hoki 1,5 over/harmad

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



látod, ha nem szelektálnál akkor ma bele lehetett volna nyulni a jóba. a 13 nagyobb bajnokságú meccsből 4 volt cumi

ami meglepő volt hogy mhl-ben nem volt ma cumi meccs. érdekes, most majd számítani kell kevés gólos meccsekre legközelebb

#32 október 13, 2018, 22:44:00, maxo
Sport - Ilves

EC Dornbirner - Salzburg

Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk

EC Graz 99ers - EHC Liwest Linz

Adler Mannheim - Schwenninger Wild Wings


#33 október 12, 2018, 17:25:37, maxo
Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 11, 2018, 23:20:13
látod, ha nem szelektálnál akkor ma bele lehetett volna nyulni a jóba. a 13 nagyobb bajnokságú meccsből 4 volt cumi

ami meglepő volt hogy mhl-ben nem volt ma cumi meccs. érdekes, most majd számítani kell kevés gólos meccsekre legközelebb
amíg jól választok meccseket nincs baj 😁
NHL még eddig golparádékat rendez, az a baj hogy nem fogok ébren lenni éjjel


#35 október 13, 2018, 22:44:53, maxo
HC TWK Innsbruck - Medvescak Zagreb

Kärpät - Sport

Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Ulaev UFA közben rájöttem, hogy ez a meccs holnap lesz :D

EDM Oilers - NY Rangers

összegzés:
+18500
23/23

ha nem szelektáltam volna a meccseket, akkor bőven lenne vesztes meccs, eddig így hibátlan, (ha azt az egy meccset nem nézzük, ami nyertes lett volna, ha megrakom a második harmadban).             

Idézetet írta: maxo Dátum október 13, 2018, 22:53:08
összegzés:
+18500
23/23

ha nem szelektáltam volna a meccseket, akkor bőven lenne vesztes meccs, eddig így hibátlan, (ha azt az egy meccset nem nézzük, ami nyertes lett volna, ha megrakom a második harmadban).             

gg

szerintem bajnokságonként 1 meccset érdemes megrakni. szóval 5-6 meccset simán rakhatsz egy nap. csak szelektálj, pl. ha gólerős csapat játszik, és az előző meccsén nem volt 2gólos harmad, akkor az jó lehet. ahol már sok meccs óta nem volt under, azt érdemes kihagyni. de biztos tudod te hogy kell, eddig is ment neked.

#38 október 14, 2018, 18:34:27, maxo
KAC Klagenfurt - HC TWK Innsbruck


Liberec - Litvinov


Kolner Haie - Adler Mannheim

Avangard Omsk - Barys Astana


EHC München - Dusseldorfer EG

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 14, 2018, 00:17:10
gg

szerintem bajnokságonként 1 meccset érdemes megrakni. szóval 5-6 meccset simán rakhatsz egy nap. csak szelektálj, pl. ha gólerős csapat játszik, és az előző meccsén nem volt 2gólos harmad, akkor az jó lehet. ahol már sok meccs óta nem volt under, azt érdemes kihagyni. de biztos tudod te hogy kell, eddig is ment neked.
ilyen szisztéma mellett próbálok haladni

khlből Nyeftehimik Nyizsnyekamszk-ot kerüld. legkevesebb gólt lőnek, és legkevesebbet kapnak. sorozatban volt 3 underes meccsük. tegnap is underes volt, én meg nem néztem utána és belenyúltam. tiltólista első helyezett lett az biztos :D

lol most nézem hogy már kanadai meccs is lesz élő kínálatban. eddig kanadai meccs sosem volt még

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 14, 2018, 17:44:57
lol most nézem hogy már kanadai meccs is lesz élő kínálatban. eddig kanadai meccs sosem volt még
ott rengeteg gól van, kíváncsi vagyok milyenek leszsnek az oddsok
norvég,dán svájci ligát próbáltad ? elég sok gól van ezekben a bajnokságokban, hasonlóak a szorzók mint NHL-ben

Idézetet írta: maxo Dátum október 14, 2018, 18:07:06
ott rengeteg gól van, kíváncsi vagyok milyenek leszsnek az oddsok
norvég,dán svájci ligát próbáltad ? elég sok gól van ezekben a bajnokságokban, hasonlóak a szorzók mint NHL-ben

+ osztrák, német

finn + oroszokat lehet hogy ezentúl kihagyom