TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: galarn Dátum május 27, 2013, 09:45:44
gondoltam kipróbálom, de ezt már rögtön nem értem. valamit rosszul látok? :redchug:

Az a kérdés, hogy miért fizettek 1,466-os nyereményt, amikor 1,40-en lett megfogadva? Passz, de örülj neki. Majd, ha kevesebbet fizetnek, akkor lesz a gond. ;)

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 27, 2013, 10:20:33
Az a kérdés, hogy miért fizettek 1,466-os nyereményt, amikor 1,40-en lett megfogadva? Passz, de örülj neki. Majd, ha kevesebbet fizetnek, akkor lesz a gond. ;)

sajnos nem ilyen egyszerű, mert a 14000ft helyett (a téttel együtt ugye) ez a 4660ft került csak visszaírásra az egyenleghez. ott a táblázatban is 14000ft-nek kellene lennie, mint a többi fogadásnál, vagyis kevesebbet fizettek 9340ft-al.  már írtam nekik.

Így könnyű lesz nyereségesnek lenniük.  ???   (Mi lett volna ha bux?)


#198 május 27, 2013, 12:19:38, Alkimista87
Idézetet írta: galarn Dátum május 27, 2013, 10:23:03
sajnos nem ilyen egyszerű, mert a 14000ft helyett (a téttel együtt ugye) ez a 4660ft került csak visszaírásra az egyenleghez. ott a táblázatban is 14000ft-nek kellene lennie, mint a többi fogadásnál, vagyis kevesebbet fizettek 9340ft-al.  már írtam nekik.

Hmm.. Ez érdekes. Úgy gondoltam, hogy az utolsó oszlopban csak a nettó nyereséget tüntették fel, ami bevált dolog, de ezek szerint a tét nem került vissza a számládra? De az is lehet, hogy rossz oddsot adtak meg, és utólag korrigálták az általuk helyesnek véltre, ami 0,466!  ;D ;D 

Rossz vicc, de ez az Szrt., azért ne feledjük. :crazy:

#199 május 27, 2013, 13:00:38, benson
Idézetet írta: galarn Dátum május 27, 2013, 09:45:44
gondoltam kipróbálom, de ezt már rögtön nem értem. valamit rosszul látok? :redchug:

Szerintem itt a holtversenyes szabályt próbálták alkalmazni, persze gyanús, hogy itt nem kellett volna ezt alkalmazni. Vagyis harmadolták a tétet (mivel hárman végeztek dobogón), és utána szorozták meg 1,4-es oddsal.  :o

IdézetHoltverseny:
Amennyiben ,,Ki nyeri... ?" tipusú fogadások esetében holtverseny alakul ki, akkor az úgynevezett ,,Holtversenyes szabály" lép életbe a fogadások kiértékelésekor. (,,Ki nyeri... ?" tipusú fogadások esetében holtversenyes szituációról akkor van szó, ha két, vagy több résztvevő egy bajnokság, verseny, vagy versenysorozat során ugyanazt a helyezést, eredményt éri el. Közöttük a verseny szervezője - figyelembe véve a vonatkozó sportági szabályokat, esetlegesen igénybe vehető technikai eszközöket - nem tud különbséget tenni, vagy nem tesz különbséget.) Holtverseny esetén a holtversenyben érintett résztvevők számával el kell osztani a fogadásra feltett tétet, majd ezt követően kerül meghatározásra a nyeremény nagysága, a megfogadott nyereményszorzók figyelembe vételével. Például amennyiben egy kupasorozatra meghirdetett ,,Ki lesz a gólkirály?" tipusú fogadás esetében két részvevő azonos gólszámmal végez az élen, és köztük az illetékes verseny szervezője nem tesz különbséget, akkor a nyeremény kiszámításának a menete a következő. A példa során az ,,A" résztvevőre, akinek az odds-a 6,00 volt, míg a ,,B" résztvevőre, akinek odds-a 8,00 volt a fogadás megtételekor egyaránt 1 000 Ft értékű fogadás érkezett be. Az ,,A" résztvevőre vonatkozó fogadás során 1 000 Ft / 2 x 6,00 odds - a nyeremény meghatározás menete. Az elért nyeremény nagysága 3 000 Ft. A ,,B" résztvevőre vonatkozó fogadás során 1 000 Ft / 2 x 8,00 odds - a nyeremény meghatározás menete. Az elért nyeremény nagysága 4 000 Ft.

Pontosan mi volt a fogadásod? Gondolom fel volt sorolva néhány (vagy az összes) pilóta.

Idézetet írta: Schumi Dátum május 26, 2013, 19:26:40
Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy tényleg nem lehet Skrillről utalni TippMixPro-ra?

Én régen megpróbáltam Skrill bankkártyámmal is befizetni, de ott az volt a baja, hogy nem forintkártya.
Szóval ez sehogysem fog sikerülni.

Idézetet írta: galarn Dátum május 27, 2013, 10:23:03
sajnos nem ilyen egyszerű, mert a 14000ft helyett (a téttel együtt ugye) ez a 4660ft került csak visszaírásra az egyenleghez. ott a táblázatban is 14000ft-nek kellene lennie, mint a többi fogadásnál, vagyis kevesebbet fizettek 9340ft-al.  már írtam nekik.

A lóverseny fogadásoknál van valami ilyesmi, hogy ha nem csak a győzelemre fogadsz, hanem arra is, hogy az 1-3-ban (vagy 1-2-ben) végez, akkor a nyeremény harmadát kapod.
(a teljes szorzót csak akkor fizetik ki, ha nyer!)
Na most amikor megfogadtad, mennyi lett volna Vettel győzelmére a szorzó?

Idézetet írta: Knapp Dátum május 27, 2013, 21:15:03
A lóverseny fogadásoknál van valami ilyesmi, hogy ha nem csak a győzelemre fogadsz, hanem arra is, hogy az 1-3-ban (vagy 1-2-ben) végez, akkor a nyeremény harmadát kapod.
(a teljes szorzót csak akkor fizetik ki, ha nyer!)
Na most amikor megfogadtad, mennyi lett volna Vettel győzelmére a szorzó?

Ez teljesen sima Top3-as fogadás volt 1.40-es oddson, már kijavították ennek megfelelően, és kaptam egy levelet is, amiben ez állt:


Tisztelt Arnold!
Valóban volt egy technikai hiba a nyeremény kifizetésekkel kapcsolatban a kérdéses fogadási eseményekkel, de a hiba elhárult ennek következtében a helyes nyereményösszegét kell utólagosan megkapnia.
Megértését köszönjük!
Üdvözlettel:
S  Péter
Ügyfélszolgálati koordinátor
Interaktív Játék Főosztály

Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.
Íme néhány javaslat:
A weboldal újratöltése később.
Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot.
én probáltam ,opera,firefox,crhome,expoler,de semmelyikkel nem jön be,nem tudom milehet a hiba?valaki segitség?

Idézetet írta: galarn Dátum május 27, 2013, 23:17:06
Ez teljesen sima Top3-as fogadás volt 1.40-es oddson, már kijavították ennek megfelelően, és kaptam egy levelet is, amiben ez állt:

Korábban többe dicsérték az oddsaikat. Hát nemtom, én a Vettel dobogót 1,52-ért tettem a Fortunawinnél, amely irodát nem különösebben kedvelem, csak forgatok ott egy nyereményt. Azért ez elég szignifikáns különbség...

Idézetet írta: Rézmalac Dátum május 28, 2013, 10:42:49
Korábban többe dicsérték az oddsaikat. Hát nemtom, én a Vettel dobogót 1,52-ért tettem a Fortunawinnél, amely irodát nem különösebben kedvelem, csak forgatok ott egy nyereményt. Azért ez elég szignifikáns különbség...

persze, nekem is van máshol számlám :) ide feltöltöttem 15k-t, most van belőle 33, azzal még elbohóckodok.

valaki esetleg igényelt már ki kifizetést és meg jött neki? Mert én már szerdán, de még mindig nem jött meg a bakszámlámra.. ::)

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 28, 2013, 14:21:43
valaki esetleg igényelt már ki kifizetést és meg jött neki? Mert én már szerdán, de még mindig nem jött meg a bakszámlámra.. ::)

Mikor még a bet.szerencsejatek oldalrol igényeltem ott is volt, hogy több mint két hét után jött meg..

A tippmixpro oldalrol meg nem kèrtem ki,de nemrèg a règi oldalrol kèrtem ki ès még aznap dèlutân megjött(korábban is max.màsnap rajt volt)! Otp-s vagyok.

Én biztos hülye vagyok, de nem értem meg, hogy miért nem jobb a bet365-ön játszani nektek...?
Az oddsok se túl jók, bónuszt sem adtak, a kifizetés lassú, az oldal akadozik, a kiértékelések hibásak.