Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hétfőn próbából kértem kifizetést OTP-s számlára, ebben a pillanantban érkezett meg. Igaz, hogy csak próbából, és mindössze 1000 Ft-ot, de megjött. Aztán hogy mondjuk több százezerrel működne-e, az jó kérdés, de olvasva az itteni kommenteket, a többit én is skrill-re kértem ki skrilles deposit után, azt még várom. (Igaz, skrillre egy nappal később kértem ki pénzt)

Nekem is az előbb jött meg a pénz a számlámra :) :) :)(OTP)


nekem megjött bankszámlára a pénteken kikért pénz (raiffeisen)

Sziasztok! KÖSZÖNÖM SZÉPEN AZ INFORMÁCIÓKAT ,HÁT AKKOR ÉN IS VÁROM HOGY MEGKAPJAM AZ UTALÁST  ELŐBB -UTÓBB.

Nekem is megjött az utalás (Raiffeisen Bank) - ez a jó hír.

A rossz az, hogy megjelent mellette egy majd' 6 eurós terhelés is "Díj, jutalék" címén. Ez meg mi lehet? Visszanéztem a sportingbetes utalásokat, eddig ilyen nem volt.

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 19, 2018, 20:23:02
Nekem is megjött az utalás (Raiffeisen Bank) - ez a jó hír.

A rossz az, hogy megjelent mellette egy majd' 6 eurós terhelés is "Díj, jutalék" címén. Ez meg mi lehet? Visszanéztem a sportingbetes utalásokat, eddig ilyen nem volt.

Ha forintos bankszámlád van, és az iroda nem forintban utalt, akkor a bankod a devizában érkező utalás forintban történő jóváírására számolt fel díjat, melynek mértéke normál esetben 0,20%, de min. EUR 5,73, max. EUR 596,70.

Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 19, 2018, 21:22:10
Ha forintos bankszámlád van, és az iroda nem forintban utalt, akkor a bankod a devizában érkező utalás forintban történő jóváírására számolt fel díjat, melynek mértéke normál esetben 0,20%, de min. EUR 5,73, max. EUR 596,70.

Igen, de a bankszámla eurós. Éppen azért nyitottam, hogy elkerüljem ezt.

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 19, 2018, 20:23:02
Nekem is megjött az utalás (Raiffeisen Bank) - ez a jó hír.

A rossz az, hogy megjelent mellette egy majd' 6 eurós terhelés is "Díj, jutalék" címén. Ez meg mi lehet? Visszanéztem a sportingbetes utalásokat, eddig ilyen nem volt.

Ez a bank "érdeme".  :D

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 19, 2018, 22:16:57
Igen, de a bankszámla eurós. Éppen azért nyitottam, hogy elkerüljem ezt.

Vagy épp az lehet a gond, hogy a Sportingbull viszont forintban utal?

Nekem is volt számlám a bwinnél és a sportingbetnél is. A bwineset egyből átköltöztették, azonban a sportingbetessel azóta se történt semmi, úgyhogy ma rákérdeztem, hogy egyrészt miért nem tették át, másrészt fel fogják-e oldani a fogadás tiltását Magyarországról, illetve, hogy mi a teendő a továbbiakban? Ezt a választ kaptam:

"Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Tájékoztatni szeretnénk, hogy számláját a jövőben nem lesz lehetősége használni, sajnálattal kell értesítenünk Önt, hogy az Ön országából a jövőben nem fogadhatunk ügyfeleket.

Kárjük, hogy jelentkezzen be számlájára és a bent lévő ... HUF összeg kifizetését kezdeményezze.

Megérétését köszönjük.

Üdvözlettel,
Róbert,
Sportingbet Ügyfélszolgálat"

Amikor a sportingbetes felhasználómmal akartam bejelentkezni a sportingbullra, korábban azt írta, hogy átmeneti hiba miatt nem tudok, két napja viszont már a szokásos rossz felhasználónév/jelszó párosra hivatkozott. Ezek alapján akinek eddig nem költöztették át a fiókját, annak valószínűleg már nem is fogják.

Idézetet írta: Carpeks Dátum szeptember 19, 2018, 23:24:06
Nekem is volt számlám a bwinnél és a sportingbetnél is. A bwineset egyből átköltöztették, azonban a sportingbetessel azóta se történt semmi, úgyhogy ma rákérdeztem, hogy egyrészt miért nem tették át, másrészt fel fogják-e oldani a fogadás tiltását Magyarországról, illetve, hogy mi a teendő a továbbiakban? Ezt a választ kaptam:

"Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Tájékoztatni szeretnénk, hogy számláját a jövőben nem lesz lehetősége használni, sajnálattal kell értesítenünk Önt, hogy az Ön országából a jövőben nem fogadhatunk ügyfeleket.

Kárjük, hogy jelentkezzen be számlájára és a bent lévő ... HUF összeg kifizetését kezdeményezze.

Megérétését köszönjük.

Üdvözlettel,
Róbert,
Sportingbet Ügyfélszolgálat"

Amikor a sportingbetes felhasználómmal akartam bejelentkezni a sportingbullra, korábban azt írta, hogy átmeneti hiba miatt nem tudok, két napja viszont már a szokásos rossz felhasználónév/jelszó párosra hivatkozott. Ezek alapján akinek eddig nem költöztették át a fiókját, annak valószínűleg már nem is fogják.

Próbáltad a felhasználónevedet csupa nagybetűvel is beírni? Elvileg úgy működnie kellene, a jelszó mehet ugyanúgy, mint korábban, azt nem kell nagybetűkkel.

Idézetet írta: Salvio Dátum szeptember 20, 2018, 00:05:34
Próbáltad a felhasználónevedet csupa nagybetűvel is beírni? Elvileg úgy működnie kellene, a jelszó mehet ugyanúgy, mint korábban, azt nem kell nagybetűkkel.

Igen, próbálgattam mindenféle kombinációt, már csak azért is, mert átmeneti hibát írt a bejelentkezésnél nem pedig hibás jelszót, de nem használt semmi. Igazából mindegy, egy sportingbullos fiókom már lett így is, a pénzt sportingbetről kiutaltam, remélem, meg is érkezik.

Emailben kaptam tegnap:

Exkluzív újrafeltöltési bónuszajánlat a Sportinbullon! 50%-os újrafeltöltési bónusz maximum 75 000 Forint értékben 3X megforgatással legalább 1.5-ös szorzójú eseményeken vagy 10x a kaszinóban megforgatva.

A maximális bónuszösszeg megszerzéséhez 150 000 Forint befizetésének kell megtörténnie. Ha ennél magasabb összeget fizet be, akkor is a maximális bónuszban részesül, ha ennél kevesebbet, akkor bónusza a befizetett összeg 50%-a lesz.


Nehogy Knappnak legyen igaza és egy újabb CanBet legyen az iroda...  ???