Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Mert elérted a kudarcba fulladt fizetési kérelmek maximumát, azaz valószínűleg túl sokszor adtál meg rossz jelszót a befizetéskor.

Sziasztok. Skrill kártyát ha nem igénylek regisztrálásnál akkor azt később még lehet igényelni?

Igen.

Sőt 0ft egyenleggel is lehet igényelni, ki is küldik. (pedig van 10euró díja)

Még egy kérdés. Skrill azonosításnál itt az oldalon e-mail, + a név a fist name+last name-t takarja?

We would like to inform you that your account  is     pending     closure     for failing to accept the new     Skrill (Moneybookers) Account Terms of Use     and the     Privacy Policy     until the     31th of December, 2013  .
   
This is your last and final warning. To avoid account     closure  , please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the     31th of December, 2013     will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.   


Most kaptam ezt az e-mailt a skrilltől? Igazából most mit is akarnak?

Idézetet írta: CaeSar Dátum november 14, 2013, 08:56:21
We would like to inform you that your account  is     pending     closure     for failing to accept the new     Skrill (Moneybookers) Account Terms of Use     and the     Privacy Policy     until the     31th of December, 2013  .
   
This is your last and final warning. To avoid account     closure  , please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the     31th of December, 2013     will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.   


Most kaptam ezt az e-mailt a skrilltől? Igazából most mit is akarnak?

És az emailben kapott linkre, ha rákattintok ezt a hibaüzenetet kapom:

Could not locate remote server

#1011 november 14, 2013, 09:49:40, dzoli
Én is kaptam, de ez kamu.. elég volt csak azt látni hogy a "dear" név helyett "dear" email cím van...amíg pl : most veled is el tudták hitetni hogy ezt ők küldték, addig biztos hogy a jövőben is lesznek ilyen phishing próbálkozások..de még ha valóban jönne egy olyan email, amelyet kétséget kizáróan ők küldték, akkor sem kattintanék semmilyen linkre az emailben, hanem belépnék a skrill.com oldalon.





Idézetet írta: CaeSar Dátum november 14, 2013, 08:56:21
We would like to inform you that your account  is     pending     closure     for failing to accept the new     Skrill (Moneybookers) Account Terms of Use     and the     Privacy Policy     until the     31th of December, 2013  .
   
This is your last and final warning. To avoid account     closure  , please follow the link below and confirm your personal information. Failing to do so until the     31th of December, 2013     will be considered a denial of our terms and conditions and your account will be permanently closed.   


Most kaptam ezt az e-mailt a skrilltől? Igazából most mit is akarnak?

Szerintem ezt Ők küldték. A hétfőn kiutalt pénzem még nem érkezett meg, és a tapasztalatok szerint már rég meg kellett volna, hogy érkezzek.

Én is kaptam ilyen mailt, most akkor ez tényleg kamu? Nem zárják le a számlámat?

Én is kaptam. Több mint gyanús.
1. Jó ideje nem Moneybookersnek hívja magát a cég, hanem Skrillnek.
2. Alul Terms and Conditions el van ütve, linkkel együtt, erre szoktak azért figyelni.
3. Az oldalon lévő hivatkozások mind ide vezetnek: The sender of this email has failed a security check and their email delivery account has been suspended. The link in this email may lead to a dangerous page attempting to acquire your identity. Please proceed with caution.


Aki verifikálta a bankját, az nézze meg, hogy most milyen státuszban van, mert én is érvényesítettem most mégis azt átom, hogy nincs verifikálva. Valaki belenyúlt a skrillembe, úgy tűnik. Nézzetek ennek Ti is utána, nehogy más számlájára utaljátok a pénzt, mint ahogy én tettem.

Nálam mindig unverified volt, bár fizettem be átutalással. Amikor meg rámegyek a verification-re, új kontót akar hozzáadni.  :P De ezt egy technikai hibának tudom be. Írtam is ez ügyben 2 mailt, de hónapok óta nem válaszolnak. Mióta új a felület, kicsit trehányak lettek. Régen mintha az első pár digit is látszódott volna, most meg xxxx az is.

Hétfői utalás nem érkezett meg, meg ez a fura mail, azt hiszem búcsút mondhatok a pénzemnek.

Olyanokat írkáltok most, hogy kezdek kicsit aggódni. Eddig nagyon tutinak véltem a Skrillt, nagy pénzeket nem mozgattam eddig se rajta, de akkor most kezdjek aggódni, hogy amit kiutalok rá, annak lehet hogy búcsút inthetek?