Online Sportsbetting Portal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Milan, most regeltem az oldalra, és azt szeretném jelezni, hogy a Virtual Betting játéknál, a szabályok menüpontban a díjazásnál a 4., illetve az 5. helyezett is harmadiknak van feltüntetve (3rd). Apróság, de gondoltam jelzem. ;)

Üdv, és köszönjük a lehetőséget! :ok:

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 25, 2013, 15:48:30
Milan, most regeltem az oldalra, és azt szeretném jelezni, hogy a Virtual Betting játéknál, a szabályok menüpontban a díjazásnál a 4., illetve az 5. helyezett is harmadiknak van feltüntetve (3rd). Apróság, de gondoltam jelzem. ;)

Üdv, és köszönjük a lehetőséget! :ok:

Köszi, hogy szóltál.

A Fortunawin jóváírta a nyereményeket! Köszönöm! :ok:

#34 szeptember 08, 2014, 17:15:03, RedMunchen2013
A Fortunawin jóváírta a nyereményeket! Köszönöm! :ok:

A Fortunawin jóváírta a nyereményeket! Köszönöm! :ok:

Sziasztok!

Tudom  hogy nem ide kell írni, de a Betpedia-ra nem tudok.  Nyertem a fogadásjátékon, de nem tudok üzenetet küldeni.

Az az ellenőrző kérdés, hogy mennyi kétszer négy és a nyolcat nem fogadja el.  Igazából semmit nem fogad el. 

Így lemaradok a nyereményről?

Idézetet írta: todika Dátum július 08, 2016, 22:40:55
Sziasztok!

Tudom  hogy nem ide kell írni, de a Betpedia-ra nem tudok.  Nyertem a fogadásjátékon, de nem tudok üzenetet küldeni.

Az az ellenőrző kérdés, hogy mennyi kétszer négy és a nyolcat nem fogadja el.  Igazából semmit nem fogad el. 

Így lemaradok a nyereményről?

Ha szammal irod az a baj... megfejtes : eight

Köszönöm. :)  Erre nem gondoltam ;D

Jelzem itt is, hogy a betpedia.org-on már 4 napja nincs kiértékelés a "Virtual betting" játékban.

Idézetet írta: LosGabos Dátum május 07, 2018, 15:18:08
Jelzem itt is, hogy a betpedia.org-on már 4 napja nincs kiértékelés a "Virtual betting" játékban.

Az illetékes szabadságon volt, mi meg megfeledkeztünk róla.  :bash:

2017-ben reggeltem tudtam téteket tenni.Azota mindég jováirják a pontokat csak éppen fogadni nem tudok!Tudna valaki segiteni?Köszönöm!

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum május 07, 2018, 17:59:11
2017-ben reggeltem tudtam téteket tenni.Azota mindég jováirják a pontokat csak éppen fogadni nem tudok!Tudna valaki segiteni?Köszönöm!

Ne haragudj, de fogalmunk sincs, hogy miről beszélsz.

Sajnos megint megállt a kiértékelés a betpedi.org-on. :(

Idézetet írta: LosGabos Dátum május 29, 2018, 14:49:57
Sajnos megint megállt a kiértékelés a betpedi.org-on. :(

Beragadtak a tippek, de már rendben működik.