sportfogadáshoz használható honlapok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum január 10, 2014, 14:59:34
A BMW-hez se mész be, hogy hé figyuzzatok, tudnátok ajánlani egy fasza autómárkát, ami olyan mint a BMW?

:nu:

Jogos jogos  csak sehogy nem találok más ilyen oldalakat pedig biztos vannak, meg hát egy ehhez hasonló oldalon ahol mondjuk kb ennyi aktív angol felhasználó van mint itt magyar szerintem elég jól lehetne az infókat gyűjteni.

Idézetet írta: kunisse Dátum január 10, 2014, 15:03:56
Jogos jogos  csak sehogy nem találok más ilyen oldalakat pedig biztos vannak, meg hát egy ehhez hasonló oldalon ahol mondjuk kb ennyi aktív angol felhasználó van mint itt magyar szerintem elég jól lehetne az infókat gyűjteni.

Mondjuk nekem is csak 19,4 millió találatot dobott ki a "betting forum" kifejezésre...

Idézetet írta: Knapp Dátum január 10, 2014, 15:07:21
Mondjuk nekem is csak 19,4 millió találatot dobott ki a "betting forum" kifejezésre...

Na akkor én vagyok a hülye mert a forum szót eszembe nem jutott googleba beírni  :redchug:

A "betting Milan" még jobb, mert arra 19,8 millió találat van!   ;D

Hosszútávú fogadásokkal foglalkozó külföldi oldalt keresek! Elemzések, konkrét tippek stb.? Valaki tud ilyet?

Ezt az oldalt ismeri valaki? Nekem egész jónak tűnik, bár nehezen hiszem, hogy képesek lennének pluszba állítani a focis fogadásaim hozamát :D

http://leaguespy.com

Idézetet írta: iLogic Dátum szeptember 22, 2014, 11:24:36
Ezt az oldalt ismeri valaki? Nekem egész jónak tűnik, bár nehezen hiszem, hogy képesek lennének pluszba állítani a focis fogadásaim hozamát :D

http://leaguespy.com

Ezt én is megtaláltam már régebben, hasznos infók vannak rajta de fizetős, néha van egy-két ingyenes meccs reklámként, a havidíja viszont olyan magas hogy abszolút nem éri meg..


http://www.parimatch.com/en/res.html

Ez egy ruszki iroda, ha jól tudom és a bet365 ös összes meccs eredményét lefedi, évekre visszamenően lehet adatokat keresni minden sportról. A live is szinte egyezik a bet365 el.

Hali!

Valaki ismer olyan oldalt,ami statisztikát vezet arról,hogy mely bajnokságokban nyer leginkább az esélyes csapat és melyben borul leginkább a papírforma?

#279 szeptember 07, 2015, 19:30:03, SPF Admin
Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek, honnan szoktam szemezgetni:

whoscored.com
transfermarkt.co.uk
forum.bettingadvice.com
eredmenyek.com
oddsportal.com
injuriesandsuspensions.com

Csapatok fb oldala (minden nb1-es csapatot belájkoltam)

+ hasznosak lehetnek

insidespanishfootball.com
betshoot.com
asianbookie.com (a top 50 profi játékos tippjei)
football.hkjc.com (válts angolra, majd PREVIEW)
forebet.com
prosoccer.gr
betrush.com
instatfootball.com
online-betting.me.uk
bettingmagnet.com
betprepare.com
footballformstats.com
sfsstats.net
bestbetting-directory.com
squawka.com
bethelp.com
metro.co.uk/sport
bbc.com/football
goal.com
espnfc.com

Én a következő tippoldalt ajánlanám megtekintésre:

http://tipsterlabs.com/

Komplexen tudja azt, amit a legtöbb itt korábban felsorolt oldal. Lehet rajta tippelni, saját tipster profilt és privát fogadási naplót is vezetni. Továbbá van livescore és odds összehasonlító felület is.

Üdv!

Valószínűségszámítás, value betting, long-term profit, stb. Aki tudja, vagy sejti, hogy hosszútávon csak így érdemes fogadni, annak továbbra is ajánlom a soccerwidow (www.soccerwidow.com) oldalát. Nagyon hasznos cikkek, tanulmányok, tesztek vannak leírva.
A két nagy terméket, a HDAFU táblákat, illetve a Value Bet Detectort kis excel ismerettel szerintem mindenki el tudja készíteni, (legalábbis én meg tudtam magamnak csinálni) de vannak ismertető videók is róluk.
Én most tesztelem ezeket, nagyon hasznosak főként value vagy trend felismeréséhez, és ez alapja is lehet pl. tradingnek is.Bárcsak valamikor magyar nyelven is lennének elérhetőek ilyen témájú cikkek, tanulmányok, elemzések.

Sziasztok,

én egy olyan oldalt keresek ahol a félidei statisztikákat tudom megnézni. Pontosabban a kapura tartó lövések száma, támadások, abból mi volt veszélyes mi nem,és ment kapu mellé, stb... Ha valaki tud ilyet kérem írja meg! A lényeg hogy egész meccsre vonatkozóan találok ilyet de félidőre vonatkozólag nem.

Köszönettel

langerius

Sziasztok!

Saját napló szerinti táblázataimat (foci statisztika, tippek, ELO Rating, Poisson, különböző szűrési lehetőségek, stb.) már a focistat.blog.hu címen éri el, aki esetleg érdeklődik.  :cya:

Üdv!

A pozitív várható értékű fogadásokról, annak a tavalyi foci idényre való alkalmazásáról, teszteléséről készítettem egy cikket, leírást, akit érdekel az oldalamon megtalálhatja. focistat.blog.hu  :cya: