Cesc18 fogadásai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#360 augusztus 09, 2010, 03:43:31, Cesc18
Nah lássuk, hátha visszatér a szerencsém és egy pluszos napot tudok produkálni...

Tobet

Marcos Baghdatis - David Nalbandian V 1.30 :ok: (0-2)
Ceara CE - Atlético GO H-D 1.10 :ok: (0-0)
Paksi FC - Debreceni VSC TEVA D-V 1.07 :ok: (2-2)
FC Groningen - Afc Ajax D-V 1.14 :ok: (2-2)

Tét: 1.750 HUF
Várható nyeremény: 3.052,55 HUF

Unibet

Paksi SE - DVSC Debrecen V 1.60 :noway: (2-2)
Baghdatis, M - Nalbandian, D V 1.35 :ok: (0-2)

Tét: 652,85 HUF
Várható nyeremény: 1410,16 HUF

Ez a kombi pedig Pisti1987 nyomán

Montenegro Women - Bulgária Női H 1.30 :ok:
Olaszország - Finnország H 1.15 :ok:
Brazília Női - Olaszország Női H 1.12 :noway: (1-3)

Tét: 800 HUF
Várható nyeremény: 1339,52 HUF

#361 augusztus 09, 2010, 03:46:00, Cesc18
Tegnap MLb próbálkozásomat a rohadék Pits vitte el...nem láttam a meccs végét, de nagyon ritka, hogy extra inningbe ha valamelyik csapat 2 pontot szerez akkor utána a másik 3-al válaszoljon... Atlanta+Colorado+CWS volt... Nah sebaj, hátha majd ma...szerencsére korán kezdődnek a meccsek.

NY Yankees (A. Burnett) - Boston Red Sox (J. Beckett) H 1.72 - Törölve - nem Burnett kezdett
Los Angeles Dodgers (T. Lilly) - Washington Nationals (J. Marquis) H 1.50 :ok: (8-3)
Philadelphia Phillies (R. Halladay) - NY Mets (R. Dickey) H 1.48 :ok: (6-5)
Cleveland Indians (D. Huff) - Minnesota Twins (B.Duensing) V 1.64 :ok: (4-5)

Tét: 500 HUF
Várható nyeremény: 3.131,09 HUF ---> 1.820,40 HUF

Akik követik az MLB eredményeit azok észrevehetnek valamit a második képen! köszönöm a tobetnek!  :)

#362 augusztus 09, 2010, 19:16:51, Cesc18
Tobet

Victor Hanescu - Milos Raonic V 2.10 :noway: (2-0)

Tét: 700 HUF
Várható nyeremény: 1.470 HUF


Michael Russell - Sam Querrey V 1.23
Vania King - Nuria Llagostera Vives H 1.52 :noway: (1-2)

Tét: 1000 HUF
Várható nyeremény: 1.869,60 HUF

Pirosodunk szépen...jól van jól van...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 08, 2010, 18:37:37
Tegnap MLb próbálkozásomat a rohadék Pits vitte el...nem láttam a meccs végét, de nagyon ritka, hogy extra inningbe ha valamelyik csapat 2 pontot szerez akkor utána a másik 3-al válaszoljon... Atlanta+Colorado+CWS volt... Nah sebaj, hátha majd ma...szerencsére korán kezdődnek a meccsek.

NY Yankees (A. Burnett) - Boston Red Sox (J. Beckett) H 1.72 - Törölve - nem Burnett kezdett
Los Angeles Dodgers (T. Lilly) - Washington Nationals (J. Marquis) H 1.50 :ok: (8-3)
Philadelphia Phillies (R. Halladay) - NY Mets (R. Dickey) H 1.48 :ok: (6-5)
Cleveland Indians (D. Huff) - Minnesota Twins (B.Duensing) V 1.64 :ok: (4-5)

Tét: 500 HUF
Várható nyeremény: 3.131,09 HUF ---> 1.820,40 HUF

Akik követik az MLB eredményeit azok észrevehetnek valamit a második képen! köszönöm a tobetnek!  :)
Helló!
Nem a Tampa, hanem a Toronto győzőtt 1-0-ra! ;D
Bizzál benne, hogy igy fogják hagyni, mert én már jártam úgy, hogy 2 nappal később korrigálták az eredményt!

Bízok...de az szemétség lenne ha most már korrigálnák...meg jóváírt pénzt csak nem piszkálják :)

Hát ez a szarházi Vania King megmutatta hogy kell elbaszni szett és brék előnyről, egy nála esélytelenebb salakos ellen! Bravo! Kurva anyád!  :noway:

Michael Russell - Sam Querrey V 1.20
Gilles Simon - Mikhail Youzhny H 1.85

Tét: 700 HUF
Várható nyeremény: 1.554,00 HUF

Los Angeles Angels (E. Santana) - Kansas City Royals (S. O' Sullivan) H
Detroit Tigers (A. Galarraga) - Tampa Bay Rays (D. Price) V
NY Yankees (P. Hughes) - Boston Red Sox (J. Lester) H

Tét: 500 HUF
Várható nyeremény: 2.018,40 HUF

Érzem, hogy ma csúnya minuszt fogok produkálni, Yankeestől is félek, csak azért tettem meg mert 8-tól nyomják a meccset. Tampa tegnap olyat élt át, amit szerintem még soha... Morrow végig dobta a 9 inninget, 17 strikeoutot szórt és mindössze 1-et ütöttek, Longoria személyében... azért ez brutális.... 140 körül volt a dobások száma. Angelsbe bízok a legjobban...

Ha nem vagyok indiszkrét, kérhetek Tőled infót hogy hogyan állsz?
Hogy lássuk mennyi a bankod és hány %-t rakod fel egy szelvényre.
Köszönöm.

Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum augusztus 10, 2010, 00:18:17
Ha nem vagyok indiszkrét, kérhetek Tőled infót hogy hogyan állsz?
Hogy lássuk mennyi a bankod és hány %-t rakod fel egy szelvényre.
Köszönöm.

Természetesen...

Mai nap ennyiről kezdtem: 18.215,15 HUF
Itt tartok: 13.815,15 HUF

Ha jól emlékszek nem is volt ilyen napom még, hogy semmit nem találtam el...van pár szelvényem még függőbe ami nincs a naplóba, de azok sem állnak túl jól. Szóval ez egy csúnyán piros nap és valószínűleg marad az is. De most egy kicsi szerencsém sincs, és ennek is köszönhető ez a mélyrepülés... meg persze, annak, hogy stratégia nélkül szétszórtan fogadok. De majd változtatok ezen is, előbb vagy utóbb :)

#368 augusztus 10, 2010, 14:38:10, Cesc18
Janko Tipsarevic - Philipp Kohlschreiber ... Az expekt most vagy tud valamit vagy csak egyszerűen nem bízik Tipsarevicbe, elég magas oddsokat kínál a szerb különféle kimenetelű győzelmére. Kohlschreibert sokan salak pályásnak mondják, ezzel ellentétben gyors borításon játszott több döntőt, bár nekem is úgy tűnik, hogy salakon mozog jobban és inkább ott érzi jól magát. Nála nagyon függ, hogy milyen lábbal kel fel, amikor jó napja van akkor képes bárkire veszélyes lenni, amúgy is egy nagyon kellemetlen játékos. Alapvonalról jó ütései vannak, egykezes fonákja neki is elég veszélyes, mivel jó pár torna győzelme van már párosból ezáltal a hálónál is magabiztos, plusz az adogatása sem rossz. Nah de elég volt a német fényezéséből, térjünk át a meccs esélyesére. Tipsarevic nevét már azok is tudják akik nem rég kezdtek el tenisszel foglalkozni, mostanában ugyanis új erőre kapott és nagyon megy neki a játék. Mondjuk ha végignézünk a neveken akiket legyőzött nem egy nagy szám egyik sem (leszámítva Querreyt), viszont a mutatott játéka magáért beszélt. Ami tetszik benne, hogy akiket elvert azokat két szettben tette, ha nyeri az elsőt akkor onnantól még magabiztosabban játszik, és nem engedi ki a meccset a kezéből. Abban biztos vagyok, hogy élvezetes meccs lesz, bravúros ütésekkel, ugyanis mindketten tudják a tenisz csínját-bínját. Veszélye tipp nagyon ez a set hendis, de Tipsarevic most nagyon érzi a kemény pályát és ha nem fogyott el, hanem azzal az erővel, lendülettel játszik, mint Los Angelesbe és Washingtonba akkor szettveszteség nélkül kell továbbmennie. A német egyébként is jó pár hónapja játszott legutóbb kemény pályán, Wimbledon után a salakot erőltette, nem is jöttek az eredmények. És azért nem lesz egyszerű átállni a salakról keményre egy olyan ellenfél ellen aki épp iszonyatos formába van, egy esetleges elvesztett első szett után meg még jobban lecsökkennek az esélyei. És akkor az időeltolódásra nem is térek már ki. Megint minden szép, le van vezetve mi fog történni, majd jön a gyönyörű befürdés...de bízzunk benne, hogy nem. Azt elfelejtettem írni, hogy a német kicsit idegbajos is, nem nagyon, csak kicsit...szóval ha szenvedni fog, akkor ez a tipp nagyon könnyen lefog jönni. Azért nem lepődnék meg ha szépen kúszna le Janko oddsa...

Greta Arn - Yanina Wickmayer ... Nem szeretek Magyar ellen fogadni, és rá sem, mert általában befürdök vele, de ezen a meccsen elég nagy a tudásbéli különbség a két játékos között. Gréta nem kemény pályás játékos, ő mindig is salakon érezte jól magát, idén ez az első torna kemény pályán, hogy feltudott kerülni a selejtezőből. Wickmayer viszont nagyon is gyors borításra született, idén az év elején már tornát is sikerült nyernie. Elég alacsony line-okat adnak erre a meccsre, pedig szerintem ha Gréta kicsit összekapja magát, és hozza a jó szerváit akkor egy szorosabb meccs is lehet. De a továbbjutásra nagyon csekély az esélye.

Marin Cilic - Viktor Troicki ... Az egymás elleni mérlegük alapján elég durván Cilic a nyerő, ötször találkoztak kemény borításon és mindig a horvát nyert. Sokkal jobb formában van, Washingtonba már elég szépen menetelt és jól játszott, de szerencsétlenségére Nalbandianba is belebotlott még a döntő előtt. Troicki nincs valami nagy formába, nem nagyon megy neki a zsinórba két győzelem...de ha menne akkor sem lenne a meccs esélyese. Valószínűleg nagy terep bombázás lesz, mert mindketten nagy adogatással rendelkeznek, de úgy érzem, hogy Cilic lesz az aki hamarabb tud majd brékelni, de azon se lepődnék meg ha lenne tie brékes szett is. Nem hiszem, hogy ez lesz a nap meglepetés meccse... a horvát engem meggyőzött a Washingtoni teljesítményével, most egy 1000-es torna...lehet itt is menetelni.

Janko Tipsarevic - Philipp Kohlschreiber H 1.55
Greta Arn - Yanina Wickmayer V 1.12
Marin Cilic - Viktor Troicki H 1.25

Tét: 3.000 HUF
Várható nyeremény: 6.510 HUF

#369 augusztus 11, 2010, 00:03:38, Cesc18
Ez a nap is gyönyörű...  :crazy: Azért egy kombit tettem még, ha Federer lehozza akkor a fele visszajött a mai bukónak. Ha netalántán Söderling is akkor pedig épp kijövök nullára...



Hát nem tudom mi van.Rendre bukószériákat látok a naplókban(én is abban vagyok),ennyi rossz tipp és meglepi régen volt.. Ideje lenne fordulni,mert én is már a bankom majdnem felét buktam pár nap alatt..
fűzöld tippeket akarok legelni!!  :-X
Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 10, 2010, 00:40:22
Természetesen...

Mai nap ennyiről kezdtem: 18.215,15 HUF
Itt tartok: 13.815,15 HUF

Ha jól emlékszek nem is volt ilyen napom még, hogy semmit nem találtam el...van pár szelvényem még függőbe ami nincs a naplóba, de azok sem állnak túl jól. Szóval ez egy csúnyán piros nap és valószínűleg marad az is. De most egy kicsi szerencsém sincs, és ennek is köszönhető ez a mélyrepülés... meg persze, annak, hogy stratégia nélkül szétszórtan fogadok. De majd változtatok ezen is, előbb vagy utóbb :)

Idézetet írta: laudrup Dátum augusztus 10, 2010, 23:25:33
Hát nem tudom mi van.Rendre bukószériákat látok a naplókban(én is abban vagyok),ennyi rossz tipp és meglepi régen volt.. Ideje lenne fordulni,mert én is már a bankom majdnem felét buktam pár nap alatt..
fűzöld tippeket akarok legelni!!  :-X

Hát igen, elég sok olyan meccs van most ami csábítja az embert, aztán csúnya befürdés lesz a vége... ahol meg meglepetést vártunk, azok meg nem nagyon jöttek. Majd lesz ez jobb is...át kell valahogy vészelni ezeket a napokat, legjobb lenne a no bet, de hát azt nehéz megvalósítani :)

Szerencsére Söderling hozta a meccset, így már csak Federeren múlik, hogy bukó nap lesz van sem... de mivel bízok benne, így megy egy esti MLB kombi kicsi pénzzel :)

San Diego Padres (W. LeBlanc) - Pittsburgh Pirates (J. Karstens) H 1.48
Texas Rangers (C. Wilson) - NY Yankees (A. Burnett) (Alatt/Felett: 9.5) Alatt 2.02
NY Mets (M. Pelfrey) - Colorado Rockies (U. Jimenez) V 1.62

Tét: 285 HUF
Várható nyeremény: 1.380,30 HUF

Cesc, nem tudod mi van a Verdasco meccsen? 11-kor már el kellett volna kezdeniük a meccset...

#373 augusztus 11, 2010, 21:41:37, Cesc18
Ciprus - Andorra H 1.12 :ok: (1-)
Montenegró - Olaszország H 1.15 :ok: (71-62)
Georgia - Portugália H 1.05 :ok: (73-57)
Nicolas Almagro - Michael Llodra H 1.60 :noway: (0-2)

Tét: 1.199 HUF
Várható nyeremény: 2.594,44 HUF

Csak tudnám, hogy minek tettem be teniszt... én hülye barom
   

A mentő szelvény... azért az MLB meccsekbe volt izgalom, Angels a 10. inningbe húzta be, a Yankees 6-1-ről jött vissza, a Padres 7-0-ról felengedte a Pitts-t 7-5-re... de aztán a végére minden klappolt. :)