TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Más is kapott ilyet?
https://www.tippmixpro.hu/HU/1/bonus?utm_source=hirlevel&utm_medium=mail&utm_content=20151120_privatbonusz&utm_campaign=reaktivalo-promocio#action=bfc7ac349976937480669ae90aeff8639c251f7f
A feltételekben nincs minimum odds, szóval ha minden igaz, akkor egy 1.01-es oddson is kijátszható, és erre adnak 10k-t. Mondjuk ez így túl szép, hogy igaz legyen.

Na felhívtam őket. Itt van a kutya elásva:
"A Tippmixpro ajánlat keretében az ügyfél egyenlegére feltöltött összeg csak a sportfogadásra használható."
Vagyis csak fogadni lehet a bónuszból, de nem lehet kifizetni. Addig a számlán mard, amíg el nem veszítjük. Elég sajátos, ilyennel még nem is találkoztam. De még így is elég korrekt ajánlat.

Idézetet írta: Irtis Dátum november 23, 2015, 18:48:25
Na felhívtam őket. Itt van a kutya elásva:
"A Tippmixpro ajánlat keretében az ügyfél egyenlegére feltöltött összeg csak a sportfogadásra használható."
Vagyis csak fogadni lehet a bónuszból, de nem lehet kifizetni. Addig a számlán mard, amíg el nem veszítjük. Elég sajátos, ilyennel még nem is találkoztam. De még így is elég korrekt ajánlat.

Ha már korrektségről beszélünk, akkor az ajánlat feltételeinél nem kellene ezt is közölni a játékosokkal? Konkrétan gondolom:

"Hé hülye, ne gondold, hogy ezt igényelheted majd bankszámládra!"

Én erre vonatkozó utalást nem találtam. Ti?

Idézetet írta: Irtis Dátum november 23, 2015, 18:38:50
Más is kapott ilyet?
https://www.tippmixpro.hu/HU/1/bonus?utm_source=hirlevel&utm_medium=mail&utm_content=20151120_privatbonusz&utm_campaign=reaktivalo-promocio#action=bfc7ac349976937480669ae90aeff8639c251f7f
A feltételekben nincs minimum odds, szóval ha minden igaz, akkor egy 1.01-es oddson is kijátszható, és erre adnak 10k-t. Mondjuk ez így túl szép, hogy igaz legyen.

Nekem is jött  :)

De most mégsem értem.
Nekem most 0 Ft az egyenlegem, mondjuk ha feltöltök 1000 Ft-ot, és 10-szer felteszem 1.01-re, akkor adnak +10.000 Ft-ot?
Akkor lesz mondjuk 11000 Ft-om nagyságrendileg.
Akkor lesz 11.000 Ft-om, amiből 10.000 bónusz.
Felteszek 10.000-et egy 2.00-es szorzóra, és ha nyer, akkor lesz 21.000 Ft, amiből 11.000 kivehető, a másik 10 ezer pedig csak arra jó, hogy addig feltehetem, amíg el nem bukom? Illetve azt kérdezted, hogy egy összegben kell-e feltenni, vagy apránként is el lehet szórni  ;D ?

Nem kérdeztem, de tuti el lehet szórni apránként is. Nagy oddsos meglepetésvadászatra tökéletes!  :)

Ez a 10 000 forintos ajánlat az újonnan regisztrálókra is érvényes vagy ezt csak adott játékosoknak adják? Szóval ha most beregisztrálnék ezt kijátszhatnám?

Összességében milyen a véleményetek az irodáról? Az oddsokat látom, hogy elég gyérek... Az élő fogadás kínálatuk milyen? Közvetítések vannak?

Köszi a segítséget! :)

Idézetet írta: flottakapitany Dátum november 25, 2015, 12:12:43
Ez a 10 000 forintos ajánlat az újonnan regisztrálókra is érvényes vagy ezt csak adott játékosoknak adják? Szóval ha most beregisztrálnék ezt kijátszhatnám?

Összességében milyen a véleményetek az irodáról? Az oddsokat látom, hogy elég gyérek... Az élő fogadás kínálatuk milyen? Közvetítések vannak?

Köszi a segítséget! :)

Közvetítés?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: flottakapitany Dátum november 25, 2015, 12:12:43
Közvetítések vannak?

Köszi a segítséget! :)
Igen, vannak. A kiértékelő részlegen, hátul.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 25, 2015, 12:16:22
Igen, vannak. A kiértékelő részlegen, hátul.
Rendben. Akkor majd odaülök.

Idézetet írta: flottakapitany Dátum november 25, 2015, 12:12:43
Ez a 10 000 forintos ajánlat az újonnan regisztrálókra is érvényes vagy ezt csak adott játékosoknak adják? Szóval ha most beregisztrálnék ezt kijátszhatnám?

Összességében milyen a véleményetek az irodáról? Az oddsokat látom, hogy elég gyérek... Az élő fogadás kínálatuk milyen? Közvetítések vannak?

Köszi a segítséget! :)
Ha másban is felmerült volna a kérdés:
IdézetAz ajánlatot a Tippmixpro érintett játékosainak személyre szólóan küldte ki, kizárólag azon játékosra vonatkozik, akik erről értesítést kaptak a korábban megadott e-mail címükre. Azon játékosok, akik nem közvetlenül a Szerencsejáték Zrt.-től kapták meg az ajánlatot, nem jogosultak az ajánlat igénybevételére.

Kaptam egy izgi kérdőív kitöltésére felkérő emailt szeretett irodánktól!
Azt írják, hogy a kérdőív anonim, de a kitöltők között ajándékokat sorsolnak ki!
Talán sok volt a kakaó este  :D :D :D

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 06, 2015, 20:55:22
Kaptam egy izgi kérdőív kitöltésére felkérő emailt szeretett irodánktól!
Azt írják, hogy a kérdőív anonim, de a kitöltők között ajándékokat sorsolnak ki!
Talán sok volt a kakaó este  :D :D :D

Akkor nem is kell kitölteni úgy is anonim lesz a nyertes  :)

Idézetet írta: Irtis Dátum november 23, 2015, 18:38:50
Más is kapott ilyet?
https://www.tippmixpro.hu/HU/1/bonus?utm_source=hirlevel&utm_medium=mail&utm_content=20151120_privatbonusz&utm_campaign=reaktivalo-promocio#action=bfc7ac349976937480669ae90aeff8639c251f7f
A feltételekben nincs minimum odds, szóval ha minden igaz, akkor egy 1.01-es oddson is kijátszható, és erre adnak 10k-t. Mondjuk ez így túl szép, hogy igaz legyen.

Valaki megkapta már a bónuszt?

Reggel még nem volt ott, de most beléptem, és igen, nekem már jóváírták. Szóval ha te még nem kaptad meg, szerintem előbb-utóbb meg fogod.

De most hogy van ez? Van ez a 10K, felteszem mondjuk egy 2.00-es oddsra. Tegyük fel jön a tipp, akkor 10K-t ki tudok venni, a maradék 10-el meg tudok ismét fogadni, amíg el nem száll?

Idézetet írta: Irtis Dátum november 23, 2015, 18:48:25
Na felhívtam őket. Itt van a kutya elásva:
"A Tippmixpro ajánlat keretében az ügyfél egyenlegére feltöltött összeg csak a sportfogadásra használható."
Vagyis csak fogadni lehet a bónuszból, de nem lehet kifizetni. Addig a számlán mard, amíg el nem veszítjük. Elég sajátos, ilyennel még nem is találkoztam. De még így is elég korrekt ajánlat.

Én nem kaptam ilyen ajánlatot, de szerintem ez arra vonatkozik, hogy lottóra nem költhető el a bónuszösszeg, csak tippmixro fogadásokra, míg meg nem forgatod.(korábbi akciók nyereményfeltöltésénél talán elég volt egyszer 1.01-es oddson is)