NFL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: butyi Dátum február 03, 2019, 17:16:17
nfl döntőre van tipp? :beerchug:

Persze, elfogult tipp,de Pats behúzza ugye ;)

Lehetőségek vannak  ;D


Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 03, 2019, 20:26:32
Lehetőségek vannak  ;D
Elvileg a 'Harder to Breathe' fogja nyitni a felidei Maroon 5 szettet, de a Spongyabobos Sweet Victory is el fog hangzani valahol benne. Ami meg biztos info, hogy 1:53 hosszu volt a himnusz a foproban.
Brahibol lehet ezekre fogadni, de a legtobb helyen csak kis tetekkel, szoval felesleges.
A meccsre magara van viszont 300+ kulonbozo fogadasi lehetoseg, azokrol meg senki sem beszel :D

Idézetet írta: Ghastly Dátum február 03, 2019, 19:55:10
Persze, elfogult tipp,de Pats behúzza ugye ;)

Minek, hat az avatarodon latszik, mar nincs hova tenni azt a gyurut  ;D

En Gurley-tol varok nagy meccset, meg alapbol overt. De a Pats sztem is nyer, szokasos szoros meccsen, utolso perces TD-vel forditva.

Es amikor kell Sony Michel megfutja amit kell.. ::)

De jó, hogy hagytam a fenébe az egészet félidőnél.... 3-13, ez mi?  :D

#66 február 04, 2019, 13:56:39, butyi
ennyire alacsony színvonalú döntőt(támadójátékot)... nem hiszem, hogy ezt előzetesen túl sokan el tudták képzelni :bash:
az egyetlen értékelhető játékos julian edelman volt, meg is nyerte egyedül a meccset  :D :redchug:

ezért kár volt elcsalni a bíróknak a rams javára, jött volna inkább a saints... :bash: :bash:

En igazabol 3:30-kor keltem az elozetes "majd a 4.negyedben eldol" alapjan, 9perc volt hatra, az allas 3-3, ugyhogy az a fel ora amit lattam, boven eleg, megis egesz jo volt ;D

Juhúúúúúúúúúúú!
Hát szerintem senki sem ilyen meccset várt, de lényeg a 6. gyűrű!
Belichick-nek és Flores-nek hatalmas pacsi,nagyon outcoacing-olták McVay-t. Egyszerűen hibátlanul működött a D. Hihetelen,hogy 2 hete a Kansast nulláztuk le félideig, ott a másodikban szétesett a D, de ott az Offense hozta amit kellett,és végigmentek amikor kellett.Most a D kitartott a végéig, és amikor kellett Brady végig vitt egy értelmes támadást.Hatalmas pacsi Gronknak,Edelmannek,Sonynak.Na meg persze a védőfalnak,úristen milyen jól működött.És milyen érdekes hogy White-t elő se kellett venni(vagy nem tudtok), olyan jó védelmet eszelt ki Wade papa is. Ő is mennyire jó playbookot hozott ellenünk,de hát a Rams OFfense 0 volt. Konkrétan 0. Kimutatkozott az,hogy ha McVay befő, Goff nem hozza le. Ááá de mindegy is, megvan a 6.!!!! Edelman is nagyon megérdemelte az MVP címet!Bár a védelem hozta le,az MVP-t bezony a támadóknak szokták adni.( Gilmore INT+Force Fumble, Hightower 2 sack, de akár Van Noy) De a  D egységesen volt jó.És milyen vicces, ez lett a Patriots legnagyobb pontarányú győzelme  ;D ;D ;D








#69 február 04, 2019, 15:16:27, butyi
Idézetet írta: peshark Dátum február 04, 2019, 14:04:39
En igazabol 3:30-kor keltem az elozetes "majd a 4.negyedben eldol" alapjan, 9perc volt hatra, az allas 3-3, ugyhogy az a fel ora amit lattam, boven eleg, megis egesz jo volt ;D
Ramsnál még a Maroon is több pontot szerzett... :D

egyébként pont a lényeget hagytad ki, ami miatt érdemes volt hajnalig kitartani.. félidőben a Maroon 5 koncertet  :beerchug:

Rob Gronkowski az Instagrammon jelentette be visszavonulását!

Köszönök Mindent Gronk!  :great: :great: :great: :great: :ok: :ok: :ok: :ok:



The Seattle Seahawks and Russell Wilson have reached agreement on a four-year, $140 million extension that includes a $65 million signing bonus and makes the quarterback the highest-paid player in the NFL
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001026538/article/russell-wilson-seahawks-agree-to-4year-140m-deal

Idézetet írta: butyi Dátum április 16, 2019, 11:57:01
The Seattle Seahawks and Russell Wilson have reached agreement on a four-year, $140 million extension that includes a $65 million signing bonus and makes the quarterback the highest-paid player in the NFL
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001026538/article/russell-wilson-seahawks-agree-to-4year-140m-deal

Na,most már van della hogy a barátnője naponta utazgasson New Yorkba meg vissza :)


Még érvényes az ajánlat, az árban megegyezünk :)
Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 22, 2019, 00:41:20
Haverokkal megvettük a jegyeket a Magyar Amerikai Foci döntőre, de sajnos úgy néz ki, hogy mégse tudunk menni.
4 felnőtt (3500 huf) és 1 gyerek (3-14 éves korig - 1000 huf) jegyről van szó, akit érdekel jelezze itt vagy privátban írjon.
A döntő az MTK stadionban lesz, július 6.-án 17:00-kor és a jegyek az árnyékos oldalra szólnak.
Az összes jegytől egyben válnék meg (akár a gyerek jegy nélkül is, de ha a gyerek jegy is érdekel az még jobb :) ), de ha csak 1, 2 vagy 3 kellene, akkor is írj!