Unibet Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Ha bármilyen kérdésetek van a Unibet Kaszinóval kapcsolatban azt feltehetitek ebben a témában.

Ugyanitt fogjuk közölni a kaszinó által felajánlott aktuális bónuszokat, hűségprogramokat stb.

Még nem rendelkezel számlával? Regisztrálj MOST!

Szerezz ingyen pörgetéseket a Monaco Rulett asztalokon


Játssz az Unibet kaszinóban a  limitált kiadású Monaco Rulett asztalon és szerezz ingyen pörgetéseket a Drive - Multiplier Mayhem nyerőgépre! További részletek

10 ingyen pörgetés Starburst-ra. Mondom,azt szeretem  :great:

8 darab cent kiszedve  :D  Szép volt NetEnt   ;D :redchug:

(azért ide írtam,mert Unibet húsvéti kalendár)

Automatikusan jóváírja vagy van rajta rollover?

Nekem 0,74 jött kiforgatni nem sikerült.


Idézetet írta: RedMunchen Dátum március 23, 2016, 07:31:37
Automatikusan jóváírja vagy van rajta rollover?

Kalendáriumban rá kell nyomni a mai napra,és automatikusan a számlán van. Onnan el is indítható a játék.

Az Unibet Casinóban nem lehet befizetni ?
Próbáltam pár ezrest belepakolni de nem lehet ...


Novemberi nyereményeső

Nyerj igazi rocksztár élményt Londonban az Unibet kaszinó által. Nem csak te, hanem barátod is veled tarthat, illetve ezen kívül 25.000 euró értékű nyereményalap és több mint 100.000 ingyen pörgetést is kiosztanak.

Készen állsz a benned szunnyadó rocksztár felébresztésére? Nos, a november 7. és 16. közötti időszakban elérkezik a Te időd!


Hogyan szerezheted meg az 5000 díj egyikét?

A Jimi Hendrix, Guns N' Roses és Motorhead nyerőgépeken lejátszott minden 50 kör (min. tét €0.2) által egy jegyet kapsz a sorsolásra, amelyre november 17-én fog sor kerülni.

November 21-ig minden nyertest értesítünk és a nyereményeket jóváírjuk.

Mit nyerhetsz?

A sorsoláson összesen 5000 nyeremény talál gazdára, a főnyereményt az elsőként kihúzott játékos kapja meg.

1.   VIP rocksztár élmény + €2,000 költőpénz
2.   €5,000
3.   €3,000
4-5.   €1,000
6-20.   €500
21-50.   €100
51-100.   €50
101-200.   100 ingyen pörgetés
201-1000.   50 ingyen pörgetés
1001-3000.   20 ingyen pörgetés
3001-5000.   10 ingyen pörgetés

A résztvevők naponta maximum 50 jegyet szerezhetnek.


Részvételi feltételek

A promócióban való részvételhez nem szükséges feliratkozás.
A promóciós időszak november 7. 0:00 és november 16. 23:59 között tart.
Minden játékos egy jegyet kap minden 50 pörgetés után, melyet az alábbi nyerőgépek valamelyikén játszott: Guns N' Roses, Jim Hendrix, Motorhead.
A promócióra való jogosultsághoz legalább 50 kört kell játszanod.
A minimum tét minden forgatás esetén 0,20 €.
Csak a valódi pénzes tételek számítanak ebben a promócióban, az ingyenes pörgetések és/vagy bónuszpénz nem.
A résztvevők naponta maximum 50 jegyet nyerhetnek.
A nyerteseket sorshúzással választjuk ki: a játékban való részvétel nem garantálja, hogy nyersz.
A London Rocksztár csomag 6 495 € értékű (készpénzre nem váltható) és az alábbiakat tartalmazza:
Normál oda-vissza repülőút két személyre egy európai reptér és London között
Oda-vissza szállítás a repülőtérre
3 éjszaka az ötcsillagos Sanderson Hotelben, Londonban, reggelivel
2 jegy a nyertes által választott koncertre az O2 arénában (ha elérhető 2 szabad jegy)
Helikopteres utazás két személyre London felett
Vacsora és fogyasztás a bárban két főre a Roadhouse-ban, amely egy Rock 'n' Roll stílusú bár és étterem
2 hétvégi Oyster kártya a város felfedezésére
2 000 € költőpénz
A London Trip csomag készpénzre nem váltható, és 6 hónapon belül felhasználandó.
A nyertesnek és utastársának 18 év felettinek kell lennie.
A sorsolás nyertesével ügyfélszolgálati osztályunk 72 órán belül felveszi a kapcsolatot.
A készpénzes díjak értéke 25 000 €, amelyet 100 nyertes között osztunk szét (ebbe beletartozik a fődíj nyertesének 2 000 € értékű költőpénze is), a fenti táblázatban részletezett módon.
110 000 ingyenes pörgetést osztunk szét 4 900 nyertes között, a sorsolás alapján, a fenti táblázatban részletezett módon.
Az ingyenes pörgetések a promóció vége után 72 órával kerülnek jóváírásra a Guns N' Roses, a Motorhead és a Jimi Hendrix nyerőgépeken.
Minden bónuszpénzes nyeremény megmarad bónuszpénznek és nem vehető fel addig, amíg meg nem felel az eredeti forgatási követelménynek. (x25)
A bónuszpénz csak itt forgatható.
A fel nem használt bónuszok érvényessége automatikusan lejár 30 nap után.
Erre a kampányra is érvényesek az Unibet általános részvételi feltételei.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa vagy visszavonja ezt a promóciót.

nyiski az adventi naptárat és vár a meglepi :)

Igen. Ma ezt adják :

Gonzo már el is kezdte a karácsonyi ajándékok kiosztását, a Secrets of Christmas 10 ingyenes pörgetése pedig a számládon vár! Egyszerűen nyisd meg a Secrets of Christmas nyerőgépet a számítógépeden vagy a mobileszközödön és használd fel az ingyen pörgetéseket!

10 ingyen pörgetés, kerek 15 forint jött belőle  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 01, 2016, 09:17:39
10 ingyen pörgetés, kerek 15 forint jött belőle  ;D

75 Forint  ;)

18€ ,de nyilván nem sikerült megforgatnom.

1 eurót nyertem, majd rákaptam és az 1 euró bónuszt elbuktam és mellé elbuktam még 12 eurót a saját pénzemből. :D Rohadjanak meg.  :bash: :bash: ;D ;D

Holnap remélem okosabb leszek. :D