Strawberry okoskodásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok !

Nem is tudom mikor kezdtem el a tippmixes pályafutásomat igazából , de még azokban az időkben amikor a lottósnéni kicselezésére édesanyám adta fel a szelvényeimet tehát cirka 17 éve .  ;D
Azóta rutinosnak vallom magam de persze a szerencse forgandó ezt tudjuk .
Manapság már a tippmix felületét ritkán használom ( papírost évek óta nem tettem ) helyette a bet365 , betclic és unibet trión érek el sikereket na meg olykor kudarcokat is .
Eleinte kikapcsolódásnak indult a Sportfogadas.org karrier , nem is vettem komolyan de úgy gondolom valamikor el kellene kezdeni ezt is komolyabban venni . Persze ez sem garancia a sikerre de egy próbát megér .

Naponta 1-2 tippet készülök ide kitenni és hogy mi az én profilom ?  Ezt nehéz igazából kifürkészni . Szeretek rámenni a lapokra , kimenetelre , DNB tippekre illetve egyéb speciális kimenetelekre .

Az itt kiírt tippjeimet ne vegyétek készpénznek , de igyekszem használható dolgokat leírni .

Jó fogadást mindenkinek , és csak okosan a valódi pénzzel való játszásnál .  8)

1. tippem

2021.09.20   20:45   Udinese - Napoli   //  Mindkét csapat kap büntetőlapot  1,33  bet365

2 jól nyitó csapat találkozik egymással ahol a meglepetés kezdés az inkább a hazai csapatra érvényes . Valamikor véleményem szerint el fog fogyni a lendület de talán ez még nem ma várható,ezért a Vendégekre kecsegtető lehet az 1,83-as odds de rizikósnak érzem .  Ami megfigyelhető kettejük csatájánál az az utóbbi 5 meccsen való gólváltás ahol a 2,5 feletti gól is összejött de én még egy ennél is jobb ötletet találtam ami ugyan kisebb odds de biztosabbnak tűnik .

Mindkét csapat kap büntetőlapot 1,33-as oddsért jó fogás lehet . A játékvezető Gianluca Manganiello aki szereti osztogatni a kártyákat és ez a mérkőzés pedig szerintem eseménydús lesz ami elég jó támpont a sok akcióra és az abból fakadó szabálytalanságokra .

Sok sikert !

Idézetet írta: Strawberry1990 Dátum szeptember 20, 2021, 09:20:10
1. tippem

2021.09.20   20:45   Udinese - Napoli   //  Mindkét csapat kap büntetőlapot  1,33  bet365

2 jól nyitó csapat találkozik egymással ahol a meglepetés kezdés az inkább a hazai csapatra érvényes . Valamikor véleményem szerint el fog fogyni a lendület de talán ez még nem ma várható,ezért a Vendégekre kecsegtető lehet az 1,83-as odds de rizikósnak érzem .  Ami megfigyelhető kettejük csatájánál az az utóbbi 5 meccsen való gólváltás ahol a 2,5 feletti gól is összejött de én még egy ennél is jobb ötletet találtam ami ugyan kisebb odds de biztosabbnak tűnik .

Mindkét csapat kap büntetőlapot 1,33-as oddsért jó fogás lehet . A játékvezető Gianluca Manganiello aki szereti osztogatni a kártyákat és ez a mérkőzés pedig szerintem eseménydús lesz ami elég jó támpont a sok akcióra és az abból fakadó szabálytalanságokra .

Sok sikert !



Az első félidőben nem igazán tudták elővarázsolni a lapokat a srácok de a második játékrészben ez sikerült . Az Udinese 2 míg a Napoli 1 lapot kapott így a tipp NYERTES !!


Statisztika :  1 tipp ( 1 győztes / 0 vesztes )

2.nap

Úgy gondoltam napi szinten szórakoztatom magam ezzel a naplózással mert tetszik . És akkor csináljuk úgy , hogy 1 napi single tippet teszek be és egy szelvény ötletet .  Kíváncsi vagyok mit tudok kihozni ebből . Természetesen ezeket a valóságban is megteszem a fogadóirodában. :)


Single tipp :

Labdarúgás , La liga , 19:30
Getafe - Atletico Madrid 
Vendég 1,66
bet365

Kecsegtető oddson lehet jelenleg elcsípni a tavalyi bajnokot akik pontszám alapján jól állnak de a játékuk idén még egyik alkalommal sem volt meggyőző . Ha nyertek akkor is kicentizték a dolgot , bár tegyük hozzá ez valahol az Atleti stílusa . Viszont a nagyon gyengén rajtoló és szerintem egyik kiesésre jelölt gárda ellen kinyílhat az olló . Hullagyenge teljesítmény eddig amit a Getafe letett az asztalra és olyan csapatok ellen sem sikerült pontot szerezni mint a Rayo vagy az Elche .  Nem sziporkázás de egy kb 2 gólos sikert várok . Ennek ellenére egy sima vendég győzelem elegendő , nem kockáztatok jobban . :)



Szelvény ötlet :

Jégkorong , KHL  18:30  Dinamo Moszkva - Dinamo Riga   Hazai 1,38  bet365
Jégkorong , KHL  18:30  SZKA Szentpétervár - Amur    Hazai 1,33  bet365
Labdarúgás , Svájci bajnokság 20:30   Zürich - Servette   Ázsiai gólszám 2 felett 1,22  bet365

Eredő : 2,239

Lássuk a medvét   :beerchug:

Idézetet írta: Strawberry1990 Dátum szeptember 21, 2021, 08:53:19
2.nap

Úgy gondoltam napi szinten szórakoztatom magam ezzel a naplózással mert tetszik . És akkor csináljuk úgy , hogy 1 napi single tippet teszek be és egy szelvény ötletet .  Kíváncsi vagyok mit tudok kihozni ebből . Természetesen ezeket a valóságban is megteszem a fogadóirodában. :)


Single tipp :

Labdarúgás , La liga , 19:30
Getafe - Atletico Madrid 
Vendég 1,66
bet365

Kecsegtető oddson lehet jelenleg elcsípni a tavalyi bajnokot akik pontszám alapján jól állnak de a játékuk idén még egyik alkalommal sem volt meggyőző . Ha nyertek akkor is kicentizték a dolgot , bár tegyük hozzá ez valahol az Atleti stílusa . Viszont a nagyon gyengén rajtoló és szerintem egyik kiesésre jelölt gárda ellen kinyílhat az olló . Hullagyenge teljesítmény eddig amit a Getafe letett az asztalra és olyan csapatok ellen sem sikerült pontot szerezni mint a Rayo vagy az Elche .  Nem sziporkázás de egy kb 2 gólos sikert várok . Ennek ellenére egy sima vendég győzelem elegendő , nem kockáztatok jobban . :)



Szelvény ötlet :

Jégkorong , KHL  18:30  Dinamo Moszkva - Dinamo Riga   Hazai 1,38  bet365
Jégkorong , KHL  18:30  SZKA Szentpétervár - Amur    Hazai 1,33  bet365
Labdarúgás , Svájci bajnokság 20:30   Zürich - Servette   Ázsiai gólszám 2 felett 1,22  bet365

Eredő : 2,239

Lássuk a medvét   :beerchug:



Single tipp :  Getafe - Atletico Madrid   1-2   Nyertes  🗸

Szelvény tipp :

D.Moszkva - D.Riga  4-1  🗸 
Szka Szentpétervár - Amur  5-1  🗸
Zürich - Servette 2-2  🗸


Sinlge tippek : 2meccs / 2 győztes
Szelvények :  Tét 1 egység   ---> Nyereség 2,239 egység      Bank : 2,239 egység

3.nap

Sinlge tipp :

Labdarúgás , Francia Ligue 1  21:00
Angers - Olympique de Marseille
DNB2 
1,61
bet365


