Angol Foci Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csabax Dátum április 27, 2018, 21:14:16
Ha érdekel valakit a Liverpool kezdője.
LFC vs STOKE:


Biztos nem lesz ennyire tartalékos


Érdekes ez a Kloppos facebook-oldal, a hozzászólok egy része azt hiszi, hogy a német hivatalos oldala, és üzengetnek neki :D

Brewster a bokájával sérült amúgy már egy ideje, szerintem nem bevethető.

Idézetet írta: csabax Dátum április 27, 2018, 22:35:04
Forrás: Jürgen Klopp Facebook oldala
https://www.facebook.com/Jurgen-Klopp-523012487885336/?hc_ref=ARRUSsrteTB9dxUXBTtz5S8bE54YhYPOk-QlgCrzrfGM2wTo8bh3keZI25Jvd7HIeq4
valószínűleg ennyire erősnek érzi a saját csapatát Klopp, hogy egy nappal a mérkőzés előtt közzéteszi a "saját" fb oldalán a másnapi kezdőt....

Vegul is Klopp eltalalt 6 jatekost a kezdo 11 bol  :ok:

Az ír Messi, Wes Hoolahan ezzel az egyedi gólllal búcsúzott a Norwich közönségétől.

Megpattanó, két kapufás találat a klublegendától :redchug:


Szerintetek nem irreálisan alacsony a Man Utd szorzója? Kis túlzással az ezüstöt nem fenyegeti semmi sem, a WBA is megpicsázta az ördögöket hazai pályán, az Arsenalnak meg kb 0 esélye van a továbbjutásra egy -vélhetően- 11 játékossal 90 percet játszó, otthon a bajnokság során összesen 4 gólt kapó matracosok ellen. Nagyon rámozdulna a kezem az x-re (védve egy cs 2-1-gyel), de látva az ATMA elleni meccset, totál elbizonytalanodtam.

Kicsit rádobhatott a United szorzójára az Arsenal idegenbeli formája is, 2018-ban két EL-meccsen kívül nem tudtak nyerni idegenben. Top kezdővel is simán kikaptak egy Brighton otthonában. Most ezzel még véletlenül sem lebeszélni akarlak, mert nekem is "bűzlik" kicsit a meccs, csak a szorzó kapcsán írom.

Valahol van lehetőség olyan extrém dolgokra fogadni, mint például kapus gólt fog szerezni a meccsen(pl. ma Ederson a WestHam ellen)?

Coralon büntető formájában megtalálható, de ha jól rémlik nem magyar barát iroda.

Illetve látom a bet365 kínálatában is, ott a gólszerzők között van Ederson 12-es oddsért.

Köszi TiB! 5.25-ért nem tudom otthagyni az x-et, védésként meg bejátszom a CS 2-1 (9) és 3-1 (12) -et. Ez így összességében 1.6-os szorzót ad, ha befürdök vele, akkor is legalább pörög a bet365-os bónusz egy része. 

Végig olyan volt, mintha döntetlenre játszottak volna. Ügyes fogadás volt! :beerchug:

Köszi!
Sajnos a 2-1-es végeredményt WillHill-en kellett megjátszanom és az Ő gratulációjuk tétkorlátozás formájában érkezett meg (bár az is igaz, hogy a fogadás előtt nullás volt az egyenlegem és centre pontosan annyit fizettem be -57.73 euró- amennyi a fogadáshoz kellett, majd annak zárása után az egészet kifizettettem). Ez az első iroda, amelyik korlátozta a tétjeimet, amíg sok-sok eurót hagytam náluk egyik se gondolt ilyenre. Hihetetlen egy világban élünk. :D 

Érzékenyek a centekre a fogadó irodák . Ezt sajnos rég tudom, de egy Pl mecs miatt  ???

Némileg off, de azért témában lesz, hogy kedveled Peter Crouchot, vagy csak random felhasználónév? Twitter legnagyobb figurája, szóval nem csodálnám ha kedvelnéd :D