OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum március 12, 2018, 09:35:32
Szóval csak arról lenne szó, hogy aki jár focimeccsre, vagy tudja azt, hogy a településén mennyibe kerül egy felnőtt belépő, az leírja. Leginkább megyei csapatok érdekelnek megye 1-2-3, de érdekel NBIII II és I is, bár utóbbit ki lehet keresni
Szia,
Jó ötlet, mehetne magyar foci fórumba is. Én is szívesen olvasok ilyen témában is - akár jöhetnek mellé beszámolók is :)

Hirtelen ezeket tudom az NB3 közép csoportból:
Makó - 500
Rákosmente (Bp. 17. kerület) - ingyenes
Csongrád megyében megye 1-2-ben változóan 2-3-500, megye 3-4-ben többségében ingyenesek.

Vác FC - NBII 1000 Ft a felnőtt, diák azt hiszem 800 Ft. Nőknek és 14 éven aluliaknak pedig azt hiszem ingyenes.

25 perc múlva kezdés, kíváncsi vagyok, a Vejle hozza-e zsinórban a 4. 0-0-ját, vagy valami csodán folytán gól születik. Semmire sem fogadok, csupán érdekességként írtam be  :)
https://www.eredmenyek.com/merkozes/rTaDcFpK/#egymas-elleni;overall

A 'megújulás' után nem akarok vesztes tippel nyitni, ezért egy tutit néztem ki mára  :D
FC Barcelona - As Roma
A labdabirtoklást a Barca nyeri @ 1.05 (unibet)

Ez akkor is így lenne, ha Pique-t a 2. percben lezavarnák a pályáról  :D


17:00-tól lesz egy afrikai női focimeccs, Marokkó-Elefántcsontpart

2.00 van Elefántcsontparton, ami szerintem ha 1.40-et ér. Még a DNB Elefántcsontpart is 1.53, ami meg nálam 1.18 körül lenne. Ezek a fekete afrikai csapatok egyszerű fizikálisan jobbak, és az ilyen észak-afrikai csapatok elleni meccseket, párharcokat meg szokták nyerni. Ez egyetlen probléma, hogy itt kezdőt kideríteni szinte lehetetlen lesz...
Ettől függetlenül ez nálam 2-3 gólos vendég siker, de majd kiderül.

12:00-tól pedig lesz egy Moldova-Olaszország női vb selejtező, remélem lesz majd live, és remélem, hogy az olaszoknak lesz kedvük focizni, mert akkor kinéz egy 0-10  :)




#3695 április 14, 2018, 12:28:52, oakland23
Wellington-Mel. City
ausztrál A league foci
kezdés: 2 perc múlva

tipp: 5.5 gól felett @ 7.5 és 6.5 felett @ 16.00

unibetes oddsok, biztos van jobb is

tét nélküli meccs, utolsó forduló. City biztos play off helyen van, se előre, se hátra nem ozdulhat a tabelán. A Wellington egy győzelemmel elkerülhet az uccsó helyről, de ez sem biztos, ha a CCM nyer

tavaly az uccsó fordulóban a Wellinton 7 gólos meccset játszott, a City 9 gólos meccset hozott. Abban bízom, hogy hátha megint hasonló következik.

Én amúgy meglepetés hazai sikert várok, meglátjuk mi lesz.

Amúgy egy szar 1-0 is benne van, de hátha megrázza magát mindkét oldal, és játszanak egy jó kis közönségszórakoztató meccset

*végül átlagos meccs lett, annyira nem volt rossz, de a 2-1 azért nem egy extrém eredmény.

Futsal
-live felület, bet365

Japán-Üzbegisztán
(AFC Futsal Champs - női)


Tipp: Japán ér el először 5 gólt @ 3.20

Félidőben meglepetésre CSAK 1-0-ra vezet Japán, de azt hiszem, a 2. fi-ben azért jobban megszórják az üzbég csapatot. Japán mindenben jobb, az elsőben ment a fárasztás, az egyre jobban széteső, szétcsúszó, netán üres kapusval is próbálkozó üzbég csapat simán kaphat 4 gólt a 2. félidőben. 3.20-ért egy patront megér.

#3697 május 10, 2018, 11:48:06, oakland23
Istembul Marmara-Akdeniz
török egyetemi kézi

Tipp: gólok szám 63.5 felett @ 1.83
bet365 - live felület

mindjárt kezdik!!!


Még csak félidő, de 12-12 után minden remény halott a zöldülésre  :crazy:

futsal live félidő:
BA - DTS
félidőben 0-11

tipp: 18.5 over

előző meccsén a BA 7-19-re kapott ki, az első félidőben akor 6-3-mas vesztésre állt, a második félidőben lőtt 4 gólt kapott mellé 13-at!!!

18.5 over @ 1.80 bet365

most van félidő, a BA még csak most fog szétesni, eddig tartotta magát, 'csak' 11-et kapott  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 13, 2018, 11:35:19
futsal live félidő:
BA - DTS
félidőben 0-11

tipp: 18.5 over

előző meccsén a BA 7-19-re kapott ki, az első félidőben akor 6-3-mas vesztésre állt, a második félidőben lőtt 4 gólt kapott mellé 13-at!!!

18.5 over @ 1.80 bet365

most van félidő, a BA még csak most fog szétesni, eddig tartotta magát, 'csak' 11-et kapott  ;D

be akartam szállni, abban a pillanatban lőtték a 12.-et amikor a tétet beirtam
lemaradtam

4 perc csorgott le a 2. félidőből, és kb a teljes várható nyeremény 90%-át ki lehetett venni  :)

#3701 május 17, 2018, 10:08:51, oakland23
guruba írtam (ott +3.5-ös ah-t), de megosztom itt is, mert túl értékes tippnek tartom, hogy csak én profitáljak belőle  :D


Csehország-Ausztria
tipp(ek):
X= 15.00
2=25.00

Nem igazán értem a szorzókat. Gyakorlatilag itt arról van szó, hogy csehország 3-4 gólos favorit, miközben ez egy tét nélküli meccs, ergo szabadon bundázható. Ha valami bundázható, azt bundázzák is. Általában. De viccet félre téve, Ausztria a fehérorosz csapat ellen nyert, így pedig tutira marad a legmagasabb osztályban. A mostani vb-n a búcsúmeccs, legutóbb megvolt a várt siker a kulcsmeccsen, itt most már ami erő maradt, ki kell adni. Viszont a csehek teljesen mindegy, mint játszanak, mert számolgatni még nem tudnak, hogy kivel is lenne jó játszani, amúgy pedig a továbbjutásuk biztosított. Simán lehet, hogy jobban járnak egy 3-4. hellyel, mint az első két hely valamelyikével. Simán lehet, hogy ha nyer, akkor olyan pozícióba kerül, hogy H2H-ban majd Kanada ellen kell játszani az egyenes kiesés szakasz első meccsét... PFF, akkor most egy siker és mészárszék, vagy alibi meccs, bunda, el sem fáradunk és teletömjük a zsebünk? Én utóbbit választanám.

*a +-os hendi jött, mivel egy gól volt közte, de sajna a csehek javára. Mondjuk 2 perc után 2-0-ra vezetett Csehország, az a két korai gól nem jött épp jól...

#3702 május 18, 2018, 15:39:03, oakland23
16:00
FTC-MTK
női foci, bajnoki döntő első meccs

Nos, emlékszem a tavalyi döntő meccseire, a Fradi mind a két meccset uralta mezőnyben, de hiába volt több helyzete, mezőnyfölénye, az MTK mindkét meccsen talált 1-1 gólt, a Fradi meg semmit sem lőtt be.

Nos, a tippem, hogy a Fradi most vissza fog vágni. Azért ez az MTK már nem az a csapat, amely pár évvel korábban uralta a bajnokságot.
Az MTK kerete sokkal keskenyebb lett, de ha ez még nem lenne elég, akkor meg kell említeni, hogy Hummel-Schmutzer Angéla télen visszavonult, Kós Londonba költözött. Nem játszhat Ujvári, sérült az amerikai légiós Berman, és tuti kihagyja a döntőt sérülés miatt még Méry, Oláh, Palkovics és a két Nagy, de Papp sem teljesen egészséges.
Még szerencse, hogy Nagy Lilla még egészséges...
Eléggé fogyóban az MTK, és ok, hogy a két csapat utolsó meccsét 1-0-ra az MTK megnyerte, de az a Fradinak nem igazán volt tétmeccs, ráadásul előtte két nappal kupameccset tolt a zöld-fehér alakulat. Előtte viszont április 24-én amikor a Fradi is komolyan vette, 4-1-re nyert.

Véleményem szerint a Fradi tanult a tavalyi két döntős meccsből, mert papíron ott is sokkal esélyesebb volt, de azt a fölényt a pályán érvényesíteni kell. Egyoldalú meccsre számítok.

Tippmixprón (csak) 1.30 a Fradi siker, itthoni bukik jobban érzik a meccset, de talán még az az 1.30 is value. A bet365 1.40-es oddsa meg egyenesen extra-value, már ha létezik ilyen kifejezés.

3-1-re nyert az MTK, az FTC ugyanazokat a hibákat követi el, mint az előző idényben. Szégyen-gyalázat, és ez bizony masszívan edzői hiba.

#3703 május 18, 2018, 16:32:29, oakland23
Celta-Levante
Leganés-Betis
Sevilla-Alavés
Las Palmas-Girona
Villarreal-Real Madrid
Valencia-Deportivo
Barcelona-Sociedad

3/7-ben, 150 Ft-os alaptét mellett (5250 Ft összesen) adtam fel ezt a 7 meccset, mindre behúztam, hogy a gólok száma 5.5 fölé megy. Meglátjuk, lesz-e belőle valami.

Igazából 10.000-et elkülönítettem az utolsó fordulóra, még maradt 5000, valami hasonló kombit összehozok, aztán vagy jön valami, vagy nem jön semmi.

(unibeten húztam, bet365 meg bwin/sportingbet -hez képest ott voltak a legjobb szorzók az 5.5-ös line-okra)
(tegnap megnéztem a 4.5 gól over/undert bwin és b365 között, LaLigát tekintve mind a 10 meccsen a bet365-ös odds volt a jobb az overre)




anglia-dánia vízilabda bet365 live felület
bet365

22.5 gól felett @ 1.83

Angliának egyedül illene 25 fölé menni, de vagy 5 gólt csak dobnak a dánok is