Hétközi fordulók és francia liga , egy tök jó kis párosítás ahhoz hogy lerontsam ezt a szép kezdést , de valahogy mégis érzek fantáziát ebben a párosításban . A tabella alapján ez egy húzós tippnek számítana de mivel szezon eleje van még nem teljesen alakultak ki az erőviszonyok . Éppen ezért az Angers jelenleg nem ott helyezkedik el ahová való , és ezt már az előző szezon végén is megmutatták amikor elindult a csúnya bukó szériájuk . Idén is a középmezőny közepére-aljára várom őket és a múlt heti eredményük hűen tükrözte azt , hogy nem a tabella elejére valók .
A Marseille egy igazi hullámvasút . Covid kitörésekor szezon lefújva így csalóka volt a Bl indulás amiből hatalmas nagy pofáraesés , mélyrepülés , szétszéledés és szurkolói agresszió alakult ki . Sampaoli érkezésével stabilizálódott a helyzet és ugyan ez a keret sem bajnoki címre esélyes de stabil és egy ilyen ezer fokon égő edzővel pont olyan helyzetbe tudnak kerülni , ami az ilyen meccseken feléjük dönti a mérleg nyelvét . A tippet biztosítottam egy kicsit de az 1,61 így is szép odds .  Nagy hiányzók nincsenek , azaz inkább új hiányzók nem kerültek a sérült listára .
Hajrá OM !



Szelvény ötlet :

Jégkorong , KHL  , 18:00       Lokomotiv Yaroslavl - Hc Vityaz    Győztes ( Hazai )   1,25 ( nem 3 esély)
Jégkorong , Cseh 1.liga  17:30   Havirov - Prostejov  / Gólszám 4.5 felett 1,26
Labdarúgás , Serie B  18:00    Ternana - Parma  / Ternana kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést ? NEM    1,28

Eredő : 2,016 ( bet365)

Idézetet írta: Strawberry1990 Dátum szeptember 22, 2021, 10:13:33
3.nap

Sinlge tipp :

Labdarúgás , Francia Ligue 1  21:00
Angers - Olympique de Marseille
DNB2 
1,61
bet365


Hétközi fordulók és francia liga , egy tök jó kis párosítás ahhoz hogy lerontsam ezt a szép kezdést , de valahogy mégis érzek fantáziát ebben a párosításban . A tabella alapján ez egy húzós tippnek számítana de mivel szezon eleje van még nem teljesen alakultak ki az erőviszonyok . Éppen ezért az Angers jelenleg nem ott helyezkedik el ahová való , és ezt már az előző szezon végén is megmutatták amikor elindult a csúnya bukó szériájuk . Idén is a középmezőny közepére-aljára várom őket és a múlt heti eredményük hűen tükrözte azt , hogy nem a tabella elejére valók .
A Marseille egy igazi hullámvasút . Covid kitörésekor szezon lefújva így csalóka volt a Bl indulás amiből hatalmas nagy pofáraesés , mélyrepülés , szétszéledés és szurkolói agresszió alakult ki . Sampaoli érkezésével stabilizálódott a helyzet és ugyan ez a keret sem bajnoki címre esélyes de stabil és egy ilyen ezer fokon égő edzővel pont olyan helyzetbe tudnak kerülni , ami az ilyen meccseken feléjük dönti a mérleg nyelvét . A tippet biztosítottam egy kicsit de az 1,61 így is szép odds .  Nagy hiányzók nincsenek , azaz inkább új hiányzók nem kerültek a sérült listára .
Hajrá OM !



