TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Sziszka123 Dátum november 15, 2013, 12:37:13
Én sem nyertem pedig ismét dupla eséllyel vettem részt. Novemberben több esélyetek lesz mert én ezek után biztos nem próbálkozok náluk.
Nem hiszem, mert én meg pont most szállok be  :D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 15, 2013, 10:08:48
Most egyből sok nyertes lett, ez is gyanús  :redchug: :drak: :crazy2: :uglystupid2:
"Az a gyanús ami nem gyanús" (Virág elvtárs)

Valaki el tudja magyarázni, hogy az 5,5 felett és a 6+ között mi a különbség? Általában más irodáknál a 6+ magába foglalja a 6 rúgott gólt is, de itt óriási különbség van a 2 odds között? Ráadásul akkor a Gólszám fogadásnál mi történik, ha pont 6 gól esik, akkor ott nincsen nyertes kimenetel?

Gólszám 5,5           Odds
Kevesebb, mint 5,5   1,02
Több, mint 5,5           7,75

Gólszám                  Odds
0-1                          3,25
2-3                          1,90
4-5                          3,90
6+                        16,25

Idézetet írta: Coraggio Dátum november 17, 2013, 21:07:10
Valaki el tudja magyarázni, hogy az 5,5 felett és a 6+ között mi a különbség? Általában más irodáknál a 6+ magába foglalja a 6 rúgott gólt is, de itt óriási különbség van a 2 odds között? Ráadásul akkor a Gólszám fogadásnál mi történik, ha pont 6 gól esik, akkor ott nincsen nyertes kimenetel?

Gólszám 5,5           Odds
Kevesebb, mint 5,5   1,02
Több, mint 5,5           7,75

Gólszám                  Odds
0-1                          3,25
2-3                          1,90
4-5                          3,90
6+                        16,25

Én nem tudom, de szerintem csak hülyék.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 17, 2013, 21:08:54
Én nem tudom, de szerintem csak hülyék.
A 6+ esetén a 6 gól is nyerő. Hogy miért van ekkora különbség azonos kimenetelre, az rejtély. Régebben egy H,D kimenetelt is magasabb odds volt mint az 1:0-s hendikep.  ???

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 17, 2013, 22:38:13
A 6+ esetén a 6 gól is nyerő. Hogy miért van ekkora különbség azonos kimenetelre, az rejtély. Régebben egy H,D kimenetelt is magasabb odds volt mint az 1:0-s hendikep.  ???

Ilyen az online irodáknál is előfordul

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 17, 2013, 22:48:23
Ilyen az online irodáknál is előfordul

Ott előfordul, itt meg ez a mindennapos, a háromesély, a -0,5 hendikep specialitás (ez tök ugyanaz) teljesen eltérő odds.
A 0:1 és a vendég +1-el is ez a helyzet , de néha van vendég +0,5 is. Mivel nem lehet fél pontot szerezni fociban csak sakkban, így ez is ugyanazt takarja egy harmadik oddsért. Válasz: válogasd ki a neked legkedvezőbbet (FB oldalukon írták :D)

Az oldal indulásakor volt A mérkőzés győztese kétesély fogadás az esetleges hosszabbítással és büntetőkkel jégkorongra.
Megkérdeztem az ügyfélszolgálattól, miért tűnt el. (Tudom, persze, a normál háromesély 1X2 az egyes ligákban gyakoribb döntetlenek miatt jövedelmezőbb a játékszervezőnek. De kiváncsi voltam, mit hazudnak, na.
Hát ezt: "Sajnos a külső szolgáltató az említett fogadástípusra nem biztosít ajánlatot, amit Társaságunk is megajánlhatna."
Ez természetesen nem igaz, hiszen a betradar AG-nak ennél több típusra is van ajánlata, amit szintén nem raknak be a kínálatba, de ha igaz lenne, akkor meg egyedül meg nem tudnak kitalálni egy oddsot. Tényleg ez nem az ország, hanem a világ legjobb munkahelye.


Ha jól láttam egy pillanatra Oak is feltünt az interjúban.... ;D

ne szopass már, percet, másodpercet kérek!


