Nagy tétek, korlátozás nélkül?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Ide írom, mert talán ez a legrelevánsabb topic. Elméleti kérdés. Hogy lehetne nagy téteket feltenni egy-egy fogadásra? (Úgy, hogy ne korlátozzanak, ha plusszos vagyok.) Betfair exchange-en vagyok, voltam főleg, mondjuk van egy Arsenal-Aston Villa meccs, és hendicap -1.5 gólra akarok tenni élőben 1-2 milliót. Ha jól látom, jó oddszért sokszor olyan 1-200 ezerért tesznek fel ajánlatot. Vagy legyek sok irodában, és tegyek kisebbeket, amíg le nem korlátoznak itt-ott? Van még az exchange-hez hasonló iroda? Vagy esetleg a nem élőbeni, hanem prematch fogadások esetében hogy lehet megoldani?
Esetleg lottózóban tippimixen, ha kicsit rosszabb is az oddsz ott, sokat fel lehet tenni? Ez hogy van? Egyszerre mennyi a max. tét?
És még valami. Mi lenne, ha nem fizetne ki egy iroda? Egy komolyabb, amúgy megbízható iroda. Fogyasztóvédelemmel vagy mással fenyegetésre csak kifizetnének? Gondolom emiatt érdemes nem egy irodában feltenni hatalmas összegeket. Előre is kösz a válaszokat.

Nem tudok mindenre valaszolni de ha nem csalsz, multiaccozol, elsz vissza a bonusszal, akkor nincs olyan hogy nem fizetnek ki a normalis mga liszenszes irodak. Kitilthatnak de akkor is kifizetnek.

A tippmixen van max tet, talan 200k, es 400k nyerheto szelvenyenkent. De semmi sem gatol meg hogy feladd tizszer. Es az legalabb adomentes. Pron 100k a max tet, de szinten sokszor feladhatod ugyanazt.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum szeptember 22, 2023, 08:50:09Sziasztok! Ide írom, mert talán ez a legrelevánsabb topic. Elméleti kérdés. Hogy lehetne nagy téteket feltenni egy-egy fogadásra? (Úgy, hogy ne korlátozzanak, ha plusszos vagyok.) Betfair exchange-en vagyok, voltam főleg, mondjuk van egy Arsenal-Aston Villa meccs, és hendicap -1.5 gólra akarok tenni élőben 1-2 milliót. Ha jól látom, jó oddszért sokszor olyan 1-200 ezerért tesznek fel ajánlatot. Vagy legyek sok irodában, és tegyek kisebbeket, amíg le nem korlátoznak itt-ott? Van még az exchange-hez hasonló iroda? Vagy esetleg a nem élőbeni, hanem prematch fogadások esetében hogy lehet megoldani?
Esetleg lottózóban tippimixen, ha kicsit rosszabb is az oddsz ott, sokat fel lehet tenni? Ez hogy van? Egyszerre mennyi a max. tét?
És még valami. Mi lenne, ha nem fizetne ki egy iroda? Egy komolyabb, amúgy megbízható iroda. Fogyasztóvédelemmel vagy mással fenyegetésre csak kifizetnének? Gondolom emiatt érdemes nem egy irodában feltenni hatalmas összegeket. Előre is kösz a válaszokat.

Tippmix útmutató

"egy adott értékesítő ponton egy személy maximum 1.000.000 Ft értékben helyezhet el tétet, egy adott naptári napon"

"Egységnyi fogadásonként a maximális tét 100 000 Ft. Ez az érték vonatkozik az élő fogadásokra is."


"egy adott értékesítő ponton egy személy maximum 1.000.000 Ft értékben helyezhet el tétet, egy adott naptári napon"

Bár az lenne a legnagyobb gondunk most, hogy ezt a pontot kijátsszuk :D

Ezt azert meg lehet novelni. Volt is hir amikor a csavo sikkasztott penzbol jatszott, hogy atkisertek egy masik lottozoba es ott minden gond nelkul fel tehetett egy kosarmeccsre tizmillokat.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 22, 2023, 11:35:46Ezt azert meg lehet novelni. Volt is hir amikor a csavo sikkasztott penzbol jatszott, hogy atkisertek egy masik lottozoba es ott minden gond nelkul fel tehetett egy kosarmeccsre tizmillokat.


"Összesen 61 millió 14 ezer forintot sikerült ellopnia, az első útja pedig egy belvárosi lottózóba vezetett."

"A lottózót kiürítették, és ahogy a nagykönyvben megvan írva, ellenőrt is hívtak. Mivel egy lottózóban csak negyvenmillióért lehet fogadni, átkísérték egy másik irodába is, ahol a maradék összeget feltehette."

https://24.hu/belfold/2018/04/05/negy-evet-kapott-a-ferfi-aki-ellopott-61-millio-forintot-es-bebukta-az-egeszet-tippmixen/amp/

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 22, 2023, 14:24:25"Összesen 61 millió 14 ezer forintot sikerült ellopnia, az első útja pedig egy belvárosi lottózóba vezetett."

