Cesc18 fogadásai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Denis Istomin - Andreas Beck V 1.75  :ok: (1-2)
Marin Cilic - Michael Berrer H 1.32  :ok: (2-0)
Philipp Kohlschreiber - Daniel Brands H 1.25  :ok: (2-0)
Kristof Vliegen - Nicolas Almagro V 1.15  :ok: (0-2)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 664,13 HUF

===========================

Viktor Troicki - Ivan Navarro H 1.25  :ok: (2-0)
Dusan Lajovic - Ivo Karlovic V 1.15  :ok: (0-2)
Igor Andreev - Blaz Kavcic H 1.22  :ok: (2-0)
Yanina Wickmayer - Karolina Sprem H 1.22  :ok: (2-1)
Yaroslava Shvedova - Bojana Jovanovski H 1.38  :ok: (2-0)
K. Peschke/K. Srebotnik - A. Dulgheru/K. Marosi H 1.13  :ok: (6-2, 6-2)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 667,29 HUF

Chicago Blackhawks - Vancouver Canucks H(1.5 - 0.0) H 1.20
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics H 1.30
C.J. Chuang/O. Govortsova - A. Brianti/M.E. Camerin H 1.30

Tét: 104,72 HUF
Várható nyeremény: 212,37 HUF

Kielemeztem a Tobet által kínált tenisz meccsekből egy párat...

Tenisz - ATP - Estoril Open, Estoril
Nicolas Lapentti - Daniel Gimeno-Traver ... Én itt győztesre nem igazán merek fogadni, sokkal jobban tetszik a 22 játék felett-re leadott tipp, ugyanis 3x találkoztak eddig, mindig 3 settes meccset játszottak, 2007-ben és 2008-ban 34-34 játékra sikeredett míg 2009-ben 31, tehát bőven 22 felett van. Álltalában ha már ennyi meccsen megküzdöttek egymással akkor most is megfognak. Én 1.85-ös addsért ezt simán bejátszottam.

Nicolas Massu - Rui Machado ... Ez a meccs szerintem egyértelműen Rui-nak áll, hazai pályán játszik, egymás elleni mérlegük alapján is. Persze Massu a nagyobb név de ő már nem tartozik az ütős játékosok közé. Remélem nem okoz meglepit és a portogál hozza a meccset. Tippem Rui győzelem, 1.50-es oddsért.

Steve Darcis - Santiago Giraldo ... Ezen a meccsen ha nem történik meglepi akkor Giraldonak simán 2 settben hoznia kell a meccset. Darcis nem egy nagy szám, világranglistán is 100-on kívül van míg ellenfele egy fiatal feltörekvő salakon kiválóan teniszező játékos. 1.35-ös oddsért simán játszható.

Tenisz -  ATP -  BMW Open, Munich
Lukas Lacko - Pere Riba ... Riba folyamatosan jön fel a ranglistán, spanyol tehát salakon kiválóan játszik ami az ellenfeléről nem igazán mondható el. Talán azért adnak 1.45-ös oddsot Riba-nak mert nem egy nagy név még, de én nem igazán látom annak esélyét hogy kikapna.

Nicolas Kiefer - Simon Greul ... Németek csatája Németországban, ahol én meglepetést várok, tehát egy Kiefer győzelmet, az nem kérdéses hogy sokkal jobb játékos. Greul nincs akkora formába hogy megtudná verni, szerintem. Volandri is feltámadt Olaszo-ban, szerintem Kiefer is fel fog hazai pályán. Egyébként is mindig van jópár meglepi meccs, ezen a tornán sem lesz máshogy, én ezt a meccset érzem az egyik ilyennek. 2.37-es oddsért nem is rossz.

Philipp Kohlschreiber - Daniel Brands ... Újabb német csata, Kohlschreiber idei salakon való játéka engem nagyon meggyőzött, egyébként is egy nagyon jó játékos, persze nem írom le a fiatal Daniel-t, mert simán okozhat kellemetlen perceket illetve biztos vagyok benne hogy fog is okozni Kohlschreiber-nek. De ezt a meccset hozni-a kell a rutinosabb németnek.

Marin Cilic - Michael Berrer ... Kicsit félek ettől a meccstől, mert Cilic piszok jó játékos, de Berrer sem kutya, ráadásul hazai pályán játszik. De azért bízok Cilicben és remélem behúzza ezt a meccset. Eddig egyszer találkoztak amit Cilit 3 settben tudott csak megnyerni, most is egy hasonlóra számítok. 1.32-es oddsot adnak a győzelmére, ami lehetne egy picivel több is szerintem, de azért így se rossz.

Tenisz - ATP - Serbian Open, Belgrade
Olivier Rochus - Richard Gasquet ... Ez meg egy ajándék 1.20-as oddsért, báár ha Gasquet a rossz cipőjét húzza ma fel akkor simán kikaphat, viszont ha az ügyes Gasquet-et látjuk akkor Rochusnak esélye sincs. Nem várok szoros döntő settes meccset, aki felólkerekedik a másikon az simán több játékkal is verni fogja... szerintem. Erre a meccsre csak 20 játék alatt/felett - et kínálnak... de szemetek :)

Fabio Fognini - Franco Skugor ... Még ez a meccs ami úgyahogy tetszik nekem ezen a belgrádi tornán... az egyértelmű hogy Fognini sokkal jobb játékos, csak az zavar hogy az utóbbi 4 tornáján az első körbe búcsúzott és nem nagy ágyúktól kapott ki. Viszont itt most megtörhet ez a rossz széria ugyanis Skugor aki a világranglistán a 400-on kívül van az ellenfele... ha őt sem győzi le akkor senkit sem. 1.60-as oddsért ajándék, ha itt tök véletlenül kikapna Fognini biztos nem fogom magam hibáztatni azért mert megtettem, ugyanis ezt 1.60-as oddsért muszáj. Hopp közbe felvitték 1.71-re ... nah majd meglátjuk mi sül ki ebből :)

És akkor lássuk a szelvényeimet... ugye tegnapiak még élnek, tehát azokat a meccseket még egyszer nem játszom meg.

Nicolas Kiefer - Simon Greul H 2.37  :noway: (5-7, 2-6)
Nicolas Lapentti - Daniel Gimeno-Traver (Összes játék) (Alatt/Felett: 22.0) Felett 1.85 Törölve

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 438,45 HUF

===========================

Steve Darcis - Santiago Giraldo V 1.50 Törölve / Darcis feladta
Nicolas Massu - Rui Machado V 1.35  :ok: (2-6, 2-6)
Fabio Fognini - Franco Skugor H 1.71  :ok: (6-3, 6-1)
Lukas Lacko - Pere Riba V 1.45  :ok: (7-5, 1-6, 2-6)
Olivier Rochus - Richard Gasquet V 1.20  :ok: (0-6, 1-6)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 602,52 HUF

Azért ekkora az odds Fogninire mert sérüléssel küzd, az utolsó percekben döntötte csak el hogy elmegy egyáltalán Belgrádba...És ő egészségesen is egy kis szarházi, annyi küzdeni tudás van benne mint egy darab fatuskóban...Így ha vmi gondja lesz akkor gyakorlatilag leszarja a meccset...Ezért necces rá tenni, meg mert az ilyen szerb-horvát-orosz tornákon érdekes dolgok szoktak történni...

Szerencsére simán hozta a meccset, egyébként jó tudni hogy sérüléssel küzd, következő körben lehet ellene fogadni :)
Lapentti feladta a mérkőzést, így még jobban jártam mintha végig szenvedte volna és simán kikap, mert így törölték azt a fogadásom.

Dobtam egy szelvényt női teniszre... szerintem felesleges elemezni  :)

Caroline Wozniacki - Maria Elena Camerin H 1.25  :ok: (6-1, 6-0)
Dia Evtimova - Arantxa Parra Santonja V 1.33  :ok: (6-2, 2-6, 4-6)
Venus Williams - Patty Schnyder H 1.20  :ok: (6-2, 6-2)
Bethanie Mattek - Jelena Jankovic  V 1.20  :ok: (3-6, 6-3, 1-6)
Agnieszka Radwanska - Roberta Vinci H 1.40  :ok: (6-1, 6-0)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 335,16 HUF

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 03, 2010, 09:10:22

Viktor Troicki - Ivan Navarro H 1.25  :ok: (2-0)
Dusan Lajovic - Ivo Karlovic V 1.15  :ok: (0-2)
Igor Andreev - Blaz Kavcic H 1.22  :ok: (2-0)
Yanina Wickmayer - Karolina Sprem H 1.22  :ok: (2-1)
Yaroslava Shvedova - Bojana Jovanovski H 1.38  :ok: (2-0)
K. Peschke/K. Srebotnik - A. Dulgheru/K. Marosi H 1.13  :ok: (6-2, 6-2)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 667,29 HUF

Szépen jöttek a meccsek :great:

========================

Toulouse - Lille D-V 1.24
J.D. Arrate - Octavio Pilotes Posada H 1.25
MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt V 1.15
Laval - Caen D-V 1.35
Getafe - Sporting Gijon H-D 1.09
Almeria - Villarreal D-V 1.31
Debreceni VSC TEVA - Vasas SC H 1.18
FC Dornbirn 1913 - SCR Altach V 1.33  :ok: (0-4)
SKN St. Pölten - FC Trenkwalder Admira D-V 1.21  :ok: (2-4)

Tét: 50 HUF
Várható nyeremény: 326,25 HUF

Köszi az elemzéseket, a teniszt megtettem én is és bejött! :) Köszi mégegyszer!! :)
További sok sikert! :)

Lassan úgy lehet én is elindítok egy naplót :D

Nagyon szívesen athlon, szerencsére igen csak bejöttek. Kiefer nem okozott meglepetést, de végül is az csak egy megérzésem volt, de nem jött be... amúgy szerintem nagyon jó dolog ez a napló írás :)

Lányok is szépen teljesítettek, Santonja kicsit megijesztett de végül is csak hozta ő is a meccset.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 04, 2010, 14:52:30
Dobtam egy szelvényt női teniszre... szerintem felesleges elemezni  :)

Caroline Wozniacki - Maria Elena Camerin H 1.25  :ok: (6-1, 6-0)
Dia Evtimova - Arantxa Parra Santonja V 1.33  :ok: (6-2, 2-6, 4-6)
Venus Williams - Patty Schnyder H 1.20  :ok: (6-2, 6-2)
Bethanie Mattek - Jelena Jankovic  V 1.20  :ok: (3-6, 6-3, 1-6)
Agnieszka Radwanska - Roberta Vinci H 1.40  :ok: (6-1, 6-0)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 335,16 HUF

Esti szösszenet amit nem írtam be...

Seattle Mariners (J. Vargas) - Tampa Bay Rays (J. Shields) V 1.70 :ok: (2-5)
San Diego Padres (W. LeBlanc) - Colorado Rockies (G. Smith) H 1.70  :ok: (3-2)
Houston Astros (R. Oswalt) - Arizona Diamondbacks (I. Kennedy) V 2.00 :ok: (0-1)
Florida Marlins (A. Sanchez) - San Francisco Giants (T. Lincecum) V 1.54 :ok: (6-9)
Washington Nationals (L. Hernandez) - Atlanta Braves (K. Kawakami) H 1.97 :ok: (6-3)

Tét: 58,00 HUF
Várható nyeremény: 1.017,05 HUF

Csak poénból tettem hogy reggel legyen min izgulni, nem igazán számítottam rá hogy be is jön... de ez így  :great:

Ma is nézek pár tenisz meccset, bár nálam teniszbe általában a hétfő-kedd a sikeres, utána nem nagyon jönnek az eredmények, de most bízok benne hogy a jól átgondolt tippek jönni fognak. Mint tegnap a mai nap is a Tobet kínálatából szemezgetek.

Tenisz - ATP - BMW Open, Munich
Andreas Beck - Mikhail Youzhny ... Szerintem kevés lesz Beck-nek a hazai pálya ahoz, hogy győzni tudjon a nála sokkal jobb Youzhny ellen. Becknek egyébként sem megy salakon idén, 3 első körös vereség, most sem azért van itt a második körben mert valami salakmenőt vert meg, Istominon tudott nagy nehezen átlépni 3 settben.  Youzhny pedig sima 2 settben lépett át a tehetséges francián... 1.20-as oddsot adnak Youzhny győzelmére, ami elég korrekt.

Tenisz - ATP - Serbian Open, Belgrade
Viktor Troicki - Florent Serra ... Talán ez az a mérkőzés ami legjobban tetszik a mai 4 belgrádi összecsapásból. Troickinek itt hazai közönség előtt lehet egy jobb tornája ugyanis az eddigi évbe nem nagyon jött ki neki a lépés, nem lesz könnyű dolga Serra-val aki salakon kiválóan játszik, de Troicki elég meggyőzően lépett át a salakos spanyol Ivan Navarron, én bízok benne hogy hogy ezt a meccset is behúzza. Egyébként az egymás elleni eredményük 2:0 Troickinek, de egyiket sem salakon játszották. 1.55-ös oddsért simán megjátszom.

Tenisz - WTA - Estoril Open, Estoril
Anabel Medina Garrigues - Ekaterina Makarova ... Nagyon nem tetszenek a mostani meccsek. Ezt is csak azért merem megjátszani mert az egymás elleni eredményük alapján Anabel 3:0-ra vezet. A spanyolnak nem igazán sikerült idén a 3. körig eljutni, de most itt a lehetőség, Makarova még csak most jön át európába salakon játszani, Orosz szóval tuty nagyot fog küzdeni, utóbbi mérkőzései is 3 settesre sikeredtek, itt sem várok mást... Makarova az első körben jól megszenvedett a győzelemért, míg Garrigues simán átlépett a hazai pályán játszó portugálon. 1.45-ös odds Garrigues győzelméért, ennyiért megjátszom.

Tenisz - WTA - Internazionali d'Italia,Rome
Venus Williams - Shahar Peer ... Ez a meccs szerintem biztosabb mint a másik Williams lány meccse, hiába van nagyon jó formába Peer, Stuttgartban döntőzött...de szerintem kezd elfáradni, tegnap Hercog, Polona vezetett 6-2, 5-2-re és innen nyert Peer 6-2, 5-7, 3-6-ra, ami nagyon szép...csak egy hajszálon múlt hogy kipottyan..,  Venus pedig tök simán lépett át Schnyderen... szerintem Venus végig uralni fogja a meccset és 2 settben győzni fog, egyébként is Venus nem esett még ki idén ennyire korán, nem valószínű hogy most szakadna meg a sorozata. 1.40-es odds pedig ajándék...

Tenisz - WTA - Internazionali d'Italia,Rome - Doubles
A. Hlavackova/O. Savchuk - B. Mattek-Sands/Z. Yan ... Mattek/Yan páros a torna 5. kiemeltje, nem hiszem hogy gondot okozna nekik a Hlavackova/Savchuk páros. Sima 2 settes győzelmet várok... Odds. 1.25.

Ezek lennének mára amiket megjátszok, nem érzem annyira biztosnak őket mint a tegnapi tippjeimet, de azért bízok benne hogy jönni fognak.

=================================

Viktor Troicki - Florent Serra H 1.55  :ok: (6-0, 6-1)
Andreas Beck - Mikhail Youzhny V 1.20  :ok: (3-6, 3-6)
Venus Williams - Shahar Peer  H 1.40  :ok: (6-3, 6-4)
A. Hlavackova/O. Savchuk - B. Mattek-Sands/Z. Yan V 1.25  :ok: (5-7, 0-6)
Anabel Medina Garrigues - Ekaterina Makarova H 1.45  :ok: (6-2, 6-3)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 471,98 HUF

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 03, 2010, 09:10:22
Denis Istomin - Andreas Beck V 1.75  :ok: (1-2)
Marin Cilic - Michael Berrer H 1.32  :ok: (2-0)
Philipp Kohlschreiber - Daniel Brands H 1.25  :ok: (2-0)
Kristof Vliegen - Nicolas Almagro V 1.15  :ok: (0-2)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 664,13 HUF

Remekül hozták a meccseket a fiúk ...  :great:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 05, 2010, 10:37:34
Viktor Troicki - Florent Serra H 1.55  :ok: (6-0, 6-1)
Andreas Beck - Mikhail Youzhny V 1.20  :ok: (3-6, 3-6)
Venus Williams - Shahar Peer  H 1.40  :ok: (6-3, 6-4)
A. Hlavackova/O. Savchuk - B. Mattek-Sands/Z. Yan V 1.25  :ok: (5-7, 0-6)
Anabel Medina Garrigues - Ekaterina Makarova H 1.45  :ok: (6-2, 6-3)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 471,98 HUF

Jó dolog ez a részletesen átnézem és okosan döntök verzio...  :great:

Nagyon jól tolod, köszi a maiakat is!! :) Igyekszem majd törleszteni. :) Addig meg fosszuk ki ezeket!! :)

Nagyon szívesen  :)

Mivel a hét eddig tökéletesen alakult, ezért játszok még ma is pár tenisz meccset, bár ilyenkor már nehezebb a döntés.

Tenisz - ATP - Estoril Open, Estoril
Frederico Gil - Santiago Giraldo ...  Én úgy érzem hogy vagy ezen a meccsen lesz meglepi vagy a Monfils féle összecsapáson. Egymás elleni mérlegükbe Gil a jobb, 2:0-ra vezet, és  mindkétszer salakon győzte le, szóval nem kizárt hogy most is letudja győzni. Egyébként az én szemembe igen csak egy kaliberű játékosok, de most Gil győzelmére voksolok 2.37-es oddsért.

Tenisz - ATP - BMW Open, Munich
Philipp Kohlschreiber - Santiago Ventura ... Ez ajándék 1.10-es oddsért, Ventura idén 5-ből 4x az első körben búcsúzott, ez az első tornája ahol eljutott a második körbe. mondjuk szerintem csak azért mert az eső bezavart, amúgy Dolgopolov elverte volna simán 2 settben. Kohlschreiber hazai pályán játszik, jó formában van, és egyébként is egy sokkal jobb játékos.

Tenisz - ATP - Serbian Open, Belgrade
Filip Krajinovic - Horacio Zeballos ... Krajinovic világranglista 319. helyén áll míg ellenfele az 52. Zeballos egyébként nagyon jól mozog salakon, idei évbe nem nagyon jött ki neki a lépés, de itt a lehetőség hogy menjen még egy kört tovább. Szóval sima 2 settes Zeballos győzelmet várok. Igaz Krajinovic hazai pályán játszik, de túl nagy képességekben a különbség. 1.25-ös oddsért nem is rossz.

Tenisz - WTA - Internazionali d'Italia,Rome
Serena Williams - Maria Kirilenko ... Azért nem annyira biztos meccs ez , mint ahogy az odds mutatja (1.14). Nem olyan ügyetlen az orosz, ráadásul hatalmas küzdő, nagyon jó formáját kell ma mutatnia Serena-nak ha könnyed meccset akar, más különben könnyen megszorongathatja Kirilenko.  

Tenisz - WTA - Internazionali d'Italia,Rome - Doubles
L. Huber/N. Petrova - B. Mattek-Sands/Z. Yan ... Huber/Petrova páros a torna első számú kiemeltje míg a Sands/Yan páros az ötödik, szóval nagy meccsre számíthatunk. Petrováék keményen megküzdöttek a továbbjutásért míg a másik páros könnyedén lépett tovább. Ebbe a meccsbe beletörhet a bicskám, de én Petrováékra fogadok. 1.50-es odds is mutatja hogy hiába az első számú kiemeltek akkor sem annyira biztos a győzelmük.

Frederico Gil - Santiago Giraldo H 2.37  :ok: (2-0)
Filip Krajinovic - Horacio Zeballos V 1.25  :noway: (2-1)
Serena Williams - Maria Kirilenko H 1.14  :ok: (2-0)
K. Peschke/K. Srebotnik - V. Dushevina/K. Jans H 1.25  :noway:  :bash:
Philipp Kohlschreiber - Santiago Ventura H 1.10  :ok: (2-0)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 464,37 HUF

Basszus a kielemzett Petrova páros helyett véletlen a Peschke párost tettem meg.... fenébe  :bash:

#119 május 08, 2010, 09:53:53, Cesc18
Megpróbálkozok egy ilyennel.. hátha jön

Tours - Bastia H-D 1.23  :ok: (0-0)
USA - Németország H-D 1.13  :ok: (1-1)
Inpuls Alpol Siemianowice Śląskie - Clearex Chorzów V 1.30  :ok: (3-6)
FC Wacker Innsbruck - FC Dornbirn 1913 H 1.10  :ok: (2-0)
SCR Altach - First Vienna FC 1894 H 1.18  :noway: (0-0)
BATE Borisov - FC Dnepr Mogilev H 1.35  :ok: (3-0)
FC Barcelona - CSKA Moscow H 1.25  :ok: (64-54)

Tét: 150 HUF
Várható nyeremény: 593,66 HUF