BetTitán-taktika

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 október 30, 2021, 23:08:12, BetTitán
9.Nap - Összegzés


Ma nem volt sok időm foglalkozni a fogadásokkal, de ezekben a tenisz tippekben biztos voltam...
A tétet ennek függvényében kombiban fogadtam, ha netán meglepetés történne és sajnos történt is.
Össz-tét: 8.545Ft
Össz-nyeremény: 0Ft
Elbukott összeg: 8.545Ft
Nap végi egyenleg: 108.000Ft

#31 október 31, 2021, 23:43:39, BetTitán
10.Nap - Foci



  • Fogadás: Foci + tenisz (5/6-os kombi!):
    Esemény: Troyes - Rennes
    Tipp: Döntetlen vagy Rennes (Kétesély)
    Odds: 1,26
    Eredmény: Nyertes
    +
    Esemény: Internazionale - Udinese
    Tipp: Gólszám: Kevesebb, mint 4,5
    Odds: 1,23
    Eredmény: Nyertes
    +
    Esemény: Roma - Milan
    Tipp: Roma vagy Döntetlen (Kétesély)
    Odds: 1,40
    Eredmény: Vesztes
    +
    Esemény: Real Sociedad - Ath. Bilbao
    Tipp: Real Sociedad vagy Döntetlen (Kétesély)
    Odds: 1,29
    Eredmény: Nyertes
    +
    Esemény: Aston Villa - West Ham
    Tipp: Döntetlen vagy West Ham (Kétesély)
    Odds: 1,39
    Eredmény: Nyertes
    +
    Esemény: M. Cilic - T.H. Fitz
    Tipp: T.H. Fitz nyer legalább egy játszmát: Igen
    Odds: 1,29
    Eredmény: Nyertes

    Tét: 6.000Ft (1.000Ftx4 5/6-os kombi)!
    Össz-odds: 3,84
    Várható nyeremény: 23.040Ft

  • Fogadás: Foci-("buliszelvény"):
    Esemény: Troyes - Rennes
    Tipp: Rennes
    Odds: 2,03
    Eredmény:
    +
    Esemény: Atl. Madrid - Betis
    Tipp: Döntetlen 1:1 (pontos végeredmény)
    Odds: 6,50
    Eredmény:
    +
    Esemény: Roma - Milan
    Tipp: Roma
    Odds: 2,35
    Eredmény:
    +
    Esemény: Real Sociedad - Ath. Bilbao
    Tipp: Real Sociedad 1:0 (pontos végeredmény)
    Odds: 6,00
    Eredmény:
    +
    Esemény: Aston Villa - West Ham
    Tipp: Döntetlen vagy West Ham (Kétesély)
    Odds: 1,39
    Eredmény:

    Tét: 2.000Ft
    Össz-odds: 258,61
    Várható nyeremény: 517.218Ft


10.Nap - Foci + Tenisz


Még ezek mennek mára:
nincs időm leírni, úgyhogy képként csatoltam.
Tét: 10.000Ft (Fő szelvény: 9.000Ft / kistétes: 1.000Ft)


Mai tippeim (2021.11.04)


Mivel képtelen vagyok időt rászánni a napló vezetésre, így mostantól napló vezetés helyett szimplán megosztom a meglátásaim/szelvényeim, az elmúlt két napban 1-1 meccsen múlott egy-egy nagyobb összeg, a mai tenisz meccsekben elég biztosnak érzem magam, a focikban már kevésbé, de nyilván nem a lehetetlenre próbálok fogadni.
Szóval itt vannak a mai meglátásaim, remélem jönni fognak:

  • Fogadás: 3 tenisz + 3 foci
    Esemény: A. Popyrin - J. Duckworth
    Tipp: J. Duckworth 2:0 (Pontos végeredmény)
    Odds: 3,45
    Eredmény:
    +
    Esemény: C. Norrie - T.H. Fritz
    Tipp: C. Norrie 2:1 (Pontos végeredmény)
    Odds: 3,85
    Eredmény:
    +
    Esemény: N. Djokovic - G. Monfils
    Tipp: N. Djokovic 2:1 (Pontos végeredmény)
    Odds: 3,70
    Eredmény:
    +
    Esemény: Flora Tallinn - Anorthoszisz Famaguszta
    Tipp: Flora Tallinn (1X2)
    Odds: 2,41
    Eredmény:
    +
    Esemény: FTC - Celtic
    Tipp: Hazai csapat Gólszám: Több, mint 1,5
    Odds: 2,34
    Eredmény:
    +
    Esemény: Crvena zvezda - Midtjylland
    Tipp: Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést: Nem
    Odds: 1,47
    Eredmény:

    Tét: 1.000Ft
    Odds: 407,41
    Várható Nyeremény: 407.410Ft


  • Fogadás: (fixebb tenisz)
    Esemény: A. Popyrin - J. Duckworth
    Tipp: A mérkőzés győztese: J. Duckworth
    Odds: 2,17
    Eredmény:
    +
    Esemény: C. Norrie - T.H. Fritz
    Tipp: Játszmák száma: 3
    Odds: 2,15
    Eredmény:
    +
    Esemény: N. Djokovic - G. Monfils
    Tipp: Játszmák száma: 3
    Odds: 2,81
    Eredmény:
    +
    Esemény: Flora Tallinn - Anorthoszisz Famaguszta
    Tipp: Flora Tallinn (1X2)
    Odds: 2,41
    Eredmény:
    +
    Esemény: FTC - Celtic
    Tipp: Hazai csapat Gólszám: Több, mint 1,5
    Odds: 2,34
    Eredmény:
    +
    Esemény: Crvena zvezda - Midtjylland
    Tipp: Hazai csapat kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést: Nem
    Odds: 1,47
    Eredmény:

    Tét: 4.000Ft
    Odds: 108,68
    Várható Nyeremény: 434.725Ft


Mai buliszelvény - minden egy szelvényen


(csatolom a képet a szelvényről, mert 14-es kötést nem fogok leírni).

#35 november 05, 2021, 16:49:29, BetTitán
Mai tippeim (2021.11.05)


Kis tenisz elemzés:
J. Duckworth - H. Hurkacz
Ez kicsit merész lesz, de nagyon úgy érzem hogy a mai tenisz meccsek nagy meglepetést fognak hozni.
Kezdjük Duckworth-tel, gyakorlatilag tarol a srác és hiába Hurkacz az ellenfele ő nem hozza azt a formáját mint pár hete Indian Wells-ben. Pláne Köpfer is képes volt tőle szettet lopni, akkor Duckworth FIXEN nyerni fog legalább egy szettet Hurkacz ellen. Persze egyik játékost sem szabad lebecsülni, de a fogadóirodák eléggé elrontották az oddsokat.
Nagytétes: J. Duckworth nyer legalább egy játszmát: Igen Nyertes
Odds: 1,73
Valószínű: Hazai és több (A mérkőzés győztese + Játékszám 22,5) Vesztes
Odds:4,95
Akár bejöhet: J. Duckworth 2:1 (Pontos végeredmény) Vesztes
Odds: 6,25
:bash: Ha netán minden más jönni fog teljes passióban leszek, gyakorlatilag majdnem Duckworth nyert...

N. Djokovic - T.H. Fritz
Tegnap őszintén szólva óriási meglepetésnek bizonyult Fritz győzelme, nyilván vártam tőle egy szettet, de hogy Norrie ne tudja legyőzni őt, hát meglepett. Nézegettem a játékot és igaz hogy sokszor talált hálót Norrie, de Fritz olyan formába volt amire nem számítottam.
Aztán nézzük a tényt, Djokovic több mint 1 hónapot kihagyott a párizsi bajnokság előtt, a teljesítményében is meglátszik elvégre Fucsovics Marci is képes volt szettet lopni tőle, sőt! Régóta most először láttam egy afféle játszok is meg nem is Djokovic-ot. Én meg vagyok róla győződve hogy Fritz képes lesz meglepetést hozni és lopni egy szettet (ha már Monfils-től is vártam volna). Szóval erre a játékra a következő lehetőséget ajánlom:
Nagytétes: T.H. Fritz - Játékszám: Több, mint 8,5
Odds: 1,62
Valószínű: T.H. Fritz nyer legalább egy játszmát: Igen
Odds:2,11
Akár bejöhet: Vendég és több (A mérkőzés győztese + Játékszám 21,5)
Odds: 6,00

H. Gaston - D. Medvedev
Szerintem ezt érdemes kihagyni fogadás szempontjából nem találtam olyan opciót ami megérné a kockázatot. Valószínűleg Medvedev 2:0-ra megnyeri a mérkőzést, Alcaraz - Gaston meccset nem láttam, így nem tudok Gaston-ról véleményt formálni, de nem hinném hogy Alcaraz mindent beleadott volna...

C. Ruud - A. Zverev
Na ez ismét egy érdekes meccsnek ígérkezik, Ruud kiemelkedő formát produkál, Zverev pedig a bécsi bajnoksággal a zsebében hajt a 3. hely felé. Zverev a Lajovic elleni meccs után úgy nyilatkozott hogy mentálisan kimerült, de a tegnapi Dimitrov elleni meccsén ez egyáltalán nem látszódott. Hatalmas mérkőzés volt és elég hosszú is. Szerintem ma Zverev nem lesz formában, tegnap is volt pár érdekesen elvesztett pontja, ha pedig Dimitrov képes volt ilyen játékot összehozni vele, akkor Ruud mire lesz képes ellene?
Én Ruud-nak is simán eltudok képzelni egy szettet, de azt sem zárom ki hogy megnyeri a mérkőzést, elvégre lássuk be, ha Zverev a 3. helyért megy és beakarja érni a sérülésre hivatkozott Tsitsipast, akkor még mindig 660 pontot kéne behoznia, amire én nem látok esélyt tőle idén. Szóval úgy gondolom hogy Zverev ma ki fog kapni Ruud ellen 2:1-re, gyakorlatilag ha Zverev nem nyeri meg az első szettet esélye sem lesz, nem hinném hogy a tegnapi meccs után ismét végig akarna nyomni egy szoros 3+ órás mérkőzést.
Nagytétes: C. Ruud nyer legalább egy játszmát: Igen
Odds: 1,72
Valószínű: Hazai és több (A mérkőzés győztese + Játékszám 22,5)
Odds: 4,75
Akár bejöhet: C. Ruud 2:1 (Pontos végeredmény)
Odds: 6,25

Foci:
Southampton - Aston Villa
A legreálisabbnak egy szimpla 1:1-es döntetlent tartok, az Aston Villa a legutóbbi 7 meccsén mindig betalált legalább egyszer. A Southampton felé billen a mérleg, de nem annyira hogy kapott gól nélkül játsszák le a mérkőzést és tekintve hogy a legutóbbi egymás elleni meccsükön 1:0-ra kikaptak ráadásul ugyanígy hazai felállásban, én nagyon valószínűnek tartom a döntetlent. Biztos hogy nem lesz egy adok-kapok harcias mérkőzés, szögletszámot sem várom az egekbe szerintem 10,5 alatt lesz.
Nagytétes: Döntetlen vagy mindkét csapat szerez gólt: Igen
Odds: 1,48
Valószínű: Döntetlen (1X2)
Odds: 3,75
Akár bejöhet: Döntetlen 1:1 (Pontos végeredmény)
Odds: 5,75

Szóval nálam a nagytétes-fogadásopciók mennek egy szelvényre, a valószínű a kis tétes lesz és az "Akár bejöhet" opciók mennek a buliszelvényre 200-300Ft-tal. Sok szerencsét, remélem tudtam segíteni.

Mai tippeim (2021.11.18)


Tenisz:
Sinner nyer legalább egy szettet - Igen

Gyakorlatilag megvagyok róla győződve, sőt remélem Medvedev megnyeri az első szettet és akkor élőben is tudok Sinner szettre fogadni magasabb odds-on, mindenesetre ez elég esélyes hogy 3 szettes mérkőzés lesz.

Tegnap Ruud-ban annyira biztos voltam hogy nyerni fog, Tsitsipas ellen hogy minden fogadásomba beletettem tegnap, de miután törölve lett és kiderült hogy Norrie ellen fog játszani egyértelmű lett számomra hogy Norrie egy szettet mindenképp fog nyerni és ez az első szett lesz, de a végén Ruud kerül ki győztesként. Több se kellett, fogtam és élőben Ruud-ra fogadtam miután 6:1-re kikapott az első szettben. (szóval képként csatolom a tegnapi Ruud-élőzést + a mai fogadásomat)

#37 november 19, 2021, 17:23:49, BetTitán
Mai tippeim (2021.11.19)


Próbáltam minél hamarabb kiírni ezt a tippet, de csak most értem el idáig.
Szóval Ruud 2:1-re nyerni fog szerintem, sőt az első szettet Rublev elfogja vinni előle, szóval a tippem:
A. Rublev/C. Ruud (Mérkőzés alakulása (1.játszma/mérkőzés))
Odds: 9,75
Nyertes
(egy kicsit élőben is fogadtam, ha már ilyen odds-on kínálták Ruud-ot)

N. Djokovic - C. Norrie - 11.19. 21:00
Tipp: Hazai és több (A mérkőzés győztese + Játékszám 19,5)
Odds: 2,07

Indoklás: Djokovic lazára veszi a ma meccset, 2:0-ra nyerni fog. Lesz tie break a meccsen, így 7:6-tal számolok + 6 és Norrie játékszáma legalább 8 lesz, tehát 7+6+6+2=over 20,5.

Így 1 év elteltével újra nyitom a naplóm az alábbi szelvénnyel.
Illetve ezzel elértem a célomat is, miszerint 2.000Ft-ból sikerült 16nap alatt felmennem 30.000Ft-ig. Úgyhogy most újból kezdem a görgetésem.


Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

A mai nap valószínűleg az idei legsikeresebb napom fogadási szempontból, habár könnyen rosszul is végződhetett volna.
A mai teljes naplóm képét is megosztom, így átláthatóbb kicsit, de írok hozzá egy rövidebb magyarázatot:

Hajnalban engedtem a kísértésnek és a Boston - Denver NBA meccsre fogadtam, illetve mivel mostanában a duplázással próbálkoztam (elsősorban), így a "pontszám: kevesebb mint 228,5" opció tűnt leginkább megfelelőnek. Ezzel nem is lett volna gond, azonban mivel csak 1.753Ft-os téttel fogadtam, a probléma ott kezdődött hogy elkezdtem nézni a mérkőzést. Nem bírtam megállni hogy ne fogadjak élőben a "Boston pontjainak száma 121,5 alatt" opciót sikerült kiválasztanom, de hamar rájöttem hogy az az immár 3.753Ft, amit még egy 500Ft-os téttel is kiegészítettem, tehát 4.253Ft gyakorlatilag a kukába fog landolni.
Ezután kezdődött az agymenés, mivel tegnap este felé már kinéztem a mai napi kínálatot, így a kellő rálátás már megvolt ahhoz hogy kiválasszam a mai tutikat. Mint az a naplóban is látható 13 perc múlva már meg is volt rakva az eddigi legszebb szelvényem.
Ezt követően hajnali 4-ig tartott mire sikerült leszűkítenem a kínálatot és viszonylag biztosra menni annak érdekében hogy az a 4.253Ft valahogy visszakerüljön az egyenlegemre, persze ebből végül az lett hogy az egyenlegemen lévő 30.753Ft-ból 21.753Ft-ot visszaforgattam.
Mindenesetre nem bántam meg, sőt ha a Paks nem hozta volna az általam elvárt 3:1-es győzelmet, akkor is 44.000Ft körül lenne az egyenlegem, így ez a nap abszolút jól példázza milyen egy sikeres visszaforgatás és hogy néha igenis megéri nem aludni.
Jelenlegi egyenleg: 244.000Ft

Mai napon újra kezdtem egy görgetést 2.000Ft-tal.
Ezt felosztottam először 4x500Ft fogadásra, ebből 2x500Ft-ot ráraktam arra a két teniszre amit mai tutinak gondolok.
(Djokovic 2:0 + Mektic/Pavic nyer). Illetve 2x500Ft-ot a Medvedev - Rublev meccsen terveztem élőben megforgatni, ez utóbbi elég jól sikerült, ugyanis 3 szettre számítottam, így az odds-ok indokolták hogy 2:1 és 1:2-re is fogadjak, mivel bármelyikük nyer, illetve bármelyik szelvény lesz nyertes már profitálok.
Végül Rublev került ki győztesnek, így 500Ft-ból már 2.500Ft-om lett. Ezt a 2.500Ft-ot visszaforgattam a már említett napi tutikra. Ha sikeresen lejön a vártak szerint, akkor a hajnalban NBA meccsek közül választok egy biztosabb opciót.
Így holnap reggelt már 10.000Ft-ról szeretném kezdeni.

#42 november 15, 2022, 00:27:14, BetTitán
Darts-ra soha többet az életben nem fogadok. Olyan jól kinéztem pedig ezt a meccset is, Rob Cross és Martin Schindler meccsét. Schindler számomra egyértelmű volt hogy jobban fog játszani, 3:0 után már nem is volt kérdés hogy nyerni fog, erre mit csinált, hihetetlen szánalmas... még jó hogy csak 3.308Ft-ot raktam erre a szelvényre.
4:2-nél 4 meccs nyílból egyikkel sem bírt kiszállni. Erre 4:5-re kikapja a meccset :uglystupid2:

Mivel jött a 9.308Ft-os szelvény, így még maradt 6.000Ft-om ami még mindig nem rossz ahhoz képest hogy 2.000Ft-ról indultam ma, de tudván hogy már 18.909Ft-om is lehetne abszolút ideges vagyok :bash: Ilyen szánalmasan elveszíteni egy meccset, elképesztő...

Tegnap a darts után néztem ki NBA opciókat, így sikerült egy nyerő szelvényt összeállítani, habár eltartott egy darabig, így csak élőben sikerült megrakni. Raktam egy 500Ft-os 4-es kötést 5,20-as odds-ért, az elment.
8.868Ft-ra visszahoztam, majd ATP páros meccsen élőben felhoztam 9.628Ft-ra.
Ezt követően kinéztem a mai "tutikat", így Nadal - Aliassime meccset gondolom biztosra 3 szettre. Montenegró nyer kézilabdában, ott szoros meccsre számítok, így a "vendég csapat nyer 1-5 gólkülönbséggel" 2,40-es odds-ért kiváló opciónak tűnt. Továbbá egy 500Ft-os téttel rápróbálok a félidős döntetlenre is.

Na, a Nadal meccs alatt elkövettem egy elég nagy hibát. Mivel ugye 3 szettben nagyon biztos voltam és az első szett alapján Aliassime nem mutatott túl meggyőző játékot. Annak ellenére hogy 7 ászt ütött az első szettben Nadal-nak 4 break pontja volt, amiből egyiket sem tudta értékesíteni.
Így jött az ötlet hogy a maradék 4.500Ft-ból 3.000Ft-ot rárakok az első szett után arra hogy Nadal nyeri a 2. szettet.
Amennyiben 3 szett lett volna a meccsen 13.980Ft-t nyereményem lett volna.

Ezt követően amint megláttam hogy Aliassime break-előnyt szerez Nadal ellen a 2. szettben és az odds felmegy az egekbe Nadal szettre, egyszerűen muszáj voltam rápróbálni. Elvégre továbbra sem volt meggyőző Aliassime játéka, Nadal-tól pedig az első szettben lévő 4 break labda után, ebben a szettben elvárható volt hogy vissza fog breakelni.

Feltöltöttem 2x10.000Ft-ot, egyikkel megraktam hogy 7:6-ra nyeri Nadal a 2. szettet, ebből jöhetett volna 140.000Ft, majd a másik 10.000Ft-ot ráraktam arra hogy lesz tie break 6,00 odds-on, így amennyiben Nadal visszabreakel a Tie Break opció is simán jön, tehát 60.000Ft.
Nos 2:4-nél volt egy break labda Nadal-nak, amit nem tudott értékesíteni, pedig megoldhatta volna és akkor 3:4-ről 4:4-re visszajön... sajnos nem így történt és csak azért nem mert Aliassime nagyon jól szervált...
Nadal egyszerűen képtelen volt fogadni azokat a szervákat és ez az ami miatt csalódott vagyok, mert simán benne volt hogy hozza a 2. szettet...

Szóval tekintettel hogy feltöltöttem 21.000Ft-ot (mert még 1.000Ft-tal raktam egy 3-as kötést, az a képen látható 67k-s szelvény), így összességében -23.000Ft-ban vagyok. Tekintettel erre feltöltöttem 6.000Ft-ot és a Románia - Montenegró kézilabda vendég győzelemre fogadtam 1,65-ös odds-on.
A számomra gyenge kínálatban örültem hogy Nadal - Aliassime meccs a vártak szerint alakult egészen a 2. szett közepéig. Mindenesetre ha visszabreakelt volna 2:4-nél Nadal már bontottam volna a pezsgőt, gyakorlatilag megérte megpróbálni. Most ezt a 23.000Ft-ot tervezem visszanyerni, majd kiutalni.