TippmixPro

Előző téma - Következő téma

Jelenvagyok és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Moonguz Dátum november 09, 2013, 10:09:06
Azt ugye mindenki tudja, hogy külföldi irodától származó nyereményünk 14%-át be kell adózni, így már belegondolva mindjárt nem olyan rosszak ezek a tiszta oddsok.

16 az a 14, de aki ügyesen csinálja, annak 0.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 09, 2013, 17:02:41
Teljesen életszerű, amit írsz. Mindenkinek szombaton reggel lesz pénze, és kizárólag cash. ;D ;D ;D
Mert ugye pénteken este 6-ig 2 perc alatt be lehet rakni a  bankszámlára. Ami kb. annyi idő, mint a totózóba elmenni.

Semmi előnye nincs ennek a fosnak, kivéve a néha benézett oddsokat. Az is köcsög, aki egy mondatban említi őket a mondjuk a bet365-tel (tehát ez alapján én is az vagyok most ;D)

Azért, mert veled nem így van, teljesen életszerű. Szerintem a növekvő banki "sarcok" miatt elég gyakori, hogy az emberek egyösszegben leveszik a zsét, amint megérkezik a kis fizetésük. És ugyan miért pont ne a hétvégi meccsdömping + pihenőidő alatt jönne rá a fogadhatnék?

+ párom szülővárosában (kicsike, de város) például nincs bank, de lottózó természetesen van. Ennyit arról, hogy mi az életszerű és mi nem az :bash:

Persze tőlük kapom a fizetésemet, a ZRT munkatársa vagyok ...

Az adózást rosszul írtam 16+27% a két linken tájékozódhatsz a jelenlegi helyzetről, előbbiben mi számít legális irodának, utóbbiban, hogy mennyi adót kell fizetned abból a nyereményből, ami nem legális irodából származik. :

http://ado.hu/rovatok/ado/a-nav-engedelyezi-az-onine-szerencsejatekot#

http://www.adooldal.hu/hirlevel/Nyeremenyek-adozasa/    ajánlom figyelmedbe az 5ös pontot

Ma a Federer - DelPotro meccsre fogadtam, szettek száma: 3. Odds: 2.35 , az összes populáris irodánál rosszabb volt az odds, bet365-nék 2.1 ! Nyílván a másik kimenetelre rosszabb volt, de mivel nem arra akartam fogadni, ebből a szempontból jelentéktelen.

Bocsánat, hogy szeretem a tippmixprot, sajnálom, hogy ezáltal közellenséggé válok :(



Moonguz 2010-ben regisztrált az oldalra, amikor tippmixpro még sehol sem volt, leírta segítő szándékú véleményét, szerintem ezért nem kellene támadni. Ízlések és pofonok, mindenki ott fogad, ahol szimpatikus neki. :)   

Köszönöm ! :)  Egyébként a lényeg az az lett volna, hogy én személyesen is ismerek két embert, aki nyert bónuszt a magyar fogadóiroda nyereményjátékán, így nem gondolom, hogy kamu lenne. :)

#365 november 09, 2013, 20:10:26, Powell
A lottózokba hogy lehet feltölteni az online egyenleget.Az ügyfélkártyával?Bármelyik lottózóba?Még sose csináltam,de most épp aktuális lenne.

Közben megtaláltam és akit érdekel a dolog

A lottózóban történő feltöltéshez az interneten regisztráltként az Adatok módosítása menüpontban, vagy az Egyenleg feltöltés menüpontban az Ügyfélkártya opciót választva tudhatjuk meg a szükséges ügyfél azonosító számot (ezt akár ki is nyomtathatjuk vonalkód formájában, hogy később is fel tudjuk használni). A lottózókban a feltöltést követően azonnal rendelkezésünkre áll a feltöltött egyenleg

Idézetet írta: Latzka Dátum november 09, 2013, 17:46:33
Azért, mert veled nem így van, teljesen életszerű. Szerintem a növekvő banki "sarcok" miatt elég gyakori, hogy az emberek egyösszegben leveszik a zsét, amint megérkezik a kis fizetésük.
jaja, szerencse, hogy jön a tél, ki lehet pakolni az erkélyre a kaját, ki lehet húzni a hűtőt.


Idézetet írta: Latzka Dátum november 09, 2013, 17:46:33


+ párom szülővárosában (kicsike, de város) például nincs bank, de lottózó természetesen van. Ennyit arról, hogy mi az életszerű és mi nem az :bash:
Jaja, és a párod szűlővárosában(kicsike, de város) a fogadni vágyó embereknek péntek este biciklivel hozzák a casht, amivel majd hétvégén tudnak fogadni.

na, nekik mindenképpen a tippmixprot ajánlom, különösen a Live-os részleget.

a banki költségekhez még annyit, hogy az átlagoddsokkal ennek többszörösével basszák át magukat.

Persze nyilván akinek ez jó, az játsszon itt, van aki azt szereti, ha csapkodják korbáccsal, nem vagyunk egyformák.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 09, 2013, 23:02:42
na, nekik mindenképpen a tippmixprot ajánlom, különösen a Live-os részleget.

Neked meg egy kis emberséget ajánlanék, ha így haladsz mindig egyedül fogod enni a dinnyét...

Hogy ne legyek off: Nem mindenki 50 számlával tolja a szögleteket bet365-nél; vannak akik csak a tippmixet ismerték és most megismerhettek egy attól jobb lehetőséget, ennyi. (nem jobbat, mint a többi online iroda)

Idézetet írta: Moonguz Dátum november 09, 2013, 10:09:06
Én már minden lehetséges irodánál regisztrálva vagyok, volt befizetésem, de a Tippmixproval teljes mértékben meg vagyok elégedve. Ha nem azt a 4-5 populáris fogadóirodát nézzük a Tipro felveszi a versenyt a többivel. Voltak induló nehézségek, de általában 5-10 percen belül kiértékelik az eseményeket, legtöbbször még ennél is hamarabb. Befizetni lehet T-mobolis telefonról is illetve lottózóból, így nem kell bankba rohangálni, aki esetleg nem tart mindig pénzt a számláján. Kifizetés extra gyors, ha a fő számlánkra vissza utaljuk tehát a ZRT-s számlára a Tippmixproról, nekem OTP-s számlára néhány órán belül utalnak. Ügyfélszolgálat gyorsan válaszolt minden kérdésemre.

Ez olyan szép volt, hogy majdnem elsírtam magam.  ;D
Igaz, akadnak benne lódítások (ennél szebben nem tudtam megfogalmazni), de gyenge PR-dumának azért elmegy.

1. Az általad említett 5-10 perces kiértékelés nálam egyik alkalommal 16 órát (!!!) vett igénybe, ahogy ezt korábban már írtam itt az oldalon. (Igaz, én nem zengek ilyen hangzatos blődségeket az irodáról...)
2. A "Kifizetés extra gyors" szöveg megint csak megmosolyogtató, ugyanis nálam ez 6 (!!!) napba telt, mire megérkezett a számlámra – igaz, nem OTP-s. (Persze lehet, hogy én vagyok csak türelmetlen, és már megint azokhoz az átkozott, csaló külföldi irodákhoz hasonlítom a szegény, mindenki által bántott, tisztességes Tippmixprót.)
3. Az ügyfélszolgálat gyorsan válaszol... Hm... Ehhez csak annyit, hogy az utolsó levelemre – melyben kérdőre vontam őket, hogy az egyik ismerősöm hogyan tudott nyerni 2500 Ft-ot, amikor egyetlen 3000 Ft-os fogadása volt csak (amit el is bukott), úgyhogy még csak az 5000-es szimpla esélyt sem érte el – egy hetet kellett várnom. A választ már le sem írom, mert vérlázító.

Szóval szép, amiket írsz, csak sajnos akadnak benne korrigálásra szoruló mondatok.

Idézetet írta: spongyabob Dátum november 10, 2013, 10:19:15
1. Az általad említett 5-10 perces kiértékelés nálam egyik alkalommal 16 órát (!!!) vett igénybe, ahogy ezt korábban már írtam itt az oldalon. (Igaz, én nem zengek ilyen hangzatos blődségeket az irodáról...)
2. A "Kifizetés extra gyors" szöveg megint csak megmosolyogtató, ugyanis nálam ez 6 (!!!) napba telt, mire megérkezett a számlámra – igaz, nem OTP-s. (Persze lehet, hogy én vagyok csak türelmetlen, és már megint azokhoz az átkozott, csaló külföldi irodákhoz hasonlítom a szegény, mindenki által bántott, tisztességes Tippmixprót.)
3. Az ügyfélszolgálat gyorsan válaszol... Hm... Ehhez csak annyit, hogy az utolsó levelemre – melyben kérdőre vontam őket, hogy az egyik ismerősöm hogyan tudott nyerni 2500 Ft-ot, amikor egyetlen 3000 Ft-os fogadása volt csak (amit el is bukott), úgyhogy még csak az 5000-es szimpla esélyt sem érte el – egy hetet kellett várnom. A választ már le sem írom, mert vérlázító.

