Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Érdekesség a közelgő Davis Kupa kapcsán.

A hivatalon oldalon meglepően részletes és érdekes statisztikai adatokat lehet találni, mind egyéni, mind csapat szinten.

Pl. Asbóth József nevét már tudom, hogy hallottam; 1917-1986 között élt, wikipédia szerint 47-ben Roland Garrost nyert.
Taróczy Balázs egyéniben 50 győzelem 12 vereség mutatóval áll. Hogy akkoriban, milyen erősségű nemzetekkel játszottunk azt nem tudom, de azért jó kis mérleg.
Noszály Sasa 15-16-os negatív mérlege meglepett :)

https://www.daviscup.com/en/teams/team.aspx?id=HUN

Ausztália 1,10
Magyarország 7,00 :o

Fucsó a Davis kupában mindig nagyon odateszi magát, Piros jó formában, az ausztálok pedig egy 3-0-ás zakóval kezdtek a horvátok ellen. Ezek tükrében szerintem a magyarokra kínált 7-es szorzó bőven elméretezett. De Mini nagyon nincs formában, az elmúlt 5 meccsén kétszer is előfordult, hogy kapott egy 0-6-os szettet. Azt mondom Fucsó veri bármelyik ausztrált, ha pedig Piros kikap(az se biztos) akkor ez a szorzó tulajdonképpen a páros meccsre vonatkozik, ahol a magyarok mindig extrát hoznak. És szerintem vissza is fogadható akkor a tipp. Mindenesetre hajrá! :ok:




Hamarosan megjelenik ez a könyv: Ha a pályák mesélni tudnának... Utazás szatmári legendák nyomában

Várom, pláne ha további hasonló gyöngyszemek lesznek benne ;D

"Na, a Penyige-Túristvándi tipikus négyesélyes meccs:
1, x, 2 vagy félbeszakad. Esetleg el se kezdődik..."

Tettem egy éles fogadást mixen :laugh: (idén még ezzel is 10 fogadás alatt vagyok)

Fucsó szett 1,34

Everton - Liverpool
tipp: 3,5 lap felett
odds: 1,72
bet365

Idézetet írta: Latzka Dátum december 01, 2021, 17:18:39
Everton - Liverpool
tipp: 3,5 lap felett
odds: 1,72
bet365

Félidőre 5 sárga, amiből 2 Everton műesés...Ha belegondolok, amióta van VAR, azóta nem sok műesés ugrik be (nincs is semmi értelme); itt pedig rögtön 2. Ez lenne Rafa taktikája?! :D

MU - Arsenal
tipp: MU vagy döntetlen
odds: 1,28
bet365

Idézetet írta: Latzka Dátum december 02, 2021, 13:34:14
MU - Arsenal
tipp: MU vagy döntetlen
odds: 1,28
bet365

3-2 :ok:

Furcsa meccs volt. Hiába rúgott 2 gólt CR, az volt az érzetem, hogy az ő ragyogása (ez is túlzott jelző) túl sok csapattársa fényét oltja ki.

Newcastle - Burnley
tipp: Newcastle vagy döntetlen + 2,5 lap felett
odds: 1,77
bet365

Idézetet írta: Latzka Dátum december 04, 2021, 13:37:39
Newcastle - Burnley
tipp: Newcastle vagy döntetlen + 2,5 lap felett
odds: 1,77
bet365

1-0 :ok: 2 sárga lap :noway:

MU - Crystal Palace
tipp: MU
odds: 1,50
bet365

Leeds - Brentford
tipp: mindkét csapat szerez gólt
odds: 1,90
bet365



Everton - Arsenal
tipp: mindkét csapat szerez gólt
odds: 1,80
bet365