SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok,

Mi van a rájátszással? Miért nem indul?

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 21, 2013, 14:38:12
Sziasztok,

Mi van a rájátszással? Miért nem indul?

Nem kell aggódni, hamarosan indul.  ;)

SPF Kupa Rájátszás, Szeptember 2013:

LosGabos vs Stavros01
fognyer vs fjazej
Jabba vs Latzka
smilerock vs Knapp
Szilvia33333 vs csatarid
gigazo vs todika
pocket vs muki46
sipull vs Salvio

Sok sikert!  :beerchug:

Sok sikert azoknak akik továbbjutottak!

Helló Milán

Az Spf kupa tippjátékhoz szükséges egy Fortunawines fogadási szelvény feltöltés.Én eddig ezt nem tettem meg.Most szerettem volna egy Fortunás szelvényt feltölteni,de nem a Fortunawin-hez került hanem a bwin-hez.A Fortunához már nem engedi feltölteni ugyanazt.Mit tegyek?

Előre is köszi

Furcsa egy történet, de ha eddig nem töltötted fel a képet,  akkor már mindegy, mert 15-ig kellett volna.

Idézetet írta: interbarca33 Dátum október 16, 2013, 20:47:19
Helló Milán

Az Spf kupa tippjátékhoz szükséges egy Fortunawines fogadási szelvény feltöltés.Én eddig ezt nem tettem meg.Most szerettem volna egy Fortunás szelvényt feltölteni,de nem a Fortunawin-hez került hanem a bwin-hez.A Fortunához már nem engedi feltölteni ugyanazt.Mit tegyek?

Előre is köszi

Korábban a bwin volt a szponzor, ezért ott még nem cseréltük ki. Ettől viszont tekints el. Egyszerűen csak tévesen írja ki.

Jó helyre töltötted.

Idézetet írta: interbarca33 Dátum október 16, 2013, 20:47:19
Helló Milán

Az Spf kupa tippjátékhoz szükséges egy Fortunawines fogadási szelvény feltöltés.Én eddig ezt nem tettem meg.Most szerettem volna egy Fortunás szelvényt feltölteni,de nem a Fortunawin-hez került hanem a bwin-hez.A Fortunához már nem engedi feltölteni ugyanazt.Mit tegyek?

Előre is köszi

Megnéztem a képet. Feltölteni feltöltötted, csak nem aktuálisat.

ID: 63978  Beck - Voegele  tipp: Beck

Voegele feladta, mégis át van húzva a tipp. Miért?

Szabályzatból:

2. ha egy játékos feladja a meccset, akkor azon tippelőknek akik az illető játékosra tippeltek vesztesként lesz feldolgozva a fogadása, míg akik az ellenfélre tippeltek, azoknak nyertesként lesz kiértékelve a fogadás (ez csak az 12-es fogadási típusra vonatkozik, a többi fogadási típusnál a tippet 1.00-ás oddsal értékeljük ki feladott mérkőzés esetén)

Mindjárt vége a selejtezőnek és ez az ügy nagyban befolyásolja a tipprakásomat. Help! :)

Idézetet írta: Latzka Dátum október 21, 2013, 09:30:50
Mindjárt vége a selejtezőnek és ez az ügy nagyban befolyásolja a tipprakásomat. Help! :)

Javítottam.  ;)

Volt egy kerdesem uzenetben elkudtem es kerem a valaszt ra mielobbb,.....kosz. Kuciboy vagyok

Vége lett a selejtezőnek.  :)

Türelmetlenül várom a folytatást. hehe

ID: 64103 hibásan van kiértékelve.

Hátha elég lesz a 24. hely a rájátszáshoz :laugh:

Idézetet írta: Latzka Dátum október 22, 2013, 18:17:30
ID: 64103 hibásan van kiértékelve.

Hátha elég lesz a 24. hely a rájátszáshoz :laugh:
Javítottam!  :ok:

Bocs', hogy csak most, de én mostanában hajnalban vagyok a fórumon és kb. ilyenkor.