NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: sunik29 Dátum augusztus 22, 2019, 19:29:39
Az amatőr kérdéseket már elkezdtem  .  :D Lesz majd League ID és League password ? .

Mindenki időben megfog kapni mindent majd, csak megvárjuk a jelentkezések végét, és akkor már letisztultabban látjuk a dolgokat.
Amúgy e-mail cím fog majd kelleni,arra kapjátok meg a meghívókat!

1: Ghastly
2: junglefever
3: peshark
4: RedMunchen
5: Nezocsa
6: Noppyka
7: Szabcsi151
8: TiB
9: LuckyBeny
10: hossa81
11: oakland23
12: sunik29
13: prigioni1
14: Carpeks
15: MessiÁs
16: Coutinho
17: Latzka
18: bleszko
19: penzeszsak
20: sarkanyolo2
21: grof19
22: chabialonso
23: olics
24: trizna17
25: iamstar
26: Agot PSF
27: Hentesáru
28: Khedron
29: hubika88

Hát álmomban sem gondoltam volna hogy így megnő a jelentkezési létszám,ám legyen.
Viszont egy valamit tisztázni szeretnék. Ez egy olyan játék, ahol hetente foglalkozni kell a csapattal, 16 héten keresztül. Minden héten belépni,csapatot állítani.Ha esetleg valaki nem érzi azt,hogy ezt el tudná látni, azt megkérném gondolja át a jelentkezést, mert sok ember szórakozását ronthatná el.
Szóval szeretném ha esetleg valaki 0-3, 0-4 stb. kezdené a szezont,az is becsületesen letolná. Hamarosan jönnek az információk és draft időpontja is.

Aki az előző pontot elolvasta,és még mindig úgy gondolja hogy jönne az szavazzon egyet.
Mégpedig arra haladjunk,hogy lőjjük be a draft napját:

https://www.strawpoll.me/18525544

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 23, 2019, 14:29:44
Aki az előző pontot elolvasta,és még mindig úgy gondolja hogy jönne az szavazzon egyet.
Mégpedig arra haladjunk,hogy lőjjük be a draft napját:

https://www.strawpoll.me/18525544

Megtörtént.  :ok:

Orulok, hogy vegul ennyien osszejottunk.
Ghastly es en megprobaltuk feltamasztani a ligat minden evben amiota eloszor jatszottunk benne, legalabb most sikerrel is jart a dolog.
Koszonjuk SPF Admin-nak es a Sportfogadas.org oldalanak hogy az NFL 100 eves evforduloja alkalmabol szponzoraljak a jatekot.

Ha mar jatszottal NFL Fantasy Football-t akkor ez most nem neked szol, de ha uj vagy es most eloszor vagsz neki, akkor kerlek olvasd el amit ide leirtam.

- A jatek lenyege az, hogy megnyerd az adott Ligat. Ezt ugy tudod megtenni, hogy bejutsz a rajatszasba. A rajatszasba a legjobb gyozelmi mutatoval rendelkezo negy csapat fog resztvenni. A gyozelmi mutatod a heti parharcok soran fog kialakulni.

- Minden jatekheten egy masik csapattal fogsz 'megkuzdeni'. Aki tobb pontszamot gyujt ossze a masiknal annak a csapata nyeri a parharcot az adott heten. Pontszamokat a jatekosaid utan fogsz kapni, annak fuggvenyeben hogyan szerepeltek statisztikailag az aktualis het NFL meccsein.

- A csapatod magjat azok fogjak alkotni akiket kivalasztasz majd a DRAFT soran. Ha nem vagy naprakesz az NFL torteneseivel, akkor szanj ra nehany orat a DRAFT elotti napokon, hogy tajekozodj kit miert erdemes kivalasztani vagy hanyagolni (eltiltas, serules).

- Ha iden eloszor jatszol evvel a jatekkal, a DRAFT elott szanj idot arra is, hogy megismerkedj a kezelofelulettel. Regisztralj be az NFL Fantasy oldalara, nezd meg a draft klienst, ismerkedj meg minden feature-rel az oldalon.

- Keress ra kifejezesekre amiket most meg nem ismersz, de kesobb fontosak lesznek, mert mindenhol talalkozni fogsz veluk (ADP, FLEX, Waiver Wire, Waiver Priority, IR, Trade, Snakedraft, PPR, IDP, Standard League, Bye Week etc.)

- Ha jobban belemerulnel, akkor rengeteg oldal foglalkozik avval hogy milyen taktikat erdemes kovetni a DRAFT soran, kiket erdemes celba venni es melyik korben, milyen pozicionak mekkora jelentosege van.

- Minden heten kell majd foglalkoznod a csapatoddal, mert egyreszt be kell majd allitanod a kezdojatekosokat, masreszt ki kell majd venned a serulteket es uj jatekosokat kell lehivnod azok helyere akiknek befejezodott a szezonja egy sulyosabb serules miatt vagy esetleg bye week-en vannak (a kispadnak fontos szerepe lesz emiatt, de a kispados jatekosaid is sokat fognak valtozni az ideny soran).

- EZ EGY IDOIGENYES HOBBI / JATEK, FOLEG AKKOR HA UGYESEN CSINALOD.


A fent leirtak miatt hangsulyosan megkerek en is mindenkit, hogy tenyleg csak az kezdjen bele a dologba, aki be is fogja fejezni/kitart a vegeig, akkor is ha mar esetleg nem lesz eselye rajatszasba jutni ket honap utan.

Tudom, hogy Ghastly es en is kicsit tulhangsulyozzuk ezt a reszt, de ennek a jateknak a lenyege az, hogy aktivnak kell lenned es figyelemmel kell kiserned a torteneseket az NFL-ben minden heten, kulonben a csapatod osszteljesitmenye fogja megsinyleni az egeszet...

Mindenkinek jo jatekot kivanok - a reszletekkel, regisztracioval es a lebonyolitassal hamarosan eloallunk.

Andrew Luck 29 évesen visszavonult.

Tom Brady 42 évesen hosszabbított.

Akkor aki átgondolta, az privátba küldje át nekem az e-mail címét, ahová majd a meghívót kapja!
Meglátjuk hányan leszünk így, ha lehet kedd estig dobja át Mindenki!

Na jo, en inkabb skippelem magam, tobb ido mint gondoltam, nem baszom el a jatekotokat a balfaszsagommal, gl nektek

Lehet még csatlakozni, vagy lejárt a határidő?

Idézetet írta: Gorriaran Dátum augusztus 26, 2019, 18:40:41
Lehet még csatlakozni, vagy lejárt a határidő?

Lejárt már a jelentkezési határidő, azonban ha páratlanul lennénk és marad hely, szívesen látunk.Felírtalak tartaléknak!Szerda reggelre kiderül!

A Draft Aug 30.-án lesz!

https://www.strawpoll.me/18543302/

Szavazzátok meg az időpontot is!
Aztán érdemes majd belesni naponta a fórumra, lesz még pár szavazás,amiben jó lenne ha minél többen részt vennétek!

A DRAFT IDŐPONTJA: AUGUSZTUS 30. 19:00 !!!

Mindjárt megnézem hányan írták meg az e-mail címüket.

Sziasztok!

Most,hogy végignéztem az egészet úgy gondolom meghagyom ezt a játékot a sokkal profibbaknak mint én vagyok!

Mert lesz olyan is mikor nem leszek gépközelben vagy időm lesz és ez tényleg időigényes!

Akkor most kiszállok!

Jó játékot mindenkinek!

Elvileg kimentek a meghívók azoknak,akik elküldték nekem az e-mail címüket!
Mindenki csekkolja le! Viszont sokan visszamondták, úgyhogy csak 1 liga lesz! Szerintem jobb is ez így.
20 fősre csináltam a ligát,ennyi a max.
Így a kérdés @TiB szeretnél-e jönni? Ha igen akkor @Gorriaran is csatlakozhat, és pont 20 fő. Ha esetleg TiB nem jönne,akkor a leggyorsabb jelentkező jönne.
Még a beállításokat elvégzem majd fantasybe,csak minden összejött most nekem,de igyekszem minél hamarabb mindent beállítani a véglegesre.