Szelvény ötlet :

Jégkorong , KHL  , 18:00       Lokomotiv Yaroslavl - Hc Vityaz    Győztes ( Hazai )   1,25 ( nem 3 esély)
Jégkorong , Cseh 1.liga  17:30   Havirov - Prostejov  / Gólszám 4.5 felett 1,26
Labdarúgás , Serie B  18:00    Ternana - Parma  / Ternana kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést ? NEM    1,28

Eredő : 2,016 ( bet365)



Single tipp :    Angers - Marseille 0-0   / tét visszajár       Össz stat : 3 meccs / 2 győztes ,1 tét visszajár

Szelvény :
Yaroslavl  -  Vityaz  2-3  Vesztes  ❌
Havirov - Prostejov  3-4  Nyertes   🗸   
Ternana - Parma   3-1 Parma rúgott gólt   Nyertes   🗸   

Szelvény stat  ( 1 győztes/1vesztes ) :   -1 egység  --> 1,239 egység  áll rendelkezésre  a Bankban


Mai single tipp :

Labdarúgás , Belga Jupiler League 20:45
Anderlecht - Gent
mindkét csapat lő gólt
1,75
bet365

A mai kínálat nem valami bő , sokáig gondoltam azt hogy a single tipp ma pihenő napot tart viszont megakadt a szemem ezen a belga rangadón . Az egykor sokkalta szebb napokat látó Anderlecht fogadja a Gent csapatát . A Gent kiábrándító teljesítménnyel éppen vonal felett helyezkedik el , míg az Anderlecht kapaszkodik a tabella első felében . Utóbbi 2 meccsükön 0-0 született talán ezért is van ilyen jó oddson a gólváltás valamint mert a Gent idegenbeli góltermése gyászos .  Én mégis jónak látom őket ma egy gólra viszont vereséget vízionálok nekik így aki nem érez ebben fantáziát annak 1,95ért ott a hazai győzelem vagy nincs fogadás döntetlenre opcióra is kínál egy 1,5-öt .
Sok sikert !




Szelvény ötlet : ( bet365 )

Labdarúgás , Szerb liga , 17:50    Mladost - Partizan 1,25
Labdarúgás , Olasz Serie A  18:30  Sampdoria - Napoli  DNB2   1,40
Kézilabda ,  Bundesliga , Balingen - Magdeburg  3esélyes hendikep -2  Vendég 1,38

Eredő odds :  2,415 ( tét 1 egység )


Idézetet írta: Strawberry1990 Dátum szeptember 23, 2021, 10:36:27
Mai single tipp :

Labdarúgás , Belga Jupiler League 20:45
Anderlecht - Gent
mindkét csapat lő gólt
1,75
bet365

A mai kínálat nem valami bő , sokáig gondoltam azt hogy a single tipp ma pihenő napot tart viszont megakadt a szemem ezen a belga rangadón . Az egykor sokkalta szebb napokat látó Anderlecht fogadja a Gent csapatát . A Gent kiábrándító teljesítménnyel éppen vonal felett helyezkedik el , míg az Anderlecht kapaszkodik a tabella első felében . Utóbbi 2 meccsükön 0-0 született talán ezért is van ilyen jó oddson a gólváltás valamint mert a Gent idegenbeli góltermése gyászos .  Én mégis jónak látom őket ma egy gólra viszont vereséget vízionálok nekik így aki nem érez ebben fantáziát annak 1,95ért ott a hazai győzelem vagy nincs fogadás döntetlenre opcióra is kínál egy 1,5-öt .
Sok sikert !




Szelvény ötlet : ( bet365 )

Labdarúgás , Szerb liga , 17:50    Mladost - Partizan 1,25
Labdarúgás , Olasz Serie A  18:30  Sampdoria - Napoli  DNB2   1,40
Kézilabda ,  Bundesliga , Balingen - Magdeburg  3esélyes hendikep -2  Vendég 1,38

Eredő odds :  2,415 ( tét 1 egység )



Értékelés :


Anderlecht - Gent  1-1   mindkét csapat szerzett gólt  NYERTES         Stat : 4 meccs ( 3 győztes , 1 tét visszajár )



Szelvény :

Mladost - Partizan  0-2   🗸
Sampdoria - Napoli  0-4  🗸
Balingen - Magdeburg  17-28  🗸

Tét : 1 egység --> Nyereség 2,415  egység      Bank : 3,654 egység

#9 szeptember 24, 2021, 11:43:24, Strawberry1990
Single tipp ajánló :

Labdarúgás , Török Super Lig  19:00
Altay - Besiktas
mindkét csapat lő gólt 
1,61
bet365


Újonc vs bajnok . Normál esetben sem könnyű mérkőzés ez mert az új csapat még lendületből focizik míg a bajnok olykor idegenben képes hektikus teljesítményre és ha ezt még felszorozzuk azzal a tényezővel hogy az Altay nagyon meggyőzően kezdett míg a Besiktas mostanság minden meccsen képes meginogni és még tele is vannak hiányzóval úgy nem tűnik elvakult ötletnek egy gólváltás .
Szerintem nagyon nehéz meccs vár a fővárosi csapatra és a győzelmükben is kételkedem , de ezt most nem firtatom . Gólváltásnak kell következnie elég jó oddson .



Szelvény ötlet :

Jégkorong ,Ice Hockey Liga 19:45  Südtirol Alperia ( Bolzano ) - HK Olimpija    Vendég csapat 3 gól alatt  1,33
Jégkorong  , Dán Metal Ligaen 20:45  Aalborg - Esbjerg    4 gól felett  1,33
Jégkorong , Francia Ligue Magnus  20:00  Nice - Rouen  Győztes Rouen   1,28

Bet 365
Eredő : 2,264      Tét : 1 egység    Maradék bank :  2,654 egység



Idézetet írta: Strawberry1990 Dátum szeptember 24, 2021, 09:33:32
Single tipp ajánló :

Labdarúgás , Török Super Lig  19:00
Altay - Besiktas
mindkét csapat lő gólt 
1,61
bet365


Újonc vs bajnok . Normál esetben sem könnyű mérkőzés ez mert az új csapat még lendületből focizik míg a bajnok olykor idegenben képes hektikus teljesítményre és ha ezt még felszorozzuk azzal a tényezővel hogy az Altay nagyon meggyőzően kezdett míg a Besiktas mostanság minden meccsen képes meginogni és még tele is vannak hiányzóval úgy nem tűnik elvakult ötletnek egy gólváltás .
Szerintem nagyon nehéz meccs vár a fővárosi csapatra és a győzelmükben is kételkedem , de ezt most nem firtatom . Gólváltásnak kell következnie elég jó oddson .



Szelvény ötlet :

Jégkorong ,Ice Hockey Liga 19:45  Südtirol Alperia ( Bolzano ) - HK Olimpija    Vendég csapat 3 gól alatt  1,33
Jégkorong  , Dán Metal Ligaen 20:45  Aalborg - Esbjerg    4 gól felett  1,33
Jégkorong , Francia Ligue Magnus  20:00  Nice - Rouen  Győztes Rouen   1,28

Bet 365
Eredő : 2,264      Tét : 1 egység    Maradék bank :  2,654 egység




Single :

Altay - Besiktas  2-1   Nyertes !    Statisztika  5 meccs ( 4 győzelem , 1 tét vissza , 0 vesztes )


Szelvény :

Südtirol - Olimpija Ljub.    2-6  Vesztes !  ❌
Aalborg - Esbjerg 4-4    Nyertes !   🗸   
Nice - Rouen   4-3   Vesztes !   ❌


Egyenleg : 2,654 egység

#11 szeptember 25, 2021, 07:46:12, Strawberry1990
Single tipp ajánló  :

Labdarúgás , La Liga ,  14:00
Alaves - Atletico Madrid
Vendég győzelem
1,50
bet365

A tavalyi győztes idegenbe utazik a magát továbbra sem találó és egyre inkább kiesőjelöltként számon tartott
Alaveshez  . Továbbra sem várom a hazai csapat feltámadását , viszont az Atletinek ez egy nagyon jó alkalom arra hogy magabiztosságot szívjon magába ugyanis az eredmények még okésak is de a játék képe nem valami bíztató .  Bátraknak Ázsiai -1 hendivel is lehet próbálkozni de a gólfesztivállal óvatosan bánnék .


