SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azért ez se semmi,

47. helyezett  balamber 5 180.00 így betudott jutni:D A 47. helyen, mik vannak:D
Gondolom, az előtte levő felhasználók nem teljesítették amit kell.
Én viszont örülök, hogy Soundot kaptam, személyében egy igen tapasztalt, ügyes fogadóval állok szemben:P
Sok Sikert Uram, Győzzön a jobbik:)))

Idézetet írta: bufa1993 Dátum március 23, 2013, 11:28:22
Azért ez se semmi,

47. helyezett  balamber 5 180.00 így betudott jutni:D A 47. helyen, mik vannak:D
Gondolom, az előtte levő felhasználók nem teljesítették amit kell.
Én viszont örülök, hogy Soundot kaptam, személyében egy igen tapasztalt, ügyes fogadóval állok szemben:P
Sok Sikert Uram, Győzzön a jobbik:)))

Múltkor meg a 25. helyen már nem jutottam be. Szép.. ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 23, 2013, 09:33:48
Itt vannak a párositások rájátszásban, mehet a játék:

lewy vs balamber
bufa1993 vs Sound
Coraggio vs gergoisrulez
horzol vs adaifiu
Achatius vs gigazo
Dacsi vs hege1010
Pisti1987 vs Cesc18
Knapp vs Lufu

horzol - adaifiu  ez a párositás nagyon tetszik nekem , a legjobb haverom horzol és 200-300 méterre lakunk egymástol.
Nyerjen a szerencsésebb, sok sikert haver !    :beerchug:

Idézetet írta: adaifiu Dátum március 23, 2013, 11:58:11
horzol - adaifiu  ez a párositás nagyon tetszik nekem , a legjobb haverom horzol és 200-300 méterre lakunk egymástol.
Nyerjen a szerencsésebb, sok sikert haver !    :beerchug:

Neked is sok sikert barátom,jobb lett volna a döntőbe találkozni, de legalább egyikünk már tuti nyertes.  :great:

Idézetet írta: bufa1993 Dátum március 23, 2013, 09:26:46
Jó, de talán nem mind1, hogy vki focira szokott fogadni vagy teniszre, vagy éppen jégkorongra...
Soha nem fogadtam focin kívül semmi másra...
Honnan tudjam milyen eredmények lesznek...
:D

Aki teniszre fogad, annak év végén van holtszezon, aki kézilabdára, annak nyáron, aki meg amerikai focira, annak meg több, mint fél éven keresztül...

A focival kifejezetten szerencsés vagy, mivel ma is több száz meccs közül válogathatsz.  :)
(játszanak a 2-3. ligákban is és van olyan kontinens, ahol szombat-vasárnap vannak a vb-selejtezők)

Nyomjátok Vajdaságiak nyomjátok ! ! !

Én nektek szurkolok  :ok:

Ez igaz.De nem mind1, hogy angol 4 vagy premier ligás meccsek mennek.
Hiába megy olyan foci meccs, amiről nem tudok sokat:D
Ligakupára nem lehet fogadni, pedig fradira tettem volna.
A más kontinensen válogatott meccsre se sok értelme van fogadni(számomra, nem ismerem).

Most nem azért, tudom mindenkinek ugyanannyi az esélye.Nem kötöszködés képen írtam le.
Mindenki saját dolga, hogy mit követ figyelemmel, és mi érdekli.Csak mégis megjegyeztem, hogy én pl könyebben tudnék válogatni magyar, vagy olasz,spanyol első osztályból meccseket.
Ennyi az egész.




Idézetet írta: Knapp Dátum március 23, 2013, 16:25:17
Aki teniszre fogad, annak év végén van holtszezon, aki kézilabdára, annak nyáron, aki meg amerikai focira, annak meg több, mint fél éven keresztül...

