SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum január 05, 2021, 20:56:04
Szerintem nem lassú ez; szünetre alig lesz bent pár ember (abból 1 sit outos :laugh:) Ezen a tempón nem gyorsítanék; sok sikert a még versenyben lévőknek! :)
valóban csak az első 20 percbe tünt nekem lassúnak, ez a tempő megfelelő  :ok:

Gratula a győzelemhez @LFCfanBoti  :beerchug: Nekem be kellett érnem a 2.hellyel :)

Be voltam regelve, de kozbe jottek dolgok, igy nem tudtam jatszani.

Majd legkozelebb.

Gratulálok a dobogósoknak! :ok: Próbáljuk meg rendszeressé tenni, jó volt :) (pl. kéthetente? akár valami összetettet is számolhatnánk mondjuk 4-5 versenyenként)

Tisztelt @SPF Admin! :) Mit gondolsz/mit gondoltok, SPF pontokkal lehetne díjazni a versenyeket és az összetettet? ::)   

Idézetet írta: Powell Dátum január 05, 2021, 21:40:11
Gratula a győzelemhez @LFCfanBoti  :beerchug: Nekem be kellett érnem a 2.hellyel :)
Köszönöm, top3 küzdelmei nagyon izgalmasra sikeredett, folyamat változott a chipleader kiléte, olyan pillanat is volt, mikor nagyjából egyenlő mennyiségű zsetonnal rendelkeztünk.  :beerchug:


Gratulálok én is a nyerteseknek! Jó játék volt!  :beerchug:

Voltak ketten, akik az utolsó 1 órában próbáltak még belépni, elnézést kérek tőlük, de sajnos 20:15-ig kb nem értem gépközelbe, le is késtem a verseny elejét, így eleve kb a zsetonjaim 60%-ával kezdtem meg a játékot. De nem úgy tervezem, hogy ez volt az utolsó verseny, szóval lesz még lehetősége mindenkinek játszani.

Nekem sikerült épp a dobogó előtt kiesnem egy kegyetlen leosztással...

Floppon mutattunk, és 92%-os esélyem ellenére sikerült kiejtenie a Stars-nak...  :wall:
Íme:


#277 január 06, 2021, 11:39:21, zsivany20
A verseny végeredménye pedig:



1. helyezett: @LFCfanBoti   <-- 5$
2. helyezett: @Powell          <-- 3$
3. helyezett: @lacuss          <-- 1$


Visszatérve a pontversenyre, amit Latzka említett, szerintem mehet simán. Ez még nem számít bele, mert egyrészt többen lemaradtak, másrészt írtam is, hogy ez amolyan próba volt. De amúgy kitalálom majd, hogyan lehetne pontozni, hogy súlyozva legyen, hogy pl hány indulóból végeztél elöl stb... Egyébként a Home Games tud ilyen ranglistát számolni, ha úgy állítom be, rá is hagyhatjuk a rendszerre igazából, megnézzük, az hogy néz ki. De ezeket majd pontosítjuk még!

Egyelőre köszi a játékot mindenkinek!

#278 január 06, 2021, 11:37:32, lacuss
Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 06, 2021, 10:59:11
A verseny végeredménye pedig:



1. helyezett: @LFCfanBoti   <-- 5$
2. helyezett: @Powell          <-- 3$
3. helyezett: vid29 (Tőled kérnék egy fórumos felhasználónevet!  :)  )  <-- 1$



Visszatérve a pontversenyre, amit Latzka említett, szerintem mehet simán. Ez még nem számít bele, mert egyrészt többen lemaradtak, másrészt írtam is, hogy ez amolyan próba volt. De amúgy kitalálom majd, hogyan lehetne pontozni, hogy súlyozva legyen, hogy pl hány indulóból végeztél elöl stb... Egyébként a Home Games tud ilyen ranglistát számolni, ha úgy állítom be, rá is hagyhatjuk a rendszerre igazából, megnézzük, az hogy néz ki. De ezeket majd pontosítjuk még!

Egyelőre köszi a játékot mindenkinek!

Az a kettes pár én voltam, elnézést  :redchug:

@lacuss  , ugyan , benne van , a szoftverre haragszom ilyenkor...  ;D Akkor Tied a dobogó harmadik foka!  :ok:

Köszönöm szépen a játékot és a játék szervezést! Várom a következőt remélem hamarosan lesz újabb játék! :)

Idézetet írta: grof19 Dátum január 06, 2021, 11:40:22
Köszönöm szépen a játékot és a játék szervezést! Várom a következőt remélem hamarosan lesz újabb játék! :)

Ha van rá igény, egy ugyanilyet összedobhatok csütörtök este 20:00-ra is... pár kattintás az egész. Még erre is bevállalom ezt a jelképes összeget a díjaknak... ugyanabban a leosztásban, mint az első versenyen. Vagy ha gondoljátok, lehet úgy is, hogy legyen egy 1$-os nevezés, és ha legalább 10-en vagyunk, akkor máris nagyobb a "prize pool", vagyis a szétosztandó nyeremény, mint az általam bevállalt díjazás.  :)   Most 14-en voltunk úgy, hogy többen lemaradtak...
Találjátok ki, és akkor intézem...  ;)

Sőt beidőzítek egy ugyanilyet holnap este 8-ra (Január 7., 20:00), és max ha nincs érdeklődés, átrakjuk máskorra. Írjatok, hogy kinek hogy s mint jó...

A pontozásos rendszert már én is javasoltam korábban,ezért örülök hogy másban is felvetődött az ötlet.Negyedéves bontás tetszik a legjobban.

Szerintem az lenne a legjobb ha a versenyek ingyenesek lennenek azonban lenne egy 5-10dollaros nevezesi dij amit valakinek a psen kene utalni/kuldeni, es o gyujtene. Es a pontversenyben azok kozott lenne szetosztva/visszaosztva akik ezt adott ideig kifizettek.

Pl lenne 10 ember, az 10*10dollar osszesen 100dollar. A vegso pontverseny elso 3ja nyerne 50-30-20aranyban. Vagy akar ezt megoldhatjuk skrillel/netellerrel.
Igy pl a staros feeket is megusznank.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 06, 2021, 07:53:53
Gratulálok a dobogósoknak! :ok: Próbáljuk meg rendszeressé tenni, jó volt :) (pl. kéthetente? akár valami összetettet is számolhatnánk mondjuk 4-5 versenyenként)

Tisztelt @SPF Admin! :) Mit gondolsz/mit gondoltok, SPF pontokkal lehetne díjazni a versenyeket és az összetettet? ::)

Köszönjük a javaslatot. Átbeszéljük. Ezzel csupán az a baj így elsőre, hogy külső platformon zajlik, így kevés a rálátásunk.