GGbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 24, 2023, 14:18:17, Admin
Hali!

Valakinek erről a két irodáról van valami tapasztalata? Értem én ezalatt, hogy milyen gördülékenyen megy az azonosítás illetve a kifizetés. Mind két iroda egyébként esportra specializálódott azért is érdekelne a dolog. LOOT.BET-nél elviekben van még 200 euros bónusz is nem drasztikus megforgatási követelménnyel.

Szia GG.betre regeltem anno bónuszt nem használtam de azonositás után simán ment a kifizetés igaz nem nagy összeg 50 EUR. Azóta se játszottam náluk csak esports arbok miatt mentem fel de a bónusz ha jól emlékszem náluk elég durva követelményekkel rendelkezik. Sok sikert remélem tudtam segíteni.

Idézetet írta: Lancer Dátum december 02, 2019, 09:45:27
Szia GG.betre regeltem anno bónuszt nem használtam de azonositás után simán ment a kifizetés igaz nem nagy összeg 50 EUR. Azóta se játszottam náluk csak esports arbok miatt mentem fel de a bónusz ha jól emlékszem náluk elég durva követelményekkel rendelkezik. Sok sikert remélem tudtam segíteni.

Rendben, köszi a választ akkor egy kisebb összeggel én is megnézem majd mind a két irodát.

Idézetet írta: Betman91 Dátum december 01, 2019, 23:20:47
Hali!

Valakinek erről a két irodáról van valami tapasztalata? Értem én ezalatt, hogy milyen gördülékenyen megy az azonosítás illetve a kifizetés. Mind két iroda egyébként esportra specializálódott azért is érdekelne a dolog. LOOT.BET-nél elviekben van még 200 euros bónusz is nem drasztikus megforgatási követelménnyel.
találtam egy ilyet is, ugyanúgy belize-ben regisztrálva

https://thunderpick.com/en

Idézetet írta: butyi Dátum december 02, 2019, 21:11:26
találtam egy ilyet is, ugyanúgy belize-ben regisztrálva

https://thunderpick.com/en

Majd ránézek erre is, csak ezt a két oldalt figyelgettem már régebb óta. Gondolom már van sok esportra specializálódott oldal hiszen egyre nagyobb az érdeklődés. Meg már több pénz van benne mint egy-két sportágban. Szerintem a fogadók által ismertebb nagyobb oldalak is bővíteni fogják a kínálatukat az esport terén, bár már így is jelentősen nőt pl bet365-ön is az elmúlt időkhöz képest. Viszont amire élőben lehet fogadni az még elég kevés.

Valaki tudja hogy milyen tűrőképességű irodák ezek, ismert fogalom náluk a korlátozás?

Idézetet írta: Lancer Dátum december 02, 2019, 09:45:27
Szia GG.betre regeltem anno bónuszt nem használtam de azonositás után simán ment a kifizetés igaz nem nagy összeg 50 EUR. Azóta se játszottam náluk csak esports arbok miatt mentem fel de a bónusz ha jól emlékszem náluk elég durva követelményekkel rendelkezik. Sok sikert remélem tudtam segíteni.
Nem emlékszel tőled milyen adatokat kérnek be? mert tőlem már egy hete kérnek mindennap valamit.... Nem tudom felfogni, hogy miért nem lehet egyszerre elküldeni mi a g.ci kell nekik...

Idézetet írta: Betman91 Dátum február 11, 2021, 15:40:39
Nem emlékszel tőled milyen adatokat kérnek be? mert tőlem már egy hete kérnek mindennap valamit.... Nem tudom felfogni, hogy miért nem lehet egyszerre elküldeni mi a g.ci kell nekik...

Nem emlékszem sajnos de mostanában ez nagy divat lett. Általában a robotok miatt van ha elfogad 1 papírt kéri a kövit legalább is szerintem.

Na végül sikerült az azonosítás körülbelül 2 hét alatt.
Leírom ennek a menetét, hogyan is zajlott ez, ha valaki rászánná magát, hogy beregisztrál az oldalra, akkor tudja, hogy esetlegesen mire is számítson.
Leírom pontokba szedve, hogy tőlem milyen adatokat kértek be. Ezek között a pontok között 1-1,5 nap telt el, mert természetesen nem bírták elküldeni egyszerre, hogy mire van szükségük.
1.
a.) Személyi elejéről/hátuljáról képet.
b.) A skrillemről egy képernyőfotó.
2.
a.) Személyimről úgy csinálni képet hogy tartom a fejem előtt.
b.) Egy lapra ráírva a skrilles emailcímemet, amit tartok magam előtt a személyimmel együtt.
3.
a.) Bankkártyámról és a személyimről egy kép ahogy tartom ezeket a kezemben.
b.) Bankkártyám elejéről/hátuljáról kép.
c.) bankkártyám és a személyimről kép.
Na itt eltelt 5 nap mert nem volt nálam a bankkártyám(mert már tavaly májusban lejárt), de nekik kellett róla kép mert egyszer anno 2 éve befizettem hozzájuk vele.
4.
a.) Bankszámlakivonatról egy kép.
itt valamiért nem fogadták el elsőre aztán töltöttem le friss kivonatot. Azt már elfogadták. Ezzel igazándiból nyertek plusz egy napot.
5.
a.) Számlakivonatról kép úgy, hogy a személyim is rajta van a képen.
Ezt össze photoshopoltam(természetesen ez nem tetszett nekik :D )
6.
a.) Egy másik dokumentum ami igazolja a lakcímemet, és természetesen úgy lefotózva hogy a személyim mellette van.
itt szerencsére a digis számlával tudtam igazolni.
Na és ezután jött a csoda és sikeres lett a verifikáció. Megmondom őszintén el sem hittem :D

Ezek után, na mondom kiutalom a pénzem és csak egy kevés összeget hagyok bent. Erre jön az email másnap, hogy egyszerre csak 200Eurot lehet kiutalni. Szóval csak részletekben kapom meg úgy mond a pénzem, de szerencsére így azért kiutalgatják.
Gondolom ezzel is húzzák az időt, hogy a megmaradt pénzem hátha elbaszom.
Ennyi dolgot soha egyik iroda sem kért tőlem, de aki rászánja magát, hogy ideregisztrál az számítson majd erre.

Gratulálok, szép munka volt ;D ;D

#10 április 05, 2022, 20:13:57, mcfly
gyorsan korlátoznak ha plusszol valaki, van tapasztalata valakinek?

Idézetet írta: mcfly Dátum április 05, 2022, 19:12:56gyorsan korlátoznak ha plusszol valaki, van tapasztalata valakinek?

Engem olyan 2000 nyert dollár után korlátoztak le. mondjuk az azonosítás itt macerás. plusz egyszerre csak 200 dollárt fizetnek ki :D

Ez a GGBet ez ugyanaz mint a GGPoker? Van átjárás a számlák között? Ha feltöltik pénzt az egyikre a másikat is elérem vele, mint okát Unibetnél ugyanarról a számláról tudok fogadni és pokerezni is.

Az biztos hogy nincs átjárás.

Nem ugyanaz.