Cesc18 fogadásai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#120 május 10, 2010, 12:37:32, Cesc18
Kicsit félek ettől a hétvégétől, mert 1 hete annyira jött minden eredmény hogy ez most szinte elképzelhetetlen, pedig akiknek akkor kötelező volt győzni azoknak most is az, remélem nem születik meglepi vagy ha születik is remélem nem pont a megjátszott meccseim közt. Felesleges kielemezni, de azért megteszem csak hogy még jobban bízzak a megjátszott tippjeimben.

Fő szelvény

Chelsea - Wigan ... Elérkeztük az utolsó fordulóhoz, a két bajnokesélyes csapat otthon játszik, egyikük sem egy acélos csapattal ellen, tehát kötelező hozni hazai pályán a 3 pontot, aki nem hozza az bukta a bajnokit. A kieső csapatokon kívül a Wigan kapta a legtöbb gólt a bajnokságba, tehát nincs egy fantasztikus védelmük, ami a Chelseanak tökéletes, akik mostanában ontják a gólokat. Nagyon jó helyzetbe vannak, nem kell figyelni más csapatokra, csak a kötelezőt kell hozniuk és ráadásul még saját közönségük előtt tudnak ünnepelni. Látványos, gólzáporos meccset várok.

AS Roma - Cagliari ... Ha kikap a Roma akkor már biztos hogy végleg elúszik a bajnoki, így kicsi esélyt látok arra hogy megtudják fogni az Intert, de a remény hal meg utoljára. Cagliari az utóbbi 10 meccs alapján a legrosszabb az olaszbajnokságban, kiesés nem fenyegeti őket. Szerintem ez a meccs nem lesz szenvedős a Roma-nak.

Benfica - Rio Ave ... Remélem győz a Benfica, igaz nekik már nem kötelező, de azért jó lenne ha hazai pályán győzelemmel zárnák a bajnokságot, és ünnepelhetnének hazai közönség előtt. Rio Ave-nek úgyis mindegy ki nem eshet, kupás helyektől fényévre szóval nem hiszem hogy nagyon erölködnének a győzelemért.

Valenciennes - Lyon ... Ezt csak X2-be merem megtenni pedig érzem hogy győzni fognak. 2 forduló van hátra viszont a Lyonnak van egy elmaradt meccse, ha hozná ezeket a meccseket akkor a második hely még meglehetne. Szóval ez a 3 pont is kell nekik nagyon. Valenciennes már nem küzd semmiért, ez is a Lyon győzelem mellett szól, de láttunk múlthéten a hazai pályán játszó Real-t is majdnem megtréfálta az Osasuna. Biztosabb ez így X2-be.

Sevilla - Barcelona ... Múltkor azt hittem hogy a Barca pontot fog veszíteni a Villareal otthonában, de simán lelépték őket. A Sevilla már nehezebb falat lesz, mert nekik még küzdeniük kell a biztos kupás helyért, szóval biztos nem lesz könnyű meccs a Barca számára, ezért X2-be teszem inkább.

Benfica - Rio Ave H 1.12 :ok: (2.1)
Chelsea - Wigan H 1.10  :ok: (8-0)
AS Roma - Cagliari H 1.12  :ok: (2-1)
Valenciennes - Lyon D-V 1.09  :ok: (2-2)
Sevilla - Barcelona D-V 1.10  :ok: (2-3)

Tét: 2000 HUF
Várható nyeremény: 3.308,86 HUF

==========================

Jenson Button - Lewis Hamilton 2 1.35  :ok: (5.-3.)
Sebastian Vettel - Mark Webber 1 1.30  :noway: (2.-1.)
Michael Schumacher - Nico Rosberg 1 1.75  :ok: (6.-8.)
Adrian Sutil - Vitantonio Liuzzi 1 1.15  :ok: (11.-17.)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 706 HUF

==========================

Arsenal - Fulham H 1.18  :ok: (4-0)
Finnország - Dánia H 1.06  :noway: (1-4)
Galatasaray - Antalyaspor AS H 1.20  :noway: (1-2)
Kanada - Olaszország H 1.02  :ok: (5-1)
1. FSV Mainz 05 - FC Schalke 04 D-V 1.36  :ok: (0-0)
Jelena Jankovic - Maria Jose Martinez Sanchez H 1.32  :noway: (0-2)

Tét: 500 HUF
Várható nyeremény: 1.374,21 HUF

#121 május 09, 2010, 08:25:07, Cesc18
Tobet-en a hoki VB-re van valami bónuszuk 750 HUF-ig, ilyen kockázatmentes fogadás... Nem is tudtam róla, de részt veszek benne... A kanadai siker miatt megdobtak 150 HUF-al.

Finnország - Dánia H 1.06  :noway: (1-4)
Svájc - Lettország (0.0 - 1.5) V 1.57  :noway: (3-1)

Tét: 150 HUF
Várható nyeremény: 249,63 HUF

Majd meglátjuk mi lesz belőle... :)

#122 május 10, 2010, 12:39:20, Cesc18
A nők és a férfiak is Madridba látogatnak, mint ahogy eddig, most is a Tobet kínálatából szemezgetek.

Tenisz - WTA - Madrid Open, Madrid
Francesca Schiavone - Alize Cornet ... Schiavone jól bekezdte az idei salakos szezont, ugyanis Barcelonába rögtön győzni tudott, majd Németországban és hazájában Olaszo.-ban elég hamar elhullott. Ebben az évben Alize eléggé gyengélkedik salakon. Madridi selejtezőn is eléggé megszenvedett ...  Egymás elleni mérlegük alapján nagy fölényben vezet Schiavone, 5-1 az olasznak. Világranglistán is nagy különbség van kettejük közt. Minden tekintetben Schiavone a meccs esélyese, és szerintem 2 settben sima győzelemmel tovább is lép. 1.25-ös odds nagyon korrekt.

Alexandra Dulgheru - Melinda Czink ... Ritkán járok jól amikor Magyarra fogadok vagy ellene, legyen szó bármelyik sportágról, általában akkor kap ki amikor ráfogadok, ha pedig ellene akkor győz. Most ellene teszek mivel a román lány sokkal jobb formába van. Melinda idén első körös vereségeket könyvelhet el míg Dulgheru szinte mindenhol ment legalább 1 kört. Viszont ahogy így figyelem az eredményeit, töménytelen mennyiségű 3 settes meccset játszik. Szerintem ez is az lesz, Czink megszorongatja.

Stefanie Voegele - Venus Williams ... Mérföldekre egymástól a két játékos, esélytelen hogy első körben kiessen Venus. Kaptunk egy ajándék 1.10-es oddos.

Maria Sharapova - Lucie Safarova ... Sharapova idei első salakos tornáján rögtön egy kemény ellenfelet kapott, ennek megfelelően nem is tartják a meccs esélyesének, ennek ellenére én rá fogadok. Soha nem tartozott a salak a kedvenc borításai közé de azért évről-évre elég jó mérleggel zárja. Safarova elég meggyőzően játszott idén, 1-2 nagy nevet elkapva. Sharapova 2.02-es oddsa tetszik (meg nem csak az oddsa :)), ennyiért simán kockáztatok.

Tenisz - WTA - Madrid Open, Madrid - Doubles
D. Safina/A. Szavay - A. Amanmuradova/S.W. Hsieh ... Hááát ehez nem sok mindent tudok hozzáfűzni. Ágiék ellenfeléről még nem hallottam, bízom benne hogy elverik a szájukat.

Tenisz - ATP - Masters-Series, Madrid
David Ferrer - Jeremy Chardy ... Eszméletlen amit idén Ferrer művel salakon, Chardy viszont nagyon nem találja önmagát, rendszeresen kiesik a tornákról nagyon hamar pedig egy borzasztóan tehetséges teniszező. Ferrer szerintem itt Madridba is sokáig elfog jutni, okosan a múlthéten kihagyott egy tornát, így ide az ATP 1000-es tornára frissen érkezik. 2 settben simán elfogja intézni Chardy-t. Újabb 1.10 ajándék odds.

Stefanie Voegele - Venus Williams V 1.10  :ok: (0-2)
David Ferrer - Jeremy Chardy H 1.10  :ok: (2-0)
Alexandra Dulgheru - Melinda Czink H 1.22 Törölve
D. Safina/A. Szavay - A. Amanmuradova/S.W. Hsieh H 1.30  :ok: (2-1)
Maria Sharapova - Lucie Safarova H 2.02  :noway: (0-2)
Francesca Schiavone - Alize Cornet H 1.25  :ok: (2-0)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 484,56 HUF

=======================

Stefanie Voegele - Venus Williams V 1.10  :ok: (0-2)
David Ferrer - Jeremy Chardy H 1.10  :ok: (2-0)
Alexandra Dulgheru - Melinda Czink H 1.22 Törölve
D. Safina/A. Szavay - A. Amanmuradova/S.W. Hsieh H 1.30  :ok: (2-1)
Francesca Schiavone - Alize Cornet H 1.25  :ok: (2-0)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 479,77 HUF

#123 május 09, 2010, 18:51:55, Cesc18
Nah egy kis F1 még mára ... de lehet elkapkodtam, mert jönni fog az eső, akkor viszont bármi meglehet.

Rubens Barrichello - Nico Hulkenberg 2 1.85  :noway: (9.-16.)
Adrian Sutil - Vitantonio Liuzzi1 1.25  :ok: (7.-15.)
Robert Kubica - Vitaly Petrov 1 1.15  :ok: (8.-11.)
Michael Schumacher - Nico Rosberg 1 1.50  :ok: (4.-13.)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 797,81 HUF

#124 május 11, 2010, 19:16:59, Cesc18
Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 08, 2010, 11:29:09
Benfica - Rio Ave H 1.12 :ok: (2.1)
Chelsea - Wigan H 1.10  :ok: (8-0)
AS Roma - Cagliari H 1.12  :ok: (2-1)
Valenciennes - Lyon D-V 1.09  :ok: (2-2)
Sevilla - Barcelona D-V 1.10  :ok: (2-3)

Tét: 2000 HUF
Várható nyeremény: 3.308,86 HUF

:great:  :great:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 09, 2010, 09:51:06
Stefanie Voegele - Venus Williams V 1.10  :ok: (0-2)
David Ferrer - Jeremy Chardy H 1.10  :ok: (2-0)
Alexandra Dulgheru - Melinda Czink H 1.22 Törölve
D. Safina/A. Szavay - A. Amanmuradova/S.W. Hsieh H 1.30  :ok: (2-1)
Francesca Schiavone - Alize Cornet H 1.25  :ok: (2-0)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 479,77 HUF

:great:  :great:

====================================

Lássuk a mai és holnapi tenisz meccseket...

Tenisz - ATP - Masters-Series, Madrid
Kevin Anderson - Jurgen Melzer ... Az a nagy kérdés, hogy Melzer megbírkozik-e majd a hatalmas Anderson adogatásokkal. Egyébként a dél-afrikainak nagyon nem a salak a kedvenc borítása, míg Melzer itt érzi igazán jól magát. Szinte biztos hogy 3 szettes meccs lesz, de bízok Melzer tudásában.

Carlos Moya - Benjamin Becker ... Nehezen tudom elképzelni, hogy Moya behúzhatja ezt a meccset, persze a hazai pálya nagy erőt adhat neki... fura módon őt tartják a meccs esélyesének, pedig Becker sem egy ügyetlen teniszező. Moya világ életében nagy salakos volt míg Becker inkább kemény pálya menő. Én most úgy érzem hogy a nagy öreg itt első körben búcsúzni fog. Becker oddsa 2.37, ennyiért vállalok egy kis rizikót.

Nicolas Almagro - Viktor Troicki ... Tekinthetjük ezt egy ajándék 1.35-ös oddsnak is. Almagro hazai pályán játszik, jó formában van, salak a kedvenc borítása. Troicki közelében sincs a jó formájának, nem hazai pályán játszik, igaz neki is a kedvenc borítása a salak. Egyértelműen Almagro-nak áll a zászló.

Marcos Baghdatis - Marco Chiudinelli ... 1 hete a Müncheni ATP-n találkoztak, Baghdatis simán lelépte két szettben. Valószínűleg itt sem lesz máshogy. Chiudinelli egyáltalán nem érzi jól magát salakon... szóval nem sok keresnivalója van a ciprusi ellen. Ajándék 1.23-as odds szaga van ennek is...

Ernests Gulbis - Albert Montanes ... Kemény meccs vár a spanyolra, elég veszélyes ellene fogadni, de mivel vasárnap döntőzött portugáliában így szerintem itt madridba első körös vereséget fog szenvedni. Ráadásul a Lett fiú sem mozog rosszul salakon, ráadásul hatalmas szervái vannak, ha oda koncentrál és nem bohóckodja el akkor verheti Montanest.1.50-es oddsért rizikós, de megjátszom.

Tenisz -  ATP -  Masters-Series, Madrid -  Doubles
N. Almagro/M. Lopez - J. Chardy/G. Monfils ... Spanyol páros egy Francia páros ellen ... az nem kérdéses hogy a salak az mindegyikőjüknek fekszik, viszont a két francia nem igazán van formába. Almagroék ráadásul hazai pályán, szerintem mindenféleképp mennek 1 kört legalább.

Tenisz - WTA - Madrid Open, Madrid
Virginia Ruano Pascual - Arantxa Parra Santonja ... Spanyolok harca, Santonja nagyon jó formába van, döntőzött portugáliában. Pascual még most próbál visszarázódni a sok kihagyás után. Egyértelműen Santonja a meccs esélyese, mondjuk ezt a kis odds is mutatja. (1.18)

Dinara Safina - Klara Zakopalova ... A tavalyi győztes Safina mindenképpen jól szeretne szerepelni idén is, viszont ehez sokat kell javulnia a teljesítményének. Zakopalova egy veszélyes játékos, képes meglepit okozni, bár idén gyönyörű első körös vereségei vannak, bízok benne hogy most is ez fog történni.

Ernests Gulbis - Albert Montanes H 1.50  :ok: (2-0)
N. Almagro/M. Lopez - J. Chardy/G. Monfils H 1.45 (2-0)
Carlos Moya - Benjamin Becker V 2.37  :ok: (0-2)
Kevin Anderson - Jurgen Melzer V 1.50  :ok: (1-2)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 773,21 HUF

=============================

Marcos Baghdatis - Marco Chiudinelli H 1.23  :ok: (2-0)
Dinara Safina - Klara Zakopalova H 1.30  :noway: (0-2)
Nicolas Almagro - Viktor Troicki H 1.35  :ok: (2-0)
Virginia Ruano Pascual - Arantxa Parra Santonja V 1.18  :ok: (0-2)

Tét: 293.25 HUF
Várható nyeremény: 746,97 HUF

#125 május 12, 2010, 07:59:12, Cesc18
Tegnap sajnos megszívatott Safina, pedig még írom is, hogy Zakopalova tud meglepit okozni, de azért csak bekockázattam, hát ez lett az eredménye... pedig ekkora oddsért voltak jobb meccsek is, elcsesztem őt választottam. Becker tök simán lelépte Moyát, ajándék 2.37-es odds :)

Néztem mára is pár meccset, meglátjuk mi sül ki belőle.

Tenisz - ATP - Masters-Series, Madrid
Guillermo Garcia-Lopez - Daniel Gimeno-Traver ... Spanyolok harca Spanyolországban, de nem szeretek én ilyenre fogadni. Csak azért játszom meg, mert bízok benne, hogy kijön a tudás különbség, ugyanis Lopez egy ügyesebb játékos, ezt bizonyítja a világranglistás helye illetve az idei teljesítménye is. De ha épp ezen úszna el a mai kombim akkor se lennék olyan hű de nagyon meglepve.

David Nalbandian - Tomas Berdych ... 23.5 játék felett. azért játszom ezt, mert bízok benne hogy 3 szettes lesz, alapból Nalbandiant tartják a meccs esélyesének, tehát tegyük fel hogy Berdych kikap, idén még nem esett ki úgy salakos tornáról, hogy 1 szettet sem nyert. Utóbbi 2 meccsük 3 szettesre sikeredett. Remélem most is így lesz. Bár szívtam már meg egyszer egy ilyennel, Jankovic vs Venus 1 hete, nem volt olyan adat ami azt bizonyította volna hogy 21 játék alatt lesz, és mennyi lett 13 játék... ez a 23.5 elég magas, de ha 3 szettes lesz a meccs akkor simán megvan.

Tenisz - WTA - Madrid Open, Madrid
Klara Zakopalova - Aravane Rezai ... Legtöbb megnyert játék hendi (5.0-0.0). Nem tartom akkora játékosnak Rezai-t hogy kiüsse Zakopalova-t... ha nyer is szerintem szoros lesz, és ebbe még belefér egy 4-6, 4-6 is, 4-6, 3-6 esetén meg push. Ez nagyon jó 1.80-as oddsért...  

David Nalbandian - Tomas Berdych (Összes játék) (Alatt/Felett: 23.5) Felett 1.95 Törölve
Klara Zakopalova - Aravane Rezai (Legtöbb megnyert játék) Hendicap (5.0 - 0.0) H 1.80 Törölve
Guillermo Garcia-Lopez - Daniel Gimeno-Traver H 1.50  :ok: (2-0)

Tét: 150 HUF
Várható nyeremény: 789,75 HUF

#126 május 13, 2010, 21:47:37, Cesc18
Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 10, 2010, 13:43:58

Ernests Gulbis - Albert Montanes H 1.50  :ok: (2-0)
N. Almagro/M. Lopez - J. Chardy/G. Monfils H 1.45 (2-0)
Carlos Moya - Benjamin Becker V 2.37  :ok: (0-2)
Kevin Anderson - Jurgen Melzer V 1.50  :ok: (1-2)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 773,21 HUF

:great:  :great:

Most elemzések nélkül tettem gyors egyet, ha még haza érek időbe akkor majd átböngészem a kínálatot.

D. Nestor/N. Zimonjic - R. Lindstedt/H. Tecau H 1.15  :ok: (2-0)
David Ferrer - Marcos Baghdatis H 1.17  :ok: (2-1)
Leonardo Mayer - Stanislas Wawrinka V 1.25 Törölve, Meyer feladta
Mikhail Youzhny - Ernests Gulbis V 1.60  :ok: (0-2)
Eduardo Schwank - Marin Cilic V 1.30  :ok: (0-2)

Tét: 148,21 HUF
Várható nyeremény: 518,48 HUF

#127 május 13, 2010, 21:47:09, Cesc18
Tenisz - ATP - Masters-Series, Madrid
Victor Hanescu - Daniel Munoz De La Nava ... Nava a világranglistán 300-on kívül van, élete legjobb helyezése 155, szóval nem tartozik az igazán ütős játékosok közé, első körben sikerült egy nagy ágyút levadásznia, viszont szerintem itt most már esélye sincs a jól szerváló román ellen. Sima két szettes meccset várok, remélem nem okoz meglepetést a spanyol.

Feliciano Lopez - Andy Roddick ... A meccs esélyesének Roddickot tartják én mégis Lopezre fogok fogadni, ugyanis hazai pályán játszik, nincs is rossz formába, és természetesen salak a kedvenc borítása, míg Roddick első meccse lesz salakon idén, egyébként sem ez a kedvenc borítása, szóval megfogható. 2.50-es oddsért simán kockáztatok.

Leonardo Mayer - Stanislas Wawrinka ... Idén salakon még nem esett ki a második körben egyszer sem Wawa, szerintem most sem fog. Meyer viszont pocsék teljesítményt nyújtott eddig, remélem tartja a rossz formáját.

David Ferrer - Marcos Baghdatis ... Ferrer nagyon nagy formába van, esélytelen hogy ciprusi megállítsa, ráadásul még hazai pályán is játszik a spanyol. Ajándék 1.17-es odds.

Tenisz - ATP - Masters-Series, Madrid - Doubles
D. Nestor/N. Zimonjic - R. Lindstedt/H. Tecau ... A Nestor páros a legjobb formába lévő páros most, ellenfelüket nem is ismerem, remélem nem okoznak meglepit.

Tenisz - WTA - Madrid Open, Madrid
Samantha Stosur - Patty Schnyder ... Stosur jó formába van míg ellenfele Schnyder csak szenved meccsről-meccsre. Nem sok esélyt látok arra hogy letudná győzni, már az is meglepetés volt hogy Radwanska-n túl lépett.


D. Nestor/N. Zimonjic - R. Lindstedt/H. Tecau H 1.15  :ok: (2-0)
David Ferrer - Marcos Baghdatis H 1.17  :ok: (2-1)
Leonardo Mayer - Stanislas Wawrinka V 1.25 Törölve, Meyer feladta
Feliciano Lopez - Andy Roddick H 2.50 Törölve, Roddick visszalépett
Samantha Stosur - Patty Schnyder H 1.18  :ok: (2-0)
Victor Hanescu - Daniel Munoz De La Nava H 1.25 :ok: (2-1)

Tét: 100 HUF
Várható nyeremény: 620,19 HUF

Feliciano Lopez - Andy Roddick ... A meccs esélyesének Roddickot tartják én mégis Lopezre fogok fogadni, ugyanis hazai pályán játszik, nincs is rossz formába, és természetesen salak a kedvenc borítása, míg Roddick első meccse lesz salakon idén, egyébként sem ez a kedvenc borítása, szóval megfogható. 2.50-es oddsért simán kockáztatok.

Szval Lopeznek nem hogy nem a kedvenc borítása a salak hanem az egyik leggyengébb...ő az a spanyol játékos akinél a kemény pályák a favoritok...De ettől függetlenül a tipp jó lehet, bár ha Roddick hozza a szerváit akkor bajban lesz F.Lopez mert ő igencsak hajlamos beremegni és könnyen adogatást veszíteni...

Nem tudom melyik borítást kedveli jobban a kettő közül, mert mindkettőn közel ugyanannyit játszott, míg Roddick tipikus kemény és füves játékos. Amúgy meg azért is játszottam meg, mert 1, megérzés 2, minden nap van meglepetés, mindig borul a papírforma. Nem biztos hogy ezen a meccsen fog, de mint te is nagy teniszes vagy, neked is biztos sokszor vannak megérzéseid amit szívesen megjátszol ... aztán max nem jön be ... de inkább egy ilyenen bukjak mint egy "Tuti" meccsen. :)

#130 május 13, 2010, 21:46:37, Cesc18
André Greipel - Alessandro Petacchi H 1.72  :noway:
Lucie Safarova - Alexandra Dulgheru V 1.88  :noway: (6-7, 6-1, 7-6)
Atletico Madrid - Fulham Mindkét csapat rúg gólt 1.85  :ok: (2-1)
Kanada - Svájc (Alatt/Felett: 6.5) Alatt 1.25  :ok: (1-4)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 1.495,54 HUF

Elvileg ha bukom akkor visszajár a 200 HUF a kockázatmentes fogadás miatt, ugyanis az első az kerékpár fogadás és ott most él egy ilyen bónusz. Sőt ha az Atletico meccs 0-0 lesz rendes játékidőben akkor is visszajár... majd meglátjuk mi sül ki belőle... mindenesetre nem frankó hogy Svájc már bepakolt 2 gólt a Kanadai kapuba és még csak az első harmadban járnak. őőő közben Kanadai lőtt egyet ... naaah lehet már nem is kell izgulni a kupa döntőn...

#131 május 14, 2010, 08:45:47, Cesc18
Tenisz - ATP - Masters-Series, Madrid
Fernando Verdasco - Jurgen Melzer ...  Nem tudom Verdasco meddig bírja tartani ezt a színvonalat, iszonyatosan megy neki salakon, és mindenkire veszélyes. Melzerrel találkozott már idén akkor az első szettet neki adta, most viszont szerintem sima 2 szettes Verdasco győzelem lesz, nem írom le Melzert, mert nem ügyetlen, csak szerintem kevés lesz a spanyol ellen.

Guillermo Garcia-Lopez - Gael Monfils ... Monfils idei első salakos tornája, kemény ellenfél lesz a spanyol, de szerintem képes rá hogy elverje. 3 szettes szoros meccset várok. Mindkettőjük ellenfele feladta az előző körben, az első kört mindketten könnyedén vették. 1.63-as odds Monfils győzelméért, az elég korrekt.

Ernests Gulbis - Feliciano Lopez ... Nem semmi volt amit tegnap Gulbis játszott, Youzhny csak az ötödik Gulbis adógató játékban 40-0-nál tudta az első pontját megszerezni, azért ez nem kicsit arról árulkodik hogy Gulbis rendkívül jól adogat, Lopeznek nem sok jót jósolok. Ha odakoncentrál Gulbis akkor sima 2 szettes győzelem, ha elbohóckodja, akkor még egy szoros meccs is lehet.

Ernests Gulbis - Feliciano Lopez H 1.30  :ok: (2-0)
Guillermo Garcia-Lopez - Gael Monfils V 1.63  :ok: (0-2)
Fernando Verdasco - Jurgen Melzer H 1.15  :noway: (0-2)

Tét: 200 HUF
Várható nyeremény: 487,37 HUF

#132 május 15, 2010, 07:45:28, Cesc18
Tenisz - ATP - Masters-Series, Madrid
Jurgen Melzer - Nicolas Almagro ... Bármelyikük megy tovább a következő körbe valószínűleg ott lesz a végállomás, ugyanis Nadal jöhet ellenfélként, de azért ATP1000-es tornán a legjobb 4 közé kerülni nem semmi dolog. Melzer szép játékkal búcsúztatta Verdascot, most egy újabb spanyol ellenfelet kapott, Almagro személyében. Ha Melzer úgy játszik mint tegnap akkor nagyon megnehezítheti a hazai pályán játszó kis spanyol dolgát... nem adnak valami nagy oddsot Almagro sikerére (1.35) Bízok benne, hogy nem okoz újabb meglepit az osztrák, és Almagro megy az elődöntőbe.

Andy Murray - David Ferrer ... Murray jól játszik nagyon, ha Ferrer tegnap nem intézte volna el ennyire simán Cilicet akkor most kockáztatnék egy Murray győzelmet, így sem esélytelen, de így inkább a spanyolt játszom, aki akár a döntőig is mehet.

Tenisz - WTA - Madrid Open, Madrid
Aravane Rezai - Jelena Jankovic ... Nem hiszem, hogy bárki is megállítaná Jankovicot ezen a tornán. Múlthét után ismét döntőzni fog, kérdés ott hogy fog majd teljesíteni. 1.27-es oddsot adnak a győzelméért aminek kicsit ajándék szaga van.

Nadia Petrova - Lucie Safarova ... Elég lesz már Safarova meneteléséből, szépen tovább küzdötte eddig magát. Petrovának is voltak kemény meccsei, valószínűleg ez is az lesz. De bízok benne hogy behúzza és nem ez lesz a mai meglepi meccs... közben levitték az oddsát 1.50-ről ---> 1.42-re.


Andy Murray - David Ferrer V 1.63  :ok: (0-2)
Aravane Rezai - Jelena Jankovic V 1.27  :noway: (2-0)
Jurgen Melzer - Nicolas Almagro V 1.35  :ok: (0-2)
Nadia Petrova - Lucie Safarova H 1.42  :noway: (1-2)

Tét: 350 HUF
Várható nyeremény: 1.388,93 HUF

================================

Real Sociedad - Castellon H 1.35  :noway: (0-0)
Metz - Vannes H 1.50  :noway: (0-1)
Fehérvár FC - Vasas SC H 1.20  :ok: (3-0)
Ausztrália - Pakistan H 1.40  :ok:
Kanada - Norvégia H 1.12  :ok: (12-1)
Tampines Rovers - Gombak United H-D 1.14  :ok: (3-3)

Tét: 113,00 HUF
Várható nyeremény: 490,84 HUF

#133 május 15, 2010, 07:44:09, Cesc18
Hihetetlen, hogy nem tudom elveretni Safarovát... próbáltam már Wozniackival, Dulghureuval , most Petrovával. Ha rámegy az összes pénzem akkor is elveretem egyszer. Egyébként meg Petrova elmehet a sunyiba ilyen játékkal...

Andy Murray - David Ferrer V 1.63  :ok: (0-2)
Roger Federer - Ernests Gulbis (Összes játék) (Alatt/Felett: 22.0) Felett 1.80  :ok:
Aravane Rezai - Jelena Jankovic V 1.30  :noway: (2-0)
Jurgen Melzer - Nicolas Almagro V 1.35  :ok: (0-2)

Tét: 150 HUF
Várható nyeremény: 772,38 HUF

#134 május 16, 2010, 11:28:24, Cesc18
Tegnap szépen elintézett a két megjátszott női tenisz, pedig annyiszor megfogadtam már, hogy nem teszek női teniszre. és mindig-és mindig-és mindig elkövetem ezt a hibát... soha nem tanulok belőle, a torna elején még OK de ilyenkor már nem szabad... férfiaknál szépen jött az összes tipp.

Nicolas Almagro - Rafael Nadal ... Annyira alacsony a határ, és közbe mégsem, mert azt a fránya 20 játékot se bírják kihozni Nadal ellen, ha Almagro úgy megy ki mint egy nyuszi akkor vége...de ha képes lesz arra hogy nem tojik be hanem produkálja azokat a csodás fonákjait akkor meg kell lenni-e a 20 játéknak.

Roger Federer - David Ferrer ... Kutya jó mindkét játékos, szóval remélem nem ússzuk meg 3 szett alatt...

Roger Federer - David Ferrer (Összes játék) (Alatt/Felett: 22.5) Felett 1.85  :ok: (30)
D. Nestor/N. Zimonjic - L. Dlouhy/L. Paes (Összes megnyert szett) Hendicap (1.5 - 0.0) H 1.14  :ok: (2-0)
M. Granollers/V. Troicki - B. Bryan/M. Bryan (Összes megnyert szett) Hendicap (0.0 - 1.5) V 1.09  :ok: (1-2)
Nicolas Almagro - Rafael Nadal (Összes játék) (Alatt/Felett: 19.0) Felett 1.85  :ok: (26)

Tét: 250 HUF
Várható nyeremény: 1.063,20 HUF