Szelvény ajánló

Serie A  ,  Spezia - Milan  15:00  Vendég győzelem  1,45
Bundesliga 1 ,  Leverkusen - Mainz 15:30 Hazai győzelem  1,72
Ligue 1 , St.Etienne - Nice   17:00   DNB2  1,57


Eredő  :  3,91558 
Tét : 1 egység

Bank :  1,654 egység

Idézetet írta: Strawberry1990 Dátum szeptember 25, 2021, 00:47:58
Single tipp ajánló  :

Labdarúgás , La Liga ,  14:00
Alaves - Atletico Madrid
Vendég győzelem
1,50
bet365

A tavalyi győztes idegenbe utazik a magát továbbra sem találó és egyre inkább kiesőjelöltként számon tartott
Alaveshez  . Továbbra sem várom a hazai csapat feltámadását , viszont az Atletinek ez egy nagyon jó alkalom arra hogy magabiztosságot szívjon magába ugyanis az eredmények még okésak is de a játék képe nem valami bíztató .  Bátraknak Ázsiai -1 hendivel is lehet próbálkozni de a gólfesztivállal óvatosan bánnék .


Szelvény ajánló

Serie A  ,  Spezia - Milan  15:00  Vendég győzelem  1,45
Bundesliga 1 ,  Leverkusen - Mainz 15:30 Hazai győzelem  1,72
Ligue 1 , St.Etienne - Nice   17:00   DNB2  1,57


Eredő  :  3,91558 
Tét : 1 egység

Bank :  1,654 egység


Single tipp :  Alaves - Atletico Madrid 0-1  VESZTES   Stat 6 meccs ( 4 győztes , 1 tét vissza , 1 vesztes )

Szelvény :

Spezia - Milan 1-2   🗸   
Leverkusen - Mainz 1-0  🗸   
St.Etienne - Nice   0-3  🗸   

Nyertes ! 3,91558 egység plusz
Egyenleg : 5,569 egység

09.26 Vasárnapi ajánlatok

Single :

LAbdarúgás , La liga 21:00
Betis - Getafe
Hazai győzelem
1,75
bet365

Nem tanulunk a hibánkból miszerint , minden rossz széria megszakad . A szombati napon az általam nap tutijának kikiáltott Atletico győzelem lett csúfos vereség így a hibátlan statisztikám bedőlt , meg kb a fél ország tippmix sora is vélhetően .
Vasárnapra egy izmos középmezőny elejét karcoló és az utolsó még nyeretlen csatáját választottam ki . A Betis az előző fordulóban kissé underdog szerepből is győzelmet tudott elhozni az Osasuna stadionjából míg a Getafe az utolsó helyen szerénykedik mindössze 2 rúgott és 10 kapott góllal . Szezon előtt nem tartottam őket kiesésre ítélt gárdának , és még most sem reménytelen közel sem a helyzetük viszont erősen kétlem hogy idegenben a felszálló ágban levő Betis ellen indulnának meg felfelé .



Szelvény tipp :

Labdarúgás , NB1  17:00   Ftc - Ute  Hazai  1,30   
Labdarúgás , Ligue 1 17:00 Clermont - Monaco DNB2 1,40
Labdarúgás  , Belga liga 18:30 Oostende - Anderlecht DNB2  1,40

Tét : 1 egység   Eredő : 2,548   

Maradék egyenleg : 4,569 egység

A holnapi napon szünnapot tartok események hiányában no meg néha meg kell pihenni így a múlt hetet fogom 1 komment formájában kiértékelni ( + mai napot ) és keddtől indul újra a single tipp + szelvény tippes ajánlat .

Kellemes pihenést mindenkinek és Fortuna legyen veletek .  :beerchug: