Foci VB Manager: Vezesd csapatod a csúcsra!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tök felejtős meccsel lehetett a legtöbb pontot szerezni.

Mikor frissülnek a játékosok pontszámai? A tegnapi uruguay embereim pontszáma 0, de az ismerősöm spanyol játékosaié is. . .


Sziasztok! Az lehet,hogy nem frissultek a pontok? Mert nalam pl Modric 0 pontnal van,pedig golt lott,nyert a csapata es vegigjatszotta.


Idézetet írta: pepit0 Dátum június 17, 2018, 09:12:47
Sziasztok! Az lehet,hogy nem frissultek a pontok? Mert nalam pl Modric 0 pontnal van,pedig golt lott,nyert a csapata es vegigjatszotta.

Azt úgy kell elképzelni, hogy a játék "üzemeltetői" non-stop 24 órában étlen, szomjan, álmatlanul, kikerekedett szemmel figyelik, hogy percre pontosan mikor van vége az adott meccsnek, és rögtön frissítik a virtuális csapatodat, hogy mikor reggel a nyári szünetben felébredsz, nehogy azzal szembesülj, hogy Modric még 0 ponton van...
Valószínűsíthetően igen a válasz a kérdésedre: még nem volt  idejük frissíteni a pontokat, ha 0 pontja van még lőtt gól mellett, úgy hogy nyert a csapata és végigjátszotta... :redchug: :lehany:

(Rosszul vagyok a játék kedvéért idetévedt, full türelmetlen, követelőző  emberektől...igen értsd ide lentebb Jonsee-t  is...)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 14, 2018, 19:56:02
A tök felejtős meccsel lehetett a legtöbb pontot szerezni.

Ebben nem vagyok biztos ;)

Kapura lövés 0,25 pont
Messinek összesen 11 kapuralövése volt, de csak 0,75 pontot kaptam. Szóval akkor csak a kaput eltalaló lövés van pontozva? Pontosíthatnátok akkor :) köszi

Hát ennél pontosabban nem lehet  ;D Benne van, hogy kapura  :ok:
A 11 a lövési kísérlet, kapura abból csak három ment.  :ok:

Lövési kísérlet? Tehát a szögletre való tisztázás lövés formájában is egy lövési kísérlettel egyenlő? Akkor miért van a játékos neve mellett hivatalosan 11 kapura lövési kísérlet írva? Az, hogy mellé ment attól még kapura próbálkozott, és nem a nezők közül szeretett volna valakit eltalálni szerintem. Az, hogy mennyi talált kaput es mennyi nem az már egy másik statisztika.

Idézetet írta: Coutinho Dátum június 17, 2018, 17:35:46
Tehát a szögletre való tisztázás lövés formájában is egy lövési kísérlettel egyenlő?
Válasz: Nem, mivel ha szögletre bikázod a lasztit, aligha gólszerzési céllal teszed.

Akkor miért van a játékos neve mellett hivatalosan 11 kapura lövési kísérlet írva?
Azért, mert Messi 11-szer próbálkozott, volt, ami kaput talált, meg ami mellé, meg talán a blokkolt lövéseket is beírják, amit mondjuk sorfalba lő

Kapura menő lövések azok, amiket a kapus kitornáz. Ha fogadsz, például itt a német-mexikó meccsen is az elején Boateng becsúszva tisztázott, amikor a mexikói srác közelről bombázott volna a léc alá, tuti kaput talált, de mivel nem Neuer védte, így azt sem írják be kaput eltaláló lövésnek.

Sem FIFA, sem UEFA nem jegyzi kaput eltaló lövésnek a kapufát.

Statisztika alapján egyébként a FIFA engedékenyebb, ha itt egy blokkról kapuig vánszorog a laszti FIFA tornán, általában beírják, UEFA esetében, Eb vagy BL-meccsek, sokkal szigorúbbak a statisztikusok.

Idézetet írta: Coutinho Dátum június 17, 2018, 17:35:46
Lövési kísérlet? Tehát a szögletre való tisztázás lövés formájában is egy lövési kísérlettel egyenlő? Akkor miért van a játékos neve mellett hivatalosan 11 kapura lövési kísérlet írva? Az, hogy mellé ment attól még kapura próbálkozott, és nem a nezők közül szeretett volna valakit eltalálni szerintem. Az, hogy mennyi talált kaput es mennyi nem az már egy másik statisztika.

Miért problémázol minden játéknál?

Sziasztok!

Miért van az, hogy ha rámegyek a csapatom statisztikájára, azt látom, hogy a játékosok neve mögött lévő pontszám, amit elvileg szereztek, át van húzva? Csak a teljes első forduló után lesznek meg a pontok?    ???

Köszi

Kapura lövések = FIFA hivatalos statisztikában SG.

Csak a pályán levő játékosok kapnak pontot, vagyis a kezdő 11-ed.

Idézetet írta: Coutinho Dátum június 17, 2018, 17:35:46
Az, hogy mellé ment attól még kapura próbálkozott, és nem a nezők közül szeretett volna valakit eltalálni szerintem.
Vagy csak nem tud pontosan rúgni. :drak: