Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok :)

15.000,- Ft-ot fizettem be, megkaptam a 15.000,- bónuszt. ezt megforgatva 100.000,-nél tartok, most tettem eleget a forgatási követelményeknek.

Figyeltem a max tétre (legfeljebb 13.000,- Ft-ot tettem egy meccsre) és háztartásban senki nem játszik és közeli rokonom sem akivel tartom a kapcsolatot. (távoli unokatestvérekről akikkel 10 éve nem beszéltem, nyilván nem tudhatom).

Lehet valami gond a kifizetéssel? Mennyi idő lehet?

Idézetet írta: kaldyg Dátum november 16, 2018, 11:05:44
Sziasztok :)

15.000,- Ft-ot fizettem be, megkaptam a 15.000,- bónuszt. ezt megforgatva 100.000,-nél tartok, most tettem eleget a forgatási követelményeknek.

Figyeltem a max tétre (legfeljebb 13.000,- Ft-ot tettem egy meccsre) és háztartásban senki nem játszik és közeli rokonom sem akivel tartom a kapcsolatot. (távoli unokatestvérekről akikkel 10 éve nem beszéltem, nyilván nem tudhatom).

Lehet valami gond a kifizetéssel? Mennyi idő lehet?
Nem lesz gond, skrillre talán pár óra.

Sziasztok!
Kaptam ma emailt hogy 100% befizetés bónusz vár rám 30 k huf ig.
A kérdésem az hogy kifizet már rendesen az iroda?
Nem mostanság írtak ide azért kérdezem

Idézetet írta: milkaaa32 Dátum június 20, 2019, 03:31:26
Sziasztok!
Kaptam ma emailt hogy 100% befizetés bónusz vár rám 30 k huf ig.
A kérdésem az hogy kifizet már rendesen az iroda?
Nem mostanság írtak ide azért kérdezem

Kerüld őket, mi azt javasoljuk.  ;)

Sziasztok! Van egy winmasteres számlám, amin megforgattam a kellő módon a kapott bónuszomat, dec.13-án kértem kifizetést. Az iroda azt állítja, hogy ő elindította a kifizetést, azonban a mai napig sem érkezett meg a számlámra. Az ügyfélszolgálattal napok óta levelezgetek, de érdemi infót még nem kaptam azon kívül, hogy ők márpedig kifizették... Szerintetek mit tudok tenni, hogy végre megkapjam a pénzem? A számlaszámot 100x leellenőríztem, és jól szerepel a rendszerben.
Köszönöm, ha bármiben tudtok segíteni az ügyben :(

Lehet a bankod nem fogadja a pénzt, majd ha letelik egy hónap visszapattan a Winmastershez

Idézetet írta: matesz86 Dátum január 10, 2020, 17:01:31
Sziasztok! Van egy winmasteres számlám, amin megforgattam a kellő módon a kapott bónuszomat, dec.13-án kértem kifizetést. Az iroda azt állítja, hogy ő elindította a kifizetést, azonban a mai napig sem érkezett meg a számlámra. Az ügyfélszolgálattal napok óta levelezgetek, de érdemi infót még nem kaptam azon kívül, hogy ők márpedig kifizették... Szerintetek mit tudok tenni, hogy végre megkapjam a pénzem? A számlaszámot 100x leellenőríztem, és jól szerepel a rendszerben.
Köszönöm, ha bármiben tudtok segíteni az ügyben :(

Érdeklődj a bankodnál is, illetve kérd el a tranzakció adatait a winmasterstől!

Idézetet írta: Knapp Dátum január 10, 2020, 17:29:23
Érdeklődj a bankodnál is, illetve kérd el a tranzakció adatait a winmasterstől!

Sajnos semmi infó továbbra sem az utalásról, lassan azért felháborító, hogy 40 nap eltelt, és senki nem tud semmit az utalásról. 2-3 naponta írok az ügyfélszolgálatra, de csak leráznak, hogy a pénzügyi szolgáltatójukat újra megkérdezik, vagy hogy nem jött még továbbra sem válasz tőlük. Lehet ilyenkor bármit is tenni...?

Nem egy nagy összegű kiutalásról van szó, 21000 ft...

Idézetet írta: matesz86 Dátum január 23, 2020, 20:19:30
Sajnos semmi infó továbbra sem az utalásról, lassan azért felháborító, hogy 40 nap eltelt, és senki nem tud semmit az utalásról. 2-3 naponta írok az ügyfélszolgálatra, de csak leráznak, hogy a pénzügyi szolgáltatójukat újra megkérdezik, vagy hogy nem jött még továbbra sem válasz tőlük. Lehet ilyenkor bármit is tenni...?

Nem egy nagy összegű kiutalásról van szó, 21000 ft...

Jelentsd fel őket a máltai szerencsejátékfelügyeletnél.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 23, 2020, 20:21:30
Jelentsd fel őket a máltai szerencsejátékfelügyeletnél.

van értelme? intézkednek egyáltalán bármit is? nincs ilyen tapasztalatom még...

Idézetet írta: matesz86 Dátum január 23, 2020, 20:23:08
van értelme? intézkednek egyáltalán bármit is? nincs ilyen tapasztalatom még...

Ez az egyedüli dolog amit tenni tudsz ellenük. Ellenkező esetben maradhat a várakozás, reménykedés.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 23, 2020, 20:24:50
Ez az egyedüli dolog amit tenni tudsz ellenük. Ellenkező esetben maradhat a várakozás, reménykedés.

Jobb híján ez lesz... Köszi! :)

Sziasztok!
Játszik valaki ezen az oldalon? 1 hete ajánlottak egy befizetési bónuszt én bátran befizettem mivel többször volt tőlük kifizetésem minden probléma nélkül. 3 napja nem üzemel az oldaluk. A supportnak kétszer is írtam, az volt a válasz hogy várjak türelemmel, karbantartás folyik. Valakinek van enneél több infója?
Előre is köszi a választ!

@Makitojás Nekem ennyi jött csak emailben. Azt a befizetési bónuszt én is megkaptam de nekem a kivételéhez nem kellett befizetnem, egyből a valós egyenlegre került. Szerintem amint helyreállnak lesz kifizetés is, legalább is nekem eddig soha nem volt velük gondom :)

Ez így már oké, én viszont semmi értesítést nem kaptam a leállásról csak annyit hogy "karbantartás, próbálja újra később"... :D