sportbettorpro naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Majdnem óriási bukta volt ez az olasz-osztrák meccs is.
Gólkirály CR és Schick 2.5. Nagyon valószínűtlen, hogy ne ők nyerjenek, vagy veszítsenek. Kane-től 2, Sterlingtől 3 gól kéne. (A nyeremény feleződik.)

#106 október 16, 2021, 14:40:12, sportbettorpro
Albán-magyar dnb magyar 1.9
Nem néztem annyira utána az albánoknak, de elég gyengének tűnnek az eredményeik, a magyar csapat pedig erős, az ilyen akadályokat szinte mindig hozza éles meccsen, kötelező is lenne a 3 pont a továbbjutás szempontjából. Még ha csúnyán is ki kaptunk a provokatív, tenyérbemászó angoloktól. Nem nagyon fogunk kikapni. Ennek kb. 1.2-nek kéne lennie... :noway:

#107 október 16, 2021, 20:54:06, sportbettorpro
Aston Villa DNB-je a Wolves ellen. Kb. 1.66-1.7
A Wolves nem olyan jó idén (sem), nem nagyon fog itt nyerni. (eredmény: 2-0 volt a 80. percben, de kikaptak...) :noway:

#108 október 22, 2021, 11:03:24, sportbettorpro
Barca-Real Madrid DNB Real 1.8
Nagyon biztos tipp, lehet, hogy egyes irodáknál 1.9 vagy jobb az odds. A Barca idénre teljesen kifulladt, nagyon rosszul játszik szinte minden meccsen, nagyon gyengén, a góllövéssel is akadnak gondok. A Benficától pl. 3-0-ra kapott ki... Az Atleticótól 2-0-ra. A Real szezonja viszont elég jó, nagyon gólerős, elöl Vinicius is végre lövi a gólokat, régi-új edző van. Ha jól tudom, a Camp Nou sem lesz tele, csak félig, ez pedig egész más hangulatot teremt. Derbi lévén nagyon motivált lesz a gyengébb csapat is, azonban a Real ritkán fog kikapni, sokkal jobb formában van most, a Barca játékában nem lesz elég erő most sem, a Real sem engedi meg a vereséget ebben a helyzetben. Szerintem legalább 3-szor többször nyerne a Real, mint a Barca, 75-80%-ban, a Barca csak 20, maximum 25%-ban. Döntetlennél tét visszajár, aminek szerintem 30-40% esélye van, amúgy a Real győzelmének kb. 50%, a Barcáénak 10-15%. Mehet rá diákkölcsön is, kis túlzással. A Real sima győzelmében is van érték.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum október 22, 2021, 10:42:49
Barca-Real Madrid DNB Real 1.8
Nagyon biztos tipp, lehet, hogy egyes irodáknál 1.9 vagy jobb az odds. A Barca idénre teljesen kifulladt, nagyon rosszul játszik szinte minden meccsen, nagyon gyengén, a góllövéssel is akadnak gondok. A Benficától pl. 3-0-ra kapott ki... Az Atleticótól 2-0-ra. A Real szezonja viszont elég jó, nagyon gólerős, elöl Vinicius is végre lövi a gólokat, régi-új edző van. Ha jól tudom, a Camp Nou sem lesz tele, csak félig, ez pedig egész más hangulatot teremt. Derbi lévén nagyon motivált lesz a gyengébb csapat is, azonban a Real ritkán fog kikapni, sokkal jobb formában van most, a Barca játékában nem lesz elég erő most sem, a Real sem engedi meg a vereséget ebben a helyzetben. Szerintem legalább 3-szor többször nyerne a Real, mint a Barca, 75-80%-ban, a Barca csak 20, maximum 25%-ban. Döntetlennél tét visszajár, aminek szerintem 30-40% esélye van, amúgy a Real győzelmének kb. 50%, a Barcáénak 10-15%. Mehet rá diákkölcsön is, kis túlzással. A Real sima győzelmében is van érték.

Annyi csak, hogy ha jól tudom, akkor már nincsen nézőszámkorlátozás, így elvileg teltház lesz. De sajnos valóban a Real most az esélyesebb.  :)

Vallecano-Barcelona 2 1.8

A Vallecano túlteljesít, nehéz ellenfeleket nem győzött le, túl jól áll a tabellán. A Barca pedig irreálisan rosszul, már találkozott a két legerősebb ellenféllel, a BL-ben is kapta a pofonokat, de egy kiscsapat ellen nyernie kellene. Fati felépült, lesz, lehet Agüero is, a kudarcok, a Clasico után nyerni akarnak majd a játékosok szerintem. A HT FT is jó 2.9-ért.

Az előző tipp bejött, a Real nyert 2-1-re, a Juve-Inter BTTS is, amit korábban kinéztem, csak nem írtam le.

A Barca-tipp vesztes lett... Kikaptak!

Lengyel-magyar BTTS 2.2 !!!
Albánia 0-ra nyer és HT FT, mindkettő 1.9

Real-Atletico DNB Real 1.5
Nehéz elképzelni, hogy az Atletico nyerjen. A Real formája jó, sorra nyeri a meccseket, az Atleti viszont nincs jó formában, sokat hibázik a bajnokságban is. Simeone valószínűleg beáll bekkelni. Ritkán nyernének a vendégek. És a Real otthon is lesz. Ha az Atleti vezetne, onnan is simán egyenlíthet a Real a későbbiekben.
Real win 2.00
Ebben is van érték.

Barca- és Dortmund-meccsen is lejöhet BTTS. (1.8, 1.5)
A Granada nagy formában van, sokszor lő gólt mostanában. Kérdés, milyen állapotban lesz a megtizedelt Barca, hogy játszik majd. A Frankfurtban és a Dortmundban is benne van a gól nagyon (ott over is lejöhet).

Barca-Real szuperkupa elődöntő. DNB Real 1.5
Hasonló a helyzet az őszi bajnokihoz. A Barca elég gyenge, nem nagyon győzhet. Tele hiányzóval, fiatalokkal, idősekkel, még a közepes csapatok ellen is szenved, a Real meg jó formában, és presztízst csinál majd ebből a meccsből is. Kb. 10-15% esélyük lehet a katalánoknak szerintem (vagy még kevesebb...), ennek az oddsnak 1.1-1.2-nek kellene lennie.

Barca-Realon Real tj-t 1.45-ért láttam, ez is elképesztően +EV-s.

ATMA-United BTTS 1.9
Ezek a csapatok kb. 25 bajnokijukon 4-szer nem lőttek gólt... Ami 85%. Rengeteg gólt is kapnak. De sokat lőnek is.

Barca-Bilbao BTTS 2.00
Ez is lesz majd hétvégén, a Barca nagyon sokat erősített elöl, jó formában volt legutóbb már, 4 gólt lőtt, a Bilbao pedig kiváló formában van, a Barca gyenge, lassú védelme kapitulálni fog.

Napoli-Barcelona...
Barca DNB, de Barca tj is jó, ez picit kevésbé, ki tudja, mi lenne egy olasz csapat ellen hosszabbításban, tiziknél. 1.8-1.9! Nagyon kedvező oddsok. A Barca nagyon jól játszott legutóbb, a Napoli viszont fáradtnak tűnt, majdnem kikapott a Cagliaritól. Úgyhogy a Barca most egy fokkal jobb formában van. És végig ő fog támadni megint valószínűleg. A csatárok lehet, most kezdtek belejönni, neilleszkedni a Valencia elleni 4 gól alkalmával. A Barca nem lesz megilletődött Maradona stadionjában sem, és azért odateszi magát. A Napoli viszont nem biztos! Őket szerintem kevésbé érdekli az Európa-Liga. Talán a BTTS is jó lehet.

DNB Newcastle 2.2
Talán jó. Nagy formában vannak, a Brentford viszont borzasztó formának örvend. Nem igazán értem, miért underdog a Newcastle.
Mallorca-Valencia BTTS 1.9-2.00
A hazaiak kevés gólt lőnek, de otthon jók, nagyon jók, elmúlt 3 meccsükön lőttek azért gólt, de ami a lényeg, a Valencia elmúlt 11 meccséből 10-szer volt BTTS. Ez jellemző rájuk.

DNb Newcastle Brigthon ellen 2.00 körül volt nemrég.
A Szarkák a Sirályokat vernék. Nagyon jó formában az egyik, rosszban a másik csapat. A Newcastle 13 pontot szerzett most 5 meccsen, a vendégek 3 vereségből jönnek. Plusz hazai pálya, igazolások.