SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A dél-koreai baseball meccsek 11:30-as kezdésig kint voltak,de 11:00-kor kezdődtek ;)

#391 június 01, 2017, 22:06:19, Várda64
Kérem kubler kizárását a játékból!

Lejátszott eseményre tippelt. A tippjéből arra következtettem, hogy tudta a végeredményt.

Csak azt nem értem miért nem 1000 ponttal játszott?? Hiába no, nekem is van mit tanulni... :idiot2:

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 01, 2017, 21:29:38
Kérem kubler kizárását a játékból!

Lejátszott eseményre tippelt. A tippjéből arra következtettem, hogy tudta a végeredményt.

Csak azt nem értem miért nem 1000 ponttal játszott?? Hiába no, nekem is van mit tanulni... :idiot2:

Mától itt is érvénybe lép:

A játékosok csak olyan eseményekre tippelhetnek melyek még nem kezdődtek meg. A biztonság kedvéért ajánlatos leellenőrizni ezt (pl. az eredmenyek.com oldalon). Abban az esetben ha valaki a mérkőzés/esemény megkezdése után tippel és a tévedését nem jelzi, akkor az illető játékos tippjét töröljük, illetve a versenyből kizárjuk.

Tisztelet Szerkesztő!
Hibát véltem észre venni. A csatolt fájlban jelöltem a hibát.
Az eredmény 7:6-6:4=23 Ami 22,5 felett van
Köszönettel

Idézetet írta: Agót Sport Team Dátum június 08, 2017, 17:14:35
Tisztelet Szerkesztő!
Hibát véltem észre venni. A csatolt fájlban jelöltem a hibát.
Az eredmény 7:6-6:4=23 Ami 22,5 felett van
Köszönettel
Elnézést, javítottam!  :ok:

Sziasztok! Tegnap tettem tegnapi 3wimbledoni selejtezőre ,amit mai nap játszottak le, és nem tudok mai nap tenni,azt írja,hogy 24órának el kell telnie a legutolsó tippleadás után.Ez le is telt,mivel tegnap 13.16-kor történt ez.És azóta sem enged tenni... Ezt nem érzem így fairnek!  :noway:  :D

És még mindig ezt írja:
Egy napra maximum 3 tippet küldhetsz be! Vedd figyelembe, hogy a nap GMT szerint számit, tehát 2:00-tól 1:59-ig CET szerint!

Idézetet írta: CsabY93 Dátum június 28, 2017, 20:36:32
Sziasztok! Tegnap tettem tegnapi 3wimbledoni selejtezőre ,amit mai nap játszottak le, és nem tudok mai nap tenni,azt írja,hogy 24órának el kell telnie a legutolsó tippleadás után.Ez le is telt,mivel tegnap 13.16-kor történt ez.És azóta sem enged tenni... Ezt nem érzem így fairnek!  :noway:  :D

A tippjeidet mai tippként könyveli el a rendszer, ezért nem tudsz új tippet tenni. Ezen sajnos nem tudunk változtatni. Tenisztippeknél (átcsúszás) ez a gond felmerülhet.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 28, 2017, 22:42:22
A tippjeidet mai tippként könyveli el a rendszer, ezért nem tudsz új tippet tenni. Ezen sajnos nem tudunk változtatni. Tenisztippeknél (átcsúszás) ez a gond felmerülhet.

Magyarul ez sz*pás  ;D :D Köszi a választ,de ez egy vicc  ;D :o ::) :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: CsabY93 Dátum június 28, 2017, 22:51:41
Magyarul ez sz*pás  ;D :D Köszi a választ,de ez egy vicc  ;D :o ::) :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Úgy van, ahogy mondod.  ;)

Sziasztok luluzeg76 vagyok a múlt hónapban 2 lettem spf kupában ki tudja azt hogy mikor es hogyan kapom meg a nyereményt ja és az admint melyik oldalon találom köszi a segitséget .

Idézetet írta: luluzeg76 Dátum július 03, 2017, 11:21:15
Sziasztok luluzeg76 vagyok a múlt hónapban 2 lettem spf kupában ki tudja azt hogy mikor es hogyan kapom meg a nyereményt ja és az admint melyik oldalon találom köszi a segitséget .

Az admint a napos oldalon találod.  ;D

Eredményhirdetést követő 3 munkanapon belül utaljuk a nyereményeket, Skrillen keresztül.

Hali!
Kupában mi alapján jutottam tovább?
Gyanítok egy erős előző estét valakinél :redchug: :police:

Idézetet írta: rolii92 Dátum szeptember 24, 2017, 10:29:11
Hali!
Kupában mi alapján jutottam tovább?
Gyanítok egy erős előző estét valakinél :redchug: :police:
Közben sikerült értelmeznem a rájátszás mint  sportban használatos kifejezés jelentéstartalmát és így már nem ellenkeznék a továbbjutásom ellen.
Itt folyt az a szesz,na. :cya:

Idézetet írta: rolii92 Dátum szeptember 24, 2017, 11:44:55
Közben sikerült értelmeznem a rájátszás mint  sportban használatos kifejezés jelentéstartalmát és így már nem ellenkeznék a továbbjutásom ellen.
Itt folyt az a szesz,na. :cya:
Csak megfejtettem,hiányzott még egy érvényes leadott tipp buszbérlettől.
Spammelés is over.