"A lottózót kiürítették, és ahogy a nagykönyvben megvan írva, ellenőrt is hívtak. Mivel egy lottózóban csak negyvenmillióért lehet fogadni, átkísérték egy másik irodába is, ahol a maradék összeget feltehette."

https://24.hu/belfold/2018/04/05/negy-evet-kapott-a-ferfi-aki-ellopott-61-millio-forintot-es-bebukta-az-egeszet-tippmixen/amp/


Azért azt el kell ismerni, hogy a tippmix tényleg nagy hangsúlyt fektet a szerencsejáték-függők kiszűrésére és megvédésére. Nem úgy, mint a külföldi oldalak.

Nem csoda, hogy kénytelenek blokkolni ezeket.

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 22, 2023, 16:04:14Azért azt el kell ismerni, hogy a tippmix tényleg nagy hangsúlyt fektet a szerencsejáték-függők kiszűrésére és megvédésére.

Itt nem éreztem az iróniát, pedig éreznem kéne!

Egyébként a topic címére válaszolva az, hogy nagy tétekben fogadsz, az sok irodát nem fog zavarni, amíg BL-re, LaLigára, Premiershipre, populáris foci bajnokságokra fogadsz. Az sem fogja őket zavarni, ha nyersz, mert tudják, hogy ezekkel a bajnokságokkal hosszú távon legyőzni őket sosem fogod. Ideig-óráig le lehet őket győzni ezzel. A gond ott van, ha peremen lévő meccsekre, sportokra, bajnokságokra fogadsz.

(Pl. én simán vertem őket az elején, amikor berakták, hogy lehet külön csapatra belőtt és kihagyott tizikre fogadni. Ezeket kombizva, rommá nyertem magam. Igen ám, csak viszonylag rövid távon. Aztán ugye bejött a VAR, a tizik szorzója manapság a béka segge alatt van. Igen ám, de nekem beégett, hogy ezzel anno nyertem, és bevallom, nagyon nehezen tudom elengedni, pedig most már totál veszteséges hosszabb távon, mivel a szorzók full szarok lettek.) Tehát lehet az első évben én voltam felül, de összességében már biztos ők.

Az, hogy te PL meccsekre teszel milliókat, nem fogja zavarni mondjuk a bet365-öt. (Mondom ezt úgy, hogy sosem tettem PL-meccsre, me kb semmire milliókat  :D )

De ez egyéni vélemény. Engem anno volt iroda, ami egy Anglia-Koszovó meccs miatt korlátozott. Az 5-3 lett, mondanom sem kell, csak megérzés alapján tettem ott a koszovói gólokat, mert jó volt a szorzó. Beletaláltam, de utólag biztos gyanúsnak ítélték, és bár valami 100 ezer Ft körül nyertem csak, egyből durr, jött a korlát.

De kaptam korlátot F1 tippek miatt irodánál, kaptam kosárlabda miatt, és kaptam azért is, mert sok időt voltam fenn az oldalon, szóval változatos, kit mikor és miért korlátoznak. De ha te PL-re fogadsz nagyban, azt üdvözlik!

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 22, 2023, 17:24:59Itt nem éreztem az iróniát, pedig éreznem kéne!

Pedig természetesen annak szántam. A cikk szerint gond nélkül tehetett fel egy férfi 61 misit (mellesleg sikkasztott pénzt) egy lottózóban, senki nem találta gyanúsnak a dolgot, sőt: még át is kísérték egy másik telephelyre, nehogy eltévedjen útközben.

Tudom, hogy populáris piacokon elvileg nem lehet pluszos az ember, de én azokban vagyok. Az igaz, hogy a pinnacle arra nagyon jó? Még élő is van, és elvileg nem tiltanak, mert nekik az érdekük, hogy minél többen fogadjanak rajtuk. Nem ismerem őket. Azt olvastam valahol, hogy Magyarország le van tiltva náluk.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum szeptember 23, 2023, 08:28:59Tudom, hogy populáris piacokon elvileg nem lehet pluszos az ember, de én azokban vagyok. Az igaz, hogy a pinnacle arra nagyon jó? Még élő is van, és elvileg nem tiltanak, mert nekik az érdekük, hogy minél többen fogadjanak rajtuk. Nem ismerem őket. Azt olvastam valahol, hogy Magyarország le van tiltva náluk.
A Pinnacle még müködik Magyarprszágon ,ma reggel néztem meg. Ha csak nagy ligás meccsekre akarsz fogadni ( Premier League ,Bundesliga,La Liga ,stb.) arra jól hasaználható .De náluk is maximálva van a megrakható tét ,tehát lehet ,hogy nem korlátoznak ( nincs tapasztalom benne ,mert náluk nem jutottam el addig a szintig) ,de a megrakható max. tét által nehéz is eljutni ,amíg limitálnak. Kis ligás meccsekhez ,egyéb sportokhoz nem igazán használható a Pinnacle.

A Pinnacle működik még itthonról, de már nem lehet hozzájuk regisztrálni.