Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: tsabigo Dátum április 10, 2024, 17:24:39Tudott valaki befizetni ma? Befizetési limitet akar beállítatni, de ha beállítom, akkor sem tudok, mert nem tölti be a befizetési oldalt. Pedig kaptam 100% befizetési bónuszt.
Oké.Közben rájöttem, most váltott 100-ra a szám.Ilyenkor szokott szarakodni a befizetés.

Most meg visszaváltott 99-re, viszont be tudtam fizetni. Vicc ez az egész blokkolósdi.

Azért azt gondolom tudod, hogy nem az Unibet miatt vicc ez az egész. Ők még fennmaradtak, és a drága jó Isten tartsa meg jó szokásukat, még több ezer linkújításig, ha arra van szükség. O1G

Idézetet írta: TiB Dátum április 10, 2024, 19:39:37Azért azt gondolom tudod, hogy nem az Unibet miatt vicc ez az egész. Ők még fennmaradtak, és a drága jó Isten tartsa meg jó szokásukat, még több ezer linkújításig, ha arra van szükség. O1G
Nem tudom miből vontad le azt a következtetést, hogy szerintem az unibet a hibás.

Idézetet írta: tsabigo Dátum április 10, 2024, 20:29:01Nem tudom miből vontad le azt a következtetést, hogy szerintem az unibet a hibás.

Szerintem ez már egy ilyen berögzült, automata mód, hogy tudatosítani kell az emberekben ami történt/történik. Nem TiB hibája, az elmúlt évek váltották ki ezt.

Mindenki tudja, hogy egy valaki tehet az összes gonoszságért: S....  ;D

Közben megszületett a századik gyermek, Isten éltesse sokáig, akár napokig egészségben, boldogságban.

Videóval kedveskednék a kisdednek:


Valaki látta a 101 kiskutyát?