Frissitések naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#75 június 03, 2013, 15:05:26, Einstand
Hi! Visszatértem hosszú idő után. Folytatom a napló vezetést és szeretném kérni tőletek a kezdő fogadók  archívumból való kikerülést, vissza az éles terepre.  Reményeim szerint a haladó fogadókhoz bár inkább visszaeső vagyok  :) Olvastam, hogy kérésre visszatudtok tenni. Remélem eltaláltam a topikot és megoldható. Köszönöm!

All-in Legyen Veletek!

#76 június 04, 2013, 15:14:25, rosco
Idézetet írta: Einstand Dátum június 03, 2013, 14:38:59
Hi! Visszatértem hosszú idő után. Folytatom a napló vezetést és szeretném kérni tőletek a kezdő fogadók  archívumból való kikerülést, vissza az éles terepre.  Reményeim szerint a haladó fogadókhoz bár inkább visszaeső vagyok  :) Olvastam, hogy kérésre visszatudtok tenni. Remélem eltaláltam a topikot és megoldható. Köszönöm!

All-in Legyen Veletek!

Üdv újra a Fórumon! :ok: A naplód haladók közé tételéhez viszont még gyűjteni kell néhány hsz-t:

Idézetet írta: Milan Dátum október 28, 2010, 16:44:02
Haladó Fogadók Naplói

A "Haladó Fogadók Naplói" kategóriában azon fórumtagok naplóit találjátok meg akiknek van minimum 500 hozzászólásuk a fórumon.

A naplók nem kerülnek át automatikusan, ezért aki eléri az 500 hozzászólást, s szeretné, hogy a naplója ebbe a kategóriába kerüljön, az írjon nekem egy privát üzenetet, s én intézkedem.

További sok nyertes fogadást kívánok!  :great:

ui. Azon naplók amelyek inaktívak több, mint fél éve, átkerülnek az "Archívumba", viszont kérésre visszahelyezem.

Áthelyeztem naplód az archivumból. Üdv újra itt!

A német társoldal tippjátékában mikor lesz kiértékelve a fogadás ? Van egy nyertes fogadásom és már csak 7 nap van a hónapból sietnem kell hogy nyerjek  ;D

Idézetet írta: kunisse Dátum június 22, 2013, 09:55:08
A német társoldal tippjátékában mikor lesz kiértékelve a fogadás ? Van egy nyertes fogadásom és már csak 7 nap van a hónapból sietnem kell hogy nyerjek  ;D

Hamarosan. Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy 3 napból meg kell oldanod a kérdést.  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 22, 2013, 10:32:34
Hamarosan. Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy 3 napból meg kell oldanod a kérdést.  ;)

Te jó ég akkor ezt úgy értsem hogy a 25.-e éjfél szerinti állás szerint lesz elbírálva az a tippjátték ?  :o

Idézetet írta: kunisse Dátum június 22, 2013, 13:06:16
Te jó ég akkor ezt úgy értsem hogy a 25.-e éjfél szerinti állás szerint lesz elbírálva az a tippjátték ?  :o

Nem, csak vicceltem.  :D  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 22, 2013, 13:20:51
Nem, csak vicceltem.  :D  ;)
[/quot

Na én meg már azt hittem h all int kell tolnom vmi 8as oddsra :D

Kisérleti alapon elindult a US Opennek dedikált rész: http://www.sportfogadas.org/tenisz/

Van rajta odds lista 7 irodától, összehasonlitással és élő közvetitéssel. Ezen kivül ide gyűlnek a US Open elemzések, Gurus irások és holnaptól a többi játékból is a tippek, mérkőzéshez kötve.