A focival kifejezetten szerencsés vagy, mivel ma is több száz meccs közül válogathatsz.  :)
(játszanak a 2-3. ligákban is és van olyan kontinens, ahol szombat-vasárnap vannak a vb-selejtezők)

Idézetet írta: bufa1993 Dátum március 23, 2013, 18:16:00
Ez igaz.De nem mind1, hogy angol 4 vagy premier ligás meccsek mennek.
Hiába megy olyan foci meccs, amiről nem tudok sokat:D
Ligakupára nem lehet fogadni, pedig fradira tettem volna.
A más kontinensen válogatott meccsre se sok értelme van fogadni(számomra, nem ismerem).

Most nem azért, tudom mindenkinek ugyanannyi az esélye.Nem kötöszködés képen írtam le.
Mindenki saját dolga, hogy mit követ figyelemmel, és mi érdekli.Csak mégis megjegyeztem, hogy én pl könyebben tudnék válogatni magyar, vagy olasz,spanyol első osztályból meccseket.
Ennyi az egész.

Ebben a játékban a kieséses szakaszban mindig csak 2-3 nap van arra, hogy legalább 5 fogadható meccset találj, így sűrűn előfordul, hogy nem esik bele az adott fordulóba "semmi normális" focimeccs.
Ha pl. ez a nyolcaddöntős kör ennek a hétnek az elejére esett volna, akkor ott hétfőtől csütörtökig nem volt sem élvonalbeli bajnoki Európában, sem válogatott meccs.

Kihívásként érdemes felfogni! A játékoknak az is az előnye, hogy átnézetik veled a kínálatot akár olyan napokon is, mikor eszedbe sem jutna fogadni.  :)

Idézetet írta: horzol Dátum március 23, 2013, 12:44:30
Neked is sok sikert barátom,jobb lett volna a döntőbe találkozni, de legalább egyikünk már tuti nyertes.  :great:

Gratulálok barátom! Mégiscsak sikerült megnyerned! :beerchug: :great: Nem hiába ütöttél ki 1/8döntöbe! ;)

Párositások rájátszásban:

atiloki vs Rézmalac
prigioni1 vs adaifiu
csungi vs Anti1229
drogos vs Salvio
AAdika vs Winger
akos.ternoczky vs bufa1993
Carlos66 vs oakland23
Coraggio vs Őrült Király

Elnézést kérünk a késésért, tegnap nem sikerült netközelbe kerülni.

Nem kéne annyit inni  :beerchug: :beerchug:

#296 július 14, 2013, 09:33:43, Nyuszika10
Képet szerettem volna feltölteni a Fortunawines fogadásomról de a fogadásról nem tudok úgy részletes képet feltölteni hogy a háttérben látszódjon a felhasználónevem is mert csak a fogadás részleteit mutatja és mögötte elsötétül a háttér.Elég ha egy olyan képet töltök fel amin látszik a fogadáslistám (ott vannak dátumok a fogadások mellett)?Vagy próbáljak szerkesztgetni?Ráadásul azt írja hogy túl nagy.Screensot bmp-ben.Át kell konvertálni jpegbe?

A fogadás látszódjon és jpeg legyen a kép!

Én így küldöm és még nem volt gond belőle. Sőt, ha néha-néha nyertem valamelyik játékban, a bónuszt is mindig rendben megkaptam, pedig nálam sem látszik az irodánál használt felhasználónév a képeken.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 14, 2013, 09:29:34
Képet szerettem volna feltölteni a Fortunawines fogadásomról de a fogadásról nem tudok úgy részletes képet feltölteni hogy a háttérben látszódjon a felhasználónevem is mert csak a fogadás részleteit mutatja és mögötte elsötétül a háttér.
Valóban elsötétül a háttér, de ettől még olvasható a felhasználónév. Sima Paintből is tudsz Jpeg formátumban menteni.  :)

Július 30 - Augusztus 4 között nem leszek gépközelbe, ezért az eredményhirdetésekre ezen periódus után kerül sor.

Köszönöm megértéseteket!  :beerchug: