Patronálás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Közösségi finanszírozás, Patreon, előfizetések támogatási céllal stb. Vannak, akiket támogattok?

A Telex születésnapja élesztette fel bennem újból az igényt különböző emberek, csoportok munkáinak pénzbeni elismerésére, de mindezidáig nem vettem részt hasonlóban. Hírportálok mellett kevésbé nagy szereplők támogatása is foglalkoztat (pl Dörner Csenge), akik értéket teremtenek, s ahol a kis támogatásom nagyobb hasznossággal járna.

Talán nem a legidőszerűbb, de talán pont ez teszi igazán azzá.

Meglátások, ötletek, tapasztalatok?

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 30, 2022, 22:11:50Közösségi finanszírozás, Patreon, előfizetések támogatási céllal stb. Vannak, akiket támogattok?

A Telex születésnapja élesztette fel bennem újból az igényt különböző emberek, csoportok munkáinak pénzbeni elismerésére, de mindezidáig nem vettem részt hasonlóban. Hírportálok mellett kevésbé nagy szereplők támogatása is foglalkoztat (pl Dörner Csenge), akik értéket teremtenek, s ahol a kis támogatásom nagyobb hasznossággal járna.

Talán nem a legidőszerűbb, de talán pont ez teszi igazán azzá.

Meglátások, ötletek, tapasztalatok?

Patreonon voltam a blockchainbloomnal a kriptos palyafutasom kezdeten. Ott rengeteg tudast osszekanalaztam abban az 1 honapban, nem volt olcso, ezert is hasznaltam ki azt az egy honapot, porgettem az osszes videot, kerdeztem stb. Valamilyen temaban elmelyedni es elindulni az uton szerintem jo vonal. Utana ahogy fejlodsz, nem feltetlen van ra szukseged szerintem, de nyilvan csak a kriptos vonalrol tudok nyilatkozni. Kriptoban twitteren ingyen megvan minden ami kell a fejlodeshez, tanulashoz, emiatt szerintem ebben nem sok letjogosultsaga van.

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 30, 2022, 22:11:50Közösségi finanszírozás, Patreon, előfizetések támogatási céllal stb. Vannak, akiket támogattok?

A Telex születésnapja élesztette fel bennem újból az igényt különböző emberek, csoportok munkáinak pénzbeni elismerésére, de mindezidáig nem vettem részt hasonlóban. Hírportálok mellett kevésbé nagy szereplők támogatása is foglalkoztat (pl Dörner Csenge), akik értéket teremtenek, s ahol a kis támogatásom nagyobb hasznossággal járna.

Talán nem a legidőszerűbb, de talán pont ez teszi igazán azzá.

Meglátások, ötletek, tapasztalatok?

Igen. Szerintem egy olyan dolog, hogy ha az illető személyről, csatornáról bármiről úgy érzed, hogy az életedben nyújtott egy pluszt akkor az megérdemel egy adományt, vagy akár egy havi rendszeres extrát.  :ok: