Frissitések naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ebben a témában fogom leirni ha valami módosul a weboldalon és a fórumon.

Első módositás: a smileykat áthelyeztem egy felugró ablakba, igy alapból kevesebb smiley jelenik meg üzenet iráskor. A [tovább] gombra klikkelve elérhető az összes smiley. Igy gyorsabb lett a hozzászóló űrlap.


Módosult a tippjátékban és az sfTotóban a nevek kijelzése. Ezután nem a fórumon használt bejelentkezési név, hanem a megjelenitett név szerepel mindenhol. A legtöbb fórumtagnak ugyanaz a felhasználóneve és a kijelzett neve, de van aki már cserélte és az újat szerette volna látni a toplistákban.

Köszi a gyors beavatkozást!  :) A gepárd kutyafa..a hozzád képest!  ;)

Felkerült a Sportfogadas.org fórum szabályzat. Mindenkinek ajánlom, hogy olvassa el, hogy a késöbbiekben ne legyenek problémák.  ;)

Itt a szabályzat:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3492.0.html

Ma egy picit takaritottam a fórumon, s a régi "elavult" témák az Archivumba kerültek.

Változott a chat elérhetősége.
Mivel sokan csak a chaten osztották az idiótaságot és nem irtak semmit a fórumba (mindenki tudja kik ezek), ezért mostantól minimum 25 hozzászólás szükséges a chat eléréséhez.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 05, 2010, 13:46:06
Változott a chat elérhetősége.
Mivel sokan csak a chaten osztották az idiótaságot és nem irtak semmit a fórumba (mindenki tudja kik ezek), ezért mostantól minimum 25 hozzászólás szükséges a chat eléréséhez.

ezentul lesz +25 idiotasag a forumban is  :P

Erről is gondoskodtunk, hisz van egy nagyon szép új kategóriánk amelynek az a neve, hogy: "Chatről kitiltott"

Örömmel osztogatom majd ezt a minősítést, hogyha valaki kéri.... ;D

Fejlesztettem az SfTotót, a következő újdonságok kerültek be:


  • Legjobb találatok szelvényenként
  • Jackpot, erről majd bővebb infók lesznek az SfToto topicban
  • e-mail értesitések (ez még a múlt héten)

#10 január 27, 2010, 15:45:47, vmlinuz
Beépitettem a fórumba egy betűszűmlálót, amit majd az elemzések hosszának megállapitásához lehet használni. Ezt úgy lehet elérni, hogy az elemzés szövegét ki kell jelölni, majd a számológéphez hasonló ikonra kell kattintani (második sor, első ikon a hozzászólási űrlapnál, az Unibet logo előtt).
Miután megirtad az elemzést, bejelölöd a számlálásra, és nyomhatsz egy Előnézet gombot. Ekkor megjelenik a szöveg alatt a hossza. Igy is kell majd a későbbiekben beküldeni. Még az következik, hogy határozzuk meg, hogy 5 vagy 8 soros elemzés hány karakter legyen (vagyis a régi rendszert lecseréljük az újra).

A számláló CSAK a szóalkotó karaktereket veszi figyelembe, tehát abc betűi, meg számok. Itt egy pár példa:

[e]Ez egy teszt.[/e]

[e]Ez egy(1) teszt.[/e]

[e]Ez egy teszt. !@#$%&^ *()&[/e]

[e]Én vagyok a legnagyobb majom a fórumon!! LOL *-*-*-*-*[/e]

Ezután egy hozzászólást csak 20 percig lehet szerkeszteni, utána már nem. Ez alól kivétel a Saját napló.

Be tudnád tenni a kivételek közé a Pókeres naplót is? Köszi:)

#14 február 09, 2010, 13:45:57, vmlinuz
Idézetet írta: Dris Dátum február 08, 2010, 22:12:45
Be tudnád tenni a kivételek közé a Pókeres naplót is? Köszi:)
Tényleg, a nap folyamán módositom a kódot.

Megvan!