TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is úgy csinálom mindig és másnap reggel nálam a pénz. :)

Na már meg is jött  :beerchug: èljen az SZRT  :redchug: :redchug:

Idézetet írta: chriss87 Dátum április 07, 2014, 17:35:54
Na már meg is jött  :beerchug: èljen az SZRT  :redchug: :redchug:
Megvan a 200 hozzászólásod, ne felejts el indulni a következő "Maradj talpon" versenyen! :) ;)

Idézetet írta: chriss87 Dátum április 07, 2014, 16:09:24
Ok,akkor megnyugodtam....amùgy nemtudom mennyit számit, de visszavezettem a pénzt a régi online felületre ès onnan kezdeményeztem kifizetést, régen ott mindig aznap jött is a pènz, Tippmixpronál meg 2-3 nap...hátha :D
:great:

Én is csináltam, de már nem érdemes megjátszani a manővert, próbáljátok a TippmixPros kifizetést! Nekem 2-3 órás előnnyel jön meg az így kikért pénz! Igaz tesztjelleggel még nem néztem meg, hogy ugyanazon a napon különböző móddal kérve, melyik jön meg előbb..! De az elmúlt egy hét és előtte március második fele azt mutatja, hogy gyors a Pro-ról kért pénz !

Sziasztok. Bocsi ha már leírtátok erre a kérdésre a választ , de akkor is megkérdezném tőletek , h most ezen a Pron pontosan , h is van ez a Maximális tét egy meccsre , megoldható pl. h egy meccsre akár 10 milliót teszek fel úgy hogy több szelvényt rakok 100ezres téttel ugyanarra a választásra (pl egy adott csapat gólt lő) vagy csak egy 100ezres szelvényt rakhatok egyszerre ?

Köszönöm a válaszotok

Sokszor felteheted a 100K-t

Idézetet írta: demonsss1992 Dátum május 26, 2014, 00:32:35
Sziasztok. Bocsi ha már leírtátok erre a kérdésre a választ , de akkor is megkérdezném tőletek , h most ezen a Pron pontosan , h is van ez a Maximális tét egy meccsre , megoldható pl. h egy meccsre akár 10 milliót teszek fel úgy hogy több szelvényt rakok 100ezres téttel ugyanarra a választásra (pl egy adott csapat gólt lő) vagy csak egy 100ezres szelvényt rakhatok egyszerre ?

Köszönöm a válaszotok

Sziasztok! Nem tudjátok hogy a Tippmixpron mekkora a legkisebb kikérhető összeg?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Hello

Idézetet írta: pisti1983 Dátum június 10, 2014, 17:43:05
Sziasztok! Nem tudjátok hogy a Tippmixpron mekkora a legkisebb kikérhető összeg?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Hello

Azt hiszem 500 Ft.



Szoktak ezek a bohócok ilyenkor még szelvényt kiértékelni? Vagy max délelőtt? Lassan 1órája vége a baseballnak ami tettem.

Amúgy az oddsok botrányosak, élő kínálat borzalmas.. baseballnál kb 2 tizednyi eltérés van. Vicc

#491 június 24, 2014, 13:51:13, mgabesz07
Idézetet írta: ncis88 Dátum június 11, 2014, 23:50:43
Szoktak ezek a bohócok ilyenkor még szelvényt kiértékelni? Vagy max délelőtt? Lassan 1órája vége a baseballnak ami tettem.

Amúgy az oddsok botrányosak, élő kínálat borzalmas.. baseballnál kb 2 tizednyi eltérés van. Vicc

A baseball oddsaik a legrosszabbak, bet-at-home szint. Kiértékelés kb.22.30-ig, utána reggel 7-kor.

Utalással szokott valaki befizetni hozzájuk?
Mennyi időt vett igénybe a jóváírás a számlán? (ők 1-4 napot írnak)

Egyébként ma azt olvastam, hogy a K@H engedi a bankkártyáit használni a Tippmixpro oldalon, miközben a többi irodától megvéd minket.  :)






Egy haver utalással fizetett be. 2 napra rá írták neki jóvá a pénzt. Ő kártyáját nem akarta semmiképp használni, mondtam utána neki gyorsabb lett volna abaqoosra utalni és onnan feltölteni prora...az pár perc lett volna ugyebár.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 19, 2014, 18:43:50
Egyébként ma azt olvastam, hogy a K@H engedi a bankkártyáit használni a Tippmixpro oldalon, miközben a többi irodától megvéd minket.  :)
A K&H belga tulajdonban van, nem lennék meglepődve, ha a háttérben náluk lenne valami arról, hogy a leánybankok csak olyan gambling oldalakhoz engedélyezik a tranzakciókat, akik vettek belga licenszet is.
Mondjuk a Szerencsejáték Rt. innen kilóg, de tuti van valami kormányzati kavarás nálunk is evvel kapcsolatban. Vagy ha eddig nem volt majd lesz.