A 2. ponthoz – személyes tapasztalat alapján – nem tudok hozzászólni, mert sajnos még nem jutottam el soha a kifizetésig  :'(, de az egyik ismerősöm szintén panaszkodott már emiatt.
A 3. pontnál voltak jó és rossz tapasztalataim is. Ha könnyűt kérdeztem, akkor valóban gyors volt a válasz, de nálam is előfordult, hogy már kezdtem azt hinni, hogy meg sem kapták a levelem. Főleg reklamációnál.
Az 1. pontot hagytam a végére. Én is jártam már így, hogy nagyon sokat kellett várni a pénz jóváírására, és amikor az ügyfélszolgálathoz fordultam, akkor a következő választ kaptam: "A részvételi szabályok értelmében csak akkor lehet eredményt közölni, majd ezzel egy időben nyereményt jóváírni, ha azt legalább három, egymástól független hírforrás egybehangzóan megerősíti. Sajnos bármilyen eseményről legyen szó még abban az esetben is, ha a végeredmény egyértelmű, illetve magát az eseményt munkatársaink is végigkövették, meg kell várni az illetékes sportági szövetség végleges álláspontját. Megértését és türelmét köszönjük."
Vagyis a probléma létezik, és úgy látszik, nem csak egy embernél.
Az persze számomra is rejtély, hogy más fogadóirodáknál ezek miért mennek sokkal zökkenőmentesebben...

A kifizetésekhez annyit tennék hozzá, hogy igazatok van , egyik személyes ismerősöm is több napot kellet várjon, de azt javasoltam amit én személy szerint alkalmazok, hogy a Tippmixproról a ZRT-s főszámlára átvezetem a pénzemet és onnan utalok ki. Így ez soha nem tartott tovább a következő munkanapi kifizetésnél. (kb mindig 13-15 óra körül jött). A tippmixpros főszámláról elvileg napokba is telik, mert nem egyezik meg a bankjuk a ZRT-nél használt bankkal , legalábbis barátom kérésére ezt a választ adták, arra a kérdésre viszont, hogy melyik számlájuk melyik bankot használ nem közöltek információt.

Egyébként nem akarom én marketingelni a Tipprot, nem érdekem csak a tapasztalataimat írom le, ami javarészt pozitív. Átlagosan 4-5 fogadást kötök itt naponta, de a kiértékelésekkel egyszer sem volt gond meglepően gyors. Ismétlem nem akarom én marketingleni őket, mindenki ossza meg a véleményét , hogy ezáltal mások könnyebben tegyék le a voksukat 1-1 irodánál, remélem azért nem baj, hogy nekem nem nagyon van negatív véleményem az irodáról. Nyilván egy bet365, bwin , unibettel ne hasonlítsuk össze a színvonalat , de sokszor nem is feltétlenül baj, ha nincs minden stream nélküli esemény élő fogadásba meg nincs az hogy már arra is tudunk fogadni, hogy a játékos mikor vakarja meg a valagát , így talán kicsit komikus de a tippmixpronal nehezebb TILT-elni, mert nincs mindenféle felesleges élő fogadási lehetőség :) :) Aki pedig csak a TV-ben közvetített eseményekre szeret fogadni, azt tapasztalatom szerint mostanában szinte biztos, hogy megtalálja este 11-ig.

Idézetet írta: Moonguz Dátum november 11, 2013, 00:01:38
Egyébként nem akarom én marketingelni a Tipprot, nem érdekem csak a tapasztalataimat írom le, ami javarészt pozitív. Átlagosan 4-5 fogadást kötök itt naponta, de a kiértékelésekkel egyszer sem volt gond meglepően gyors. Ismétlem nem akarom én marketingleni őket, mindenki ossza meg a véleményét , hogy ezáltal mások könnyebben tegyék le a voksukat 1-1 irodánál, remélem azért nem baj, hogy nekem nem nagyon van negatív véleményem az irodáról. Nyilván egy bet365, bwin , unibettel ne hasonlítsuk össze a színvonalat , de sokszor nem is feltétlenül baj, ha nincs minden stream nélküli esemény élő fogadásba meg nincs az hogy már arra is tudunk fogadni, hogy a játékos mikor vakarja meg a valagát , így talán kicsit komikus de a tippmixpronal nehezebb TILT-elni, mert nincs mindenféle felesleges élő fogadási lehetőség :) :) Aki pedig csak a TV-ben közvetített eseményekre szeret fogadni, azt tapasztalatom szerint mostanában szinte biztos, hogy megtalálja este 11-ig.
Ne haragudj,de ez tényleg hülyeség hogy amit a TV ad azt ők is adják.Én meg számtalanszor tapasztaltam hogy nem kínál fogadást arra amit a tv közvetít.Például Most megy a bowls és hoppá nincs élő fogadás.bwin,bet365,paddy poweren van.

Idézetet írta: Moonguz Dátum november 11, 2013, 00:01:38
Nyilván egy bet365, bwin , unibettel ne hasonlítsuk össze a színvonalat ,

Jogos, sőt semelyik fogadóirodával. Akkor mégis mivel hasonlítsuk össze? Mondjuk egy bögre kakaóval? Igazad van, így már sokkal jobb a helyzet, például sokkal több élő fogadás van mint az előbb említett kakaóban, TIPSZMIXPRO!