Bundesliga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Greuther Fürth - Bayern München (péntek, szeptember 24., 20:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten 

Robert Lewandowski gólt szerez: 1,5 gól felett         2.40

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Meglepően jó szorzó a Dortmund meccsére

Blama lenne a vereség Rose csapatának, de egy döntetlen még belefér? Olvasd tovább



Szép volt Bayern... vajon abban a három percben mit adhattak a Frankfurt győzelmére?  :bash:


Sok lesz ez a Wolfsburgnak

A Freiburg újból kihasználhatja, hogy ellenfele kettős terhelés alatt áll.  Olvasd tovább



Igaz, hogy csak szűk 30 percet játszott, de ez a meccs már nagyon kellett Szoboszlainak. Gól és micsoda külsővel adott gólpassz; azért ezt ilyen szépen és lazán nem sokan tudják :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum október 23, 2021, 20:18:30
Igaz, hogy csak szűk 30 percet játszott, de ez a meccs már nagyon kellett Szoboszlainak. Gól és micsoda külsővel adott gólpassz; azért ezt ilyen szépen és lazán nem sokan tudják :ok:

Most nem rád értem, de ha jól megy neki egekbe magasztaljuk, ha nem megy neki, földbe döngöljük.

Idézetet írta: TiB Dátum október 23, 2021, 22:08:11
Most nem rád értem, de ha jól megy neki egekbe magasztaljuk, ha nem megy neki, földbe döngöljük.

Igen, ez pontosan így van; sajnos kevés a magyar sportnak a kirakatembere, így akik megkapját ezt a bélyeget azoknak többet kell 'elviselniük' a sajtótól, szurkolóktól és ez nehezíti a pályafutásukat. Lehet itt azzal jönni bárkinek is, hogy ők profik; el kell viselni a nyomást, adott esetben a bántást, jól kezelni amikor magasztalják őket; de ez szvsz kurv@ nehéz dolog ???

Idézetet írta: Latzka Dátum október 24, 2021, 08:02:44
Igen, ez pontosan így van; sajnos kevés a magyar sportnak a kirakatembere, így akik megkapját ezt a bélyeget azoknak többet kell 'elviselniük' a sajtótól, szurkolóktól és ez nehezíti a pályafutásukat. Lehet itt azzal jönni bárkinek is, hogy ők profik; el kell viselni a nyomást, adott esetben a bántást, jól kezelni amikor magasztalják őket; de ez szvsz kurv@ nehéz dolog ???

Csak 1%-át kapnák azok akik pofáznak egy egy rosszabb teljesítmény után, s már pszichiátrián kötnének ki.

Idézetet írta: Admin Dátum október 24, 2021, 10:54:41
Csak 1%-át kapnák azok akik pofáznak egy egy rosszabb teljesítmény után, s már pszichiátrián kötnének ki.

Kb. ja, viszont az érem másik oldala is messze eltúlzott; amit @TiB is említett: a dicséret.

Én így írtam: micsoda külsővel adott gólpassz
M4: "Világklasszis mozdulat"
:)



Idézetet írta: TiB Dátum október 26, 2021, 14:49:03
Micsoda bedobás :o



Kepzeld el, volt nekem egy csapattarsam nb3ban, dobott ekkorat mint ez a csavo. Magas, eros tuzolto csavo, minden oldalbedobas egy szoglet volt . Minden szezonban néhány gol osszejott, pedig az egesz nb3 tudta hogy mi jon.. meg regen volt amikor 6csoportos volt az nb3

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 26, 2021, 15:19:05
Kepzeld el, volt nekem egy csapattarsam nb3ban, dobott ekkorat mint ez a csavo. Magas, eros tuzolto csavo, minden oldalbedobas egy szoglet volt . Minden szezonban néhány gol osszejott, pedig az egesz nb3 tudta hogy mi jon.. meg regen volt amikor 6csoportos volt az nb3

Én is akkor fociztam NB3-ban, amikor 6 csoportos volt... de én az Alföld-csoportban!  :)  Illetve később a Közép-csoportban is. Nem tudom, hogy akkor még 6, vagy már csoportos volt-e.

Amúgy nekem meg anno ifi-ben volt egy ekkorát dobó csapattársam Békéscsabán, ő végül nem futott be nagy karriert, de az édesapja Szenti Zoli bá volt, aki 90es évek MK-győztes, a nagy Fradit 5-2-re elintéző Békéscsabai Előre játékosa volt... tőle megörökölte a nagybedobás képességét!  ;D  És igen hiába tudták mi jön, egy beadással értek fel ezek a bedobások!