SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fognyer Dátum október 05, 2012, 10:47:52
Sziasztok!

Új vagyok még itt. Az azonosítóknál nem látom a Fortunawint, viszont látom a bwint. Már regisztráltam a Fortunawinnél. Mit kell még tennem, hogy minden szabályszerűen menjen az SPF kupában? Nem akarom elbukni ezt a jó helyezést  :)

A "bwin" mezőnél írd be a Fortunawines felhasználóneved, majd lent a "bwin" képfeltöltésnél tölts fel egy fogadás bizonyító képet. A fogadást a Fortunawinnél kell megkötnöd, a egy olyan fogadást kell tartalmazzon amely a hónap elején történt, pontosabban az aktuális hónap 15-ig.


Köszi az infót. Így teszek.

Már nem fortuna-Win hanem Bwin???

Idézetet írta: ChelseaAB Dátum október 12, 2012, 19:44:19
Már nem fortuna-Win hanem Bwin???

De, továbbra is Fortunawin, csak az "azonosítók" oldalon el van írva...

A rendszer automatikusan javítja ki a tippeket éjfél után, vagy mikorra várhatóak a mai eredmények? Mert annyira izgulok :D

Idézetet írta: drogos Dátum november 23, 2012, 19:20:59
A rendszer automatikusan javítja ki a tippeket éjfél után, vagy mikorra várhatóak a mai eredmények? Mert annyira izgulok :D

Én nem. ;D Jelenleg úgy néz ki kb. 6 ezrem lesz, de majom tuti ma valami olyat talált ki, hogy 9-10 ezret nyer, szval már elkönyveltem a vereséget. De legalább profitáltam élőbe a tippeimmel. ;D ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum november 23, 2012, 21:20:12
Én nem. ;D Jelenleg úgy néz ki kb. 6 ezrem lesz, de majom tuti ma valami olyat talált ki, hogy 9-10 ezret nyer, szval már elkönyveltem a vereséget. De legalább profitáltam élőbe a tippeimmel. ;D ;D

Tényleg elküldtem három bombát, de egyik sem jött. Illetve a 3. még jöhet, de nem hiszem, hogy a Sociedad-Osasuna meccsen 0-0-ás fi után rúgnának négyet.

Szóval davixxx, grat a továbbjutáshoz, és sok sikert a következő körökben!  :ok:

Idézetet írta: drogos Dátum november 23, 2012, 19:20:59
A rendszer automatikusan javítja ki a tippeket éjfél után, vagy mikorra várhatóak a mai eredmények? Mert annyira izgulok :D

No para, belenyúltam egy irdatlan szar lopott tippbe, úgyhogy gratulálok a továbbjutáshoz / 5000 alatt maradok /, és kívánom, hogy fingasd meg a brigádot!  :beerchug:  ;D

Idézetet írta: drogos Dátum november 23, 2012, 19:20:59
A rendszer automatikusan javítja ki a tippeket éjfél után, vagy mikorra várhatóak a mai eredmények? Mert annyira izgulok :D
A rendszer megvárja hogy felébredjek, megigyak egy kávét, ellőjek egy cigit, s miután kellőképpen magamhoz tértem kijavítsam a beküldött tippeket.  ;D ;D Ez ma most történt meg.  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 23, 2012, 22:38:21
Tényleg elküldtem három bombát, de egyik sem jött. Illetve a 3. még jöhet, de nem hiszem, hogy a Sociedad-Osasuna meccsen 0-0-ás fi után rúgnának négyet.

Szóval davixxx, grat a továbbjutáshoz, és sok sikert a következő körökben!  :ok:

Köszi! :beerchug: Tegnap utaltam ki minden pénzemet, mivel nem kockáztathattam meg, hogy elbukjam, mert ebből veszem majd a karácsonyi ajándékokat, meg minden karácsonyi dolgot. (tanuló vagyok még) Szóval nem fizettem volna mar be ebbe az évbe, de így tudok majd kicsit játszogatni dec.- ben is. :redchug:

Lehet már volt ez a kérdés, de mivel lusta vagyok visszakeresni, ezért felteszem (újra). A nyeremény bónuszként lesz elkönyvelve, vagyis meg kell forgatni 6x 3-mas oddson? Válaszokat előre is köszönöm! :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 24, 2012, 06:10:24
No para, belenyúltam egy irdatlan szar lopott tippbe, úgyhogy gratulálok a továbbjutáshoz / 5000 alatt maradok /, és kívánom, hogy fingasd meg a brigádot!  :beerchug:  ;D

Köszi! :D Igyekszem ;)

Ezt jól el taktikáztam. Asszitem Miragehun ma szakitott egy nagyot (megérzés) így raktam egy bombát, aminek semmi esélye se volt :crazy:
Mind1, ilyen tipp százalékkal még azt se érdemeltem volna meg, hogy bejussak a legjobb 8 ba, szval annyira azért nem rossz ez a helyezés. Miragehun- nak pedig gratula, és hajrá! :beerchug: ;)

És továbbra is áll a kérdés: Bónuszt hányszor kell megforgatni, és hanyas oddson? :redchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum november 29, 2012, 15:24:19
Ezt jól el taktikáztam. Asszitem Miragehun ma szakitott egy nagyot (megérzés) így raktam egy bombát, aminek semmi esélye se volt :crazy:
Mind1, ilyen tipp százalékkal még azt se érdemeltem volna meg, hogy bejussak a legjobb 8 ba, szval annyira azért nem rossz ez a helyezés. Miragehun- nak pedig gratula, és hajrá! :beerchug: ;)

És továbbra is áll a kérdés: Bónuszt hányszor kell megforgatni, és hanyas oddson? :redchug:

Szerintem egyszer és min. 1,5ös oddson. A FortunaWines játékokra ez a jellemző, de biztosat nem tudok mondani, mivel még sosem nyertem SPF kupában semmit sem :)

Idézetet írta: drogos Dátum november 29, 2012, 16:00:31
Szerintem egyszer és min. 1,5ös oddson. A FortunaWines játékokra ez a jellemző, de biztosat nem tudok mondani, mivel még sosem nyertem SPF kupában semmit sem :)
Köszi, én se. Ezért kérdeztem. :)

Azért remélem, hogy nem 6x 3.00 oddson mint a bónuszt. :laugh: