vmlinuz pokeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gondoltam én is inditok egy ilyen naplószerűséget. Olyan nagyon sokat nem pokerezek, de azért egy héten párszor beülök játszani kis téteken vagy valami turnére. Eddig eléggé minuszban vagyok, s rengeteg hülye hibát követek el.

Ma indultam egy bet365 500$-os VIP freerollon, és 104.-ik lettem a 2500-ból. Igy nyertem kemény 55 centet  ;D

Sok sikert vm, s gratula a mai 55 centedért...hétvégén fizetned kell valamit ebből... :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum december 09, 2009, 23:19:59
Egy újabb pókeres napló, királyságos :)

Jó lapjárást Vmlinuz! :beerchug:

A centeket pedig okosan költsd el, ne egyszerre, és lehetőleg fektesd be valami hosszú lejáratú kötvénybe ;D

Mondjuk fizethet nekem egy pohár bort, nem??  :D

Ma este feliratkoztam a PokerStarshoz is. Feltettem a klienst, feltöltöttem 50 $-árt és a marha fejemmel nem irtam be a bónuszkódot :bash: Úgyhogy nem kapok első befizetési bónuszt, sem az 500k-s freerollra belépőt >:(

Elhülyéskedtem 5 dollárt vmi limites asztaloknál, majd beiratkoztam egy 2.2$-os 4000$ garantált NLHE turnéra. 304.-iknek estem ki 555 vs. QQQ ellen, és nyertem 4.60 $-t. Úgyhogy legalább az elszart pénzt visszaszereztem.

Nem rossz a PokerStars szoftvere, de vannak benne idegesitő dolgok. Pl. nem lehet egér nélkül játszani. Ez ellen felraktam az AutoHotkeyt, igy legalább a fold, call, raise gombok mennek billentyűzeten is. Ezzel kaptam egy új szórakozást: wireless billentyűzet + tv + szobabicikli = poker + tekerés közben. Nem olyan unalmas a szobabiciklizés télen :)

Tudsz élni halmozod az élvezeteket, sport sport hátán  :great:

Üdv. a Pókerbarátok között!

Azért ezt a leírt kombinációt (kerékpár, tv, póker stb.) meglesném oldalról. Ezt a taktikai megoldást bevallom töredelmesen eddig nem ismertem. Ha jövedelmező lesz én is áttérek rá.

Sok siker és sok szerencsét!  :cya:

Majd beállok lesifotósnak, s készítek egy pár képet, hogy lássuk mit fedezett fel vm.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum december 11, 2009, 14:05:14
Majd beállok lesifotósnak, s készítek egy pár képet, hogy lássuk mit fedezett fel vm.  ;D

:2funny: :2funny: Indulásnak azért az 55 cent több, mint biztató, szóval várom a fotókat!  :2funny: :2funny:

Vmlinuz!
Azért a bónuszért fuss egy kört a supporton... Nincs az még veszve!

Szerintem sincs...írj egy mail-t nekik...mintha valahol olvastam amikor a bónuszról írtam, hogy aki nem adja meg a kódot az még jelezheti, de nem biztos...

Idézetet írta: TiB Dátum december 11, 2009, 16:10:58
Nem egyszerű figura vagy te se :) Még sose játszottam billel, mert mintha csak miniraiselni lehetne, tehát nem tudod növelni az emelésnél a tétet. Vagy tévedek ?

A tétet sajnos nem lehet növelni, de gondolkozok a megoldáson. Végül is a segédprogram csak annyit csinál, hogy mozgatja az egeret a megfelelő pozicióba és klikkel.

Én komolyan most azon csodálkozom, hogy hogy nem találtak fel egy olyan segédprogramot, mely a wc-n megtörli a s.....  ;D

Vagy lemaradtam valamiről?   ::)

Idézetet írta: Milan Dátum december 11, 2009, 17:11:43
Én komolyan most azon csodálkozom, hogy hogy nem találtak fel egy olyan segédprogramot, mely a wc-n megtörli a s.....  ;D

Vagy lemaradtam valamiről?   ::)
Ez más. Hülye PokerStarsosok valamiért nem akarták beépitenni a billentyűs játékot.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 11, 2009, 17:17:04
Ez más. Hülye PokerStarsosok valamiért nem akarták beépitenni a billentyűs játékot.

Amúgy is olyan lusták az amerikaiak, hogy csak...hát legalább annyi fáradtságot vegyenek, hogy egeret használjanak...szerintem ez volt az alapelv.

Idézetet írta: Milan Dátum december 11, 2009, 18:09:31
Amúgy is olyan lusták az amerikaiak, hogy csak...hát legalább annyi fáradtságot vegyenek, hogy egeret használjanak...szerintem ez volt az alapelv.
Jó, de nekem akkor is billentyűzet kell :P