SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


muki46 vs flamman
Assassin vs LuckyBeny
lencsab vs Zsolt33333
sunik29 vs kubler
Greipel vs Davids26
baliizu vs Bobby16
trizna17 vs zami
csacsa44 vs Laller1992

Kicsit szomorú vagyok, mert nem tudom megtenni az ötödik tippemet a rájátszásban.

Mivel tegnap két megjátszott egyik tipp közül az egyik egy már a mai napon kezdődő mérkőzésre szólt, így a szabályok szerint már csak további két tippet tehetek ezen a napon. Ez pedig a forduló utolsó napja.

Esetleg: a későbbi indulás miatt nem lehetne kivételesen egy nappal meghosszabbítani a fordulót?

Idézetet írta: Assassin Dátum november 23, 2018, 22:47:21
Kicsit szomorú vagyok, mert nem tudom megtenni az ötödik tippemet a rájátszásban.

Mivel tegnap két megjátszott egyik tipp közül az egyik egy már a mai napon kezdődő mérkőzésre szólt, így a szabályok szerint már csak további két tippet tehetek ezen a napon. Ez pedig a forduló utolsó napja.

Esetleg: a későbbi indulás miatt nem lehetne kivételesen egy nappal meghosszabbítani a fordulót?

Sajnáljuk, hogy ez történt. Nagyon kívételes alkalom ez, amikor egy napot késik az indulás. Nem igazán fordul elő, s elnézésetek kérjük emiatt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 24, 2018, 15:41:34
Sajnáljuk, hogy ez történt. Nagyon kívételes alkalom ez, amikor egy napot késik az indulás. Nem igazán fordul elő, s elnézésetek kérjük emiatt.

Ok, részemről azért nincs harag, az ember a kudarcaiból tanul a legtöbbet.

Figyelem! Módosult a szabályzat egyik sportágakra vonatkozó pontja (vastaggal a frissítés):

Tenisz:

- ha egy játékos feladja a meccset, a tippet 1.00-ás szorzóval értékeljük ki. Kivétel: amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.

SPF Kupa - December 2018 - Rájátszás:

chabialonso vs atamasi76
Anti1229 vs Szeho95
Lancer vs csungi
trizna17 vs Laller1992
zgergo vs todika
zami vs Cpt. Szikla
jetplane vs Sound
Mehecske vs csatarid

Sok sikert!  :beerchug:

Ma tippelni szerettem volna 16.20-16.25 körül. Épp ment a tv-ben a DARTS VB. Meglepődve láttam, hogy a 16.30-ra kiírt meccs Smith M- Henderson J már javában folyt. Az eredmények.com szerint 16.15-kor kezdődött, a tippelhetők között bennragadt vagy rossz idővel jelent meg. Sokszor volt már ilyen probléma, nem célszerű ilyenkor erre tippelni, hisz senki nem tudja azt állítani, hogy nem tudott a tényleges kezdésről.
Meglepetésre Henderson kezdett jobban, így egy hendikeppet tippelni ilyenkor ( 16.29 ) nem nagy bátorság ! Meglepetésemet tovább növelte, hogy az "ellenfelem" megtette ezt a hendikep tippet akkor amikor a meccs már ment. Én azt nem tudom, hogy ez mennyire volt sportszerű de az eredmények.com oldalat ha segítségül hívta ( ez normális ) akkor láthatta, hogy a meccs megy. Történtek már hasonlóak nem tudom mi lesz a döntés.

Idézetet írta: csungi Dátum december 27, 2018, 18:23:32
Ma tippelni szerettem volna 16.20-16.25 körül. Épp ment a tv-ben a DARTS VB. Meglepődve láttam, hogy a 16.30-ra kiírt meccs Smith M- Henderson J már javában folyt. Az eredmények.com szerint 16.15-kor kezdődött, a tippelhetők között bennragadt vagy rossz idővel jelent meg. Sokszor volt már ilyen probléma, nem célszerű ilyenkor erre tippelni, hisz senki nem tudja azt állítani, hogy nem tudott a tényleges kezdésről.
Meglepetésre Henderson kezdett jobban, így egy hendikeppet tippelni ilyenkor ( 16.29 ) nem nagy bátorság ! Meglepetésemet tovább növelte, hogy az "ellenfelem" megtette ezt a hendikep tippet akkor amikor a meccs már ment. Én azt nem tudom, hogy ez mennyire volt sportszerű de az eredmények.com oldalat ha segítségül hívta ( ez normális ) akkor láthatta, hogy a meccs megy. Történtek már hasonlóak nem tudom mi lesz a döntés.

Ebben és hasonló esetekben használjátok a jelentés gombot, mely egy tipp jobb alsó sarkában található (lásd csatolt kép):

Az elődöntős meccs kezdés utáni tippelés után a döntőben is alkot a gyerek, az eddigi 5 tippemből csupán azért csak 3at másolt le az utolsó pillanatban, mert az egyiket éjjel tettem amikor gondolom az ágyat nyomta.   :police:  :lehany:

Ideje lenne nem csak a tippjeit törölni.

Bocs, nincs benne a szabályzatban hogy ezt nem szabad. Te is tehettek volna. Ha látom az ellenfél fogadását akkor azt úgy hívják hogy taktika. Amúgy ha egyformán tettünk akkor miért én nyertem? Talán azért mert volt még kettő másik jó tippem is.

Sőt! Nemegyszer előfordult hogy az ellenfelem, látván a tippjeimet kiszámolta hogy mekkora szorzót kell tennie és néha csak 1-2 ponttal jutott csak tovább. Ez is csak taktika. Ha lehet akkor csináljuk.

#491 december 31, 2018, 12:20:48, sunik29
Idézetet írta: atamasi76 Dátum december 31, 2018, 11:03:04
Sőt! Nemegyszer előfordult hogy az ellenfelem, látván a tippjeimet kiszámolta hogy mekkora szorzót kell tennie és néha csak 1-2 ponttal jutott csak tovább. Ez is csak taktika. Ha lehet akkor csináljuk.

Szerintem nagyobb szorzo=nagyobb kockazat , aki bevalalja es nyer, az megerdemli , mindegy h te taktikanak nevezed vagy nem, viszont tippet masolni nem fair play, meg akkor sem ha te ezt jo taktikanak gondolod  , ''Ha lehet akkor csináljuk'' h mit lehet ... .  pl.szaras kozben ebedelni , megsem csinaljuk . A lenyeg ,h jobb emberek akarjunk lenni, es fejlodni , peldat mutatni, es segiteni masokon ha tudunk. Te melyik vagy?

Teljesen igazad van. De ahogy írtam az pedig fair play hogyha kiszámolja az én tippeket látva hogy nyerjen akár 1 ponttal is?  A sportban is van taktikai időhúzás, taktikai csere, taktikai szabálytalanság,stb. Az se fair play de mindenképpen alkalmazza azért hogy nyerjen.

Idézetet írta: atamasi76 Dátum december 31, 2018, 12:32:01
Teljesen igazad van. De ahogy írtam az pedig fair play hogyha kiszámolja az én tippeket látva hogy nyerjen akár 1 ponttal is?  A sportban is van taktikai időhúzás, taktikai csere, taktikai szabálytalanság,stb. Az se fair play de mindenképpen alkalmazza azért hogy nyerjen.

Te keveredett a fair playt valami mással. Amit te csinálsz nem fair play, az meg ha kiszámolják és leakarnak győzni normális. Kosárba is ha 3 pontos kell hogy győzzél rá fog menni a 3 pontosra. Akkor az se fair play?

Ne mosd össze a két dolgot. Előzz meg 1 ponttal de a saját tippeddel nem azzal hogy megteszed a másikét amikor vezetsz. Nemhogy az első helyet de ebben a versenyben a másodikat se érdemelnéd meg.

Az elődöntőben zgergo tett az utolsó nap 3 tippet amik ha mind jöttek volna beelőz engem. Ha bármelyiket én is megteszem megszívta, eredményektől független. De nem lett volna pofám, helyette tettem mást ami ha jön nyerek és így is lett.