#401 november 26, 2013, 11:27:08, akran
Szerintem azért jobb lett a Tippmixpro mint volt. Több fogadási lehetőség van, jobbak az oddsok. De még mindig nem értem, hogy miért van ugyanarra a kimenetelre többféle odds?

BASEL - CHELSEA

GÓLSZÁM     Kevesebb, mint 0,5                                      ODDS 6,5
GÓLSZÁM (PONTOSAN)  0                                              ODDS  10,00
MELYIK CSAPAT SZERZI AZ ELSŐ GÓLT?  Nem lesz gól     ODDS  9,5
PONTOS VÉGEREDMÉNY  Döntetlen 0:0                            ODDS  9,00

Szóval ezmiez?
Ha valaki megtudja mondani, hogy ez miért van így, azt megköszönném, mert én még nem jöttem rá, hogy ugyanazon eredménynek miért van 4 különböző oddsa !? Ennek mindnek ODDS 10,00-nek kellene lennie. Vagy nem??? :idiot2:
De ettől eltekintve szerintem javult az oldal.

Ez amúgy tökugyanaz mint amit nemrég írtak előttem.
BASEL - CHELSEA
GÓLSZÁM  6+   ODDS  15,75
GÓLSZÁM Több, mint 5,5   ODDS 7,75
Ennek is mindkettőnek 15,75-nek kellene lennie!



   



Idézetet írta: akran Dátum november 26, 2013, 11:11:08
Szerintem azért jobb lett a Tippmixpro mint volt. Több fogadási lehetőség van, jobbak az oddsok. De még mindig nem értem, hogy miért van ugyanarra a kimenetelre többféle odds?

BASEL - CHELSEA

GÓLSZÁM     Kevesebb, mint 0,5                                      ODDS 6,5
GÓLSZÁM (PONTOSAN)  0                                              ODDS  10,00
MELYIK CSAPAT SZERZI AZ ELSŐ GÓLT?  Nem lesz gól     ODDS  9,5
PONTOS VÉGEREDMÉNY  Döntetlen 0:0                            ODDS  9,00

Szóval ezmiez?
Ha valaki megtudja mondani, hogy ez miért van így, azt megköszönném, mert én még nem jöttem rá, hogy ugyanazon eredménynek miért van 4 különböző oddsa !? Ennek mindnek ODDS 10,00-nek kellene lennie. Vagy nem??? :idiot2:
De ettől eltekintve szerintem javult az oldal.

Ez amúgy tökugyanaz mint amit nemrég írtak előttem.
BASEL - CHELSEA
GÓLSZÁM  6+   ODDS  15,75
GÓLSZÁM Több, mint 5,5   ODDS 7,75
Ennek is mindkettőnek 15,75-nek kellene lennie!

Egyelőre nem tehetsz mást, mint végignézed és a neked legkedvezőbbre teszel. Szerintem az van, hogy a külső cégtől megkapják az esélyeket és azt alakítják (viszik le a saját szintjükre) a nyereséget kalkulálva. A 10-es odds az nemzetközileg is ok lett volna, a bet-at-home 7,00-t ajánlott a Tpro inkább ezt a szintet szokta belőni.
Elvileg a 10-et "úgy felejtették alapon" mert ilyen megfogalmazásban "gólszám pontosan 0" fogadtak a legkevesebben a gól nélküli döntetlenre. Ha valaki nem tekeri végig az beugorhat és fogadhat ugyanarra rosszabb oddson. Ráadásul bővebbnek tűnik az ajánlat is, pedig csak ugyanaz benne van négy különbözőképpen. Ha meg egy esemény népszerűbbé válna az oldal átlagánál magasabb oddson azt biztos automatikusan megvágja a rendszer, ami figyeli a megtett téteket. Ezért van, hogy az "intelligens fogadószelvény" miközben összeállítasz egy kötést, mondjuk egy sixfoldsot, azalatt néhány századot, tizedet akár többször is mozdít a már szelvényeden lévő egyik-másik eseményen.

#404 december 01, 2013, 13:03:20, CarlosGitanillo
RIO 2014

NEGYEDIK KÜLDETÉS / December /

Fogadj Speciális kombinációban
összesen legalább 5.000 Ft értékben
bármilyen sporteseményre ebben a hónapban!


.