Gamebookers Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 20, 2010, 19:32:08, Milan


Ha bármilyen kérdésed van a Gamebookers-szal kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Sziasztok! Egyik barátom regisztrált a PartyPoker-re, befizetett $500-t, de nem jelent meg a számláján h lenne függőben bónusza. Irt a supportnak, mire azt irták vissza, h a rendszerük szerint van a Gamebookers-nél számlája, ahol kihasználta a 100%os bónuszt (sportfogadásra), igy nem kaphatja meg ezt a bónuszt. Tud vki segiteni, h valóban igy lehet ez, vagy csak a support-os volt a hülye? Köszönöm

Asszem nem a supportos volt hülye, hanem tényleg van valami ilyen feltétel náluk, de azért meg kell nézni a bónuszfeltételeket.

Hy!
Ha GameBrookers-en, ha rámegyek, hogy Forfeit bonus offer, akkor jóváírnak valamennyi pénzt a számlámon?

Köszi!


Hello!
Azt szeretném kérezni, hogy a bónuszt egyből jóváírják vagy csak a rollover után?

Friss Infó:

Január 28-tól egy új külalakkal várja látogatóit a Gamebookers fogadóiroda. Tekintsétek meg az újdonságokat itt.

Ha van bármilyen javaslatod, kritikád az új weboldallal kapcsolatban, azt oszd meg velünk, s mi az esetleges ötleteket, vagy hibákat jelezzük a Gamebookersnak.

Ne felejtsétek, hogy ha a Sportfogadas.org-ról indulva iratkoztok fel a Gamebookershoz, akkor 10.000 Forintos kezdő bónuszban részesülhettek.

Mindenkinek sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum január 29, 2010, 22:27:30
Friss Infó:

Január 28-tól egy új külalakkal várja látogatóit a Gamebookers fogadóiroda. Tekintsétek meg az újdonságokat itt.

Ha van bármilyen javaslatod, kritikád az új weboldallal kapcsolatban, azt oszd meg velünk, s mi az esetleges ötleteket, vagy hibákat jelezzük a Gamebookersnak.

Ne felejtsétek, hogy ha a Sportfogadas.org-ról indulva iratkoztok fel a Gamebookershoz, akkor 10.000 Forintos kezdő bónuszban részesülhettek.

Mindenkinek sok sikert!  :beerchug:

Sziasztok!

Én azt hiszem innen regisztráltam még korábban de ez nem biztos.
Hogy lehetne ezt kideríteni?

Ügyfélszolgálattól meg kell kérdezni....

Idézetet írta: Milan Dátum január 30, 2010, 22:22:55
Ügyfélszolgálattól meg kell kérdezni....

Tudsz segíteni egy angol nyelvű levél megfogalmazásában?:)

Idézetet írta: dellas Dátum január 30, 2010, 23:20:09
Tudsz segíteni egy angol nyelvű levél megfogalmazásában?:)

Persze, küld el a szöveget privátban, s én lefordítom neked.  ;)

Idézetet írta: dellas Dátum január 30, 2010, 23:20:09
Tudsz segíteni egy angol nyelvű levél megfogalmazásában?:)

Írj nekik magyarul.

Meg tudná valaki mondani, hogy a Gamebookersnek van-e magyar számlaszáma?

Idézetet írta: benson Dátum március 01, 2010, 14:44:39
Meg tudná valaki mondani, hogy a Gamebookersnek van-e magyar számlaszáma?
Meglepve tapasztaltam,de van. :)

"
Bank : K&H Bank Rt Budapest
Account Name : Envoy Services Limited .GB
Account : 10400968-49574951-55571003
IBAN : HU98104009684957495155571003
SWIFT CODE : OKHBHUHB
Reference Number :,,,,,,,,,,,,,,
"
A depositnál a bank transfer alatt találod.Miután beírod az összeget,kidobja,hogy hova utald.
Idézetet írta: csimav Dátum január 31, 2010, 19:18:47
Írj nekik magyarul.

Meg is értenek vmit belőle? ::)

Köszi demi! Keresgéltem az info után, de ezek szerint csak akkor látható ez, ha már van az embernek számlája náluk. Én most készülök nyitni.

A 10000 forintos számlanyitási bónusszal kapcsolatban lenne egy kérdésem. A feltételekben ez található:

"A befizetett összeget és a bónusz összegét 3-szor kell megforgatni fogadóirodánkban legalább 2,0-es odds-szal, mielőtt a bónuszt jóváírnánk a játékos számláján."

Ezt most úgy kell értelmezni, hogy a bónusz csak a forgatás után áll majd a számlán rendelkezésre (vagyis olyan összeget is forgatni kell, amit még meg sem kaptam?  ???), vagy pedig a szokásos menetrend: befizetés, bónusz jóváírása, majd forgatás, és ha ez is kész, jöhet a kifizetés (ez lenne a normális). Ha az utóbbi az igaz (remélem igen), akkor a "mielőtt a bónuszt jóváírnánk a játékos számláján" szövegrészt gondolom úgy értik, hogy "mielőtt a bónusz kifizethetővé válna".
Szóval, aki mostanában kapott ilyen bónuszt, megírná a tapasztalatait?