Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#165 december 22, 2020, 11:06:16, Bentley0917
Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 18:30:05
Paysaffel a kódokkal is tudsz tölteni nem kell feltöltsd a mypaysafe számládra...

Téényleg

Idézetet írta: szalist Dátum december 21, 2020, 18:30:05
Paysaffel a kódokkal is tudsz tölteni nem kell feltöltsd a mypaysafe számládra...

Erre nem is gondoltam, köszi szépen :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 21, 2020, 11:26:13
Banki átutalással. Bemész a bankba, s kéred, hogy utaljanak át X összeget az illető számlára.

Feleségemnek amúgyis volt intézni valója a bankban. ő nem ért ezekhez a befizetéses dolgokhoz túlzottan. Az ő nevén vana  revolut kártya. Megadta  a számlaszámot, a közleményt minden amit kell, viszont az én nevemet adta meg. Ez mennyiben lehet probléma ? Mennyi idő alatt kellene átmenni az átutalásnak ?

Nem kéne, hogy gond legyen. Nemrégiben vártam utalást egy lakossági számlára, ami nem az én nevemen van, ellenben az én nevem lett megadva a kedvezményezetettnél. Ugyanúgy jóváíródott. 2 munkanap +/- valamennyivel érdemes számolni.

Nektek is küldött levelet a Revolut, hogy küldjem be az adókártyámat,
mert majd , adózással kapcsolatban szükségük van rá?
:bash:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 04, 2021, 13:02:43
Nektek is küldött levelet a Revolut, hogy küldjem be az adókártyámat,
mert majd , adózással kapcsolatban szükségük van rá?
:bash:

Igen, úgyhogy gyanítom, mostantól óvatosabban kell bánni a fogadóirodáktól érkező nagyobb összegekkel, bár amúgy sem sok helyről lehet használni.

Hali!
Szerettem volna már többször is befizetni a Mastercard kártyámmal, bet365 és sportingbull irodákhoz, de nem engedte. Chat szerint, bet365-nél nincs tiltás! Ez igaz lehet?

Revolut-nál nem találtam sehol, hogy valahol engedélyezni kéne az irodákhoz a befizetést!

Valaki tudna esetleg valamiféle megoldást a befizetésekre?

Én úgy tudom, a Revolut már jó rég óta nem engedi a gamblinget.

Köszi.
Egy másik témában azt írta valaki, hogy Revolut számláról utal be az iroda számlaszámára, azt engedik. https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,18376.0.html

Akkor te is a számláról utalj és ne kártyával befizess..

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ma először használtam a standard Revolut kártyámat, Euronet automatából vettem fel 200 eurót. Az egyenlegem 210 euróval lett kevesebb. Normális, hogy 10 euróba került ez a tranzakció? Elvileg havonta 200 euró felvétel díjmentes.

Előre is köszi!


Nagyon dúrva,
Én se vagyok velük megelégedve, múlt pénteken utaltam bankszámlára, ami csütörtökre jött meg  :bash: :bash:
tavaly még elég volt egy óra munkanapokon.....
De legalább ez még ingyenes.

Most vettem észre, az okát még nem tudom, de BF-re bő egy év után újra engedett befizetni Revolut kártyával.


Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 16, 2022, 11:39:32Revolut fiók tulajdonosok figyelem!

https://24.hu/tech/2022/08/16/revolut-polkadot-kriptovaluta-3600-forint-ingyenpenz/

Aki akar kicsit tobb dotot szerezni, az varhat meg a kitoltessel egy kicsit, megyunk meg lefele.. :D de ketsegkivul tok jo lehetoseg a semmiert kb!

Egyebkent aki akar tartosan-rendszeresen valtani forintot usdbe, euroba, barmibe annak erdemes a premium szolgaltatast valasztani revoluton. 25k ft az eves szamlavezetes, amiben benne van egy plasztik kartya, plusz korlatlan mennyisegu valuta valtas a hetkoznapokon. Mivel alapbol van egy fee a valtasnal, nagyobb osszegeknel akar egy valtas osszege nagyobb lehet, mint a havidij a premiumban..