Gamebookers Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az lenne a logikus, ha under/over esetén nem vennék figyelembe a hosszabbítást, mivel ezeket az oddsokat 3x20 percnyi játékra lehet normálisan (értsd: úgy, hogy a fogadóiroda ne járjon rosszul) meghatározni. Hosszabbítás esetén értelemszerűen már nagyobb az over esélye, mint a meccs előtt volt.

Most nézem és két NHL van a Gamebookersnél: 1x2 és az extra time-os (nincs benne a nevében az 1x2). Most épp nem látok Under/Overt az 1x2-esnél, de lehet van ott is. A másiknál ki van irva, hogy extra time included.

Azt én is olvastam, de hogy az érvényes ez over/underra azt nem találom.

Egyébként Betssonnál hosszabbítással együtt számít a gólok száma, tehát van rá példa.

Nekem úgy jött le, hogy overtime beleszámit a sima under/overnál (ha nincs 1x2 a névben).

Idézetet írta: benson Dátum március 10, 2010, 08:32:59
Hosszabbítás esetén értelemszerűen már nagyobb az over esélye, mint a meccs előtt volt.
Kisebb odds-ot adnak overre s meg is van oldva a probléma, tehát simán lehet. Ez megint irodafüggő dolog.

Hello!

Lehet hülyeséget kérdezek, de a Gamebookers-nél, 2,0-s odds-al 3-szor kell megforgatni, ezt hogyan kell pontosan számolni? Az aktuális szelvénynek kell 2,0-snak lennie, vagy lehet azt is hogy pl. minden nap fogadok 1,2-s oddsal, akár csak 1-1 meccset szólóba, és ezt megcsinálom 15-ször?
Leegyszerűsítve a 10.000-ből kell 30.000-et csinálni, akkor kapom meg a 10.000-et?

Köszi

Idézetet írta: george Dátum március 12, 2010, 11:57:00
Hello!

Lehet hülyeséget kérdezek, de a Gamebookers-nél, 2,0-s odds-al 3-szor kell megforgatni, ezt hogyan kell pontosan számolni? Az aktuális szelvénynek kell 2,0-snak lennie, vagy lehet azt is hogy pl. minden nap fogadok 1,2-s oddsal, akár csak 1-1 meccset szólóba, és ezt megcsinálom 15-ször?
Leegyszerűsítve a 10.000-ből kell 30.000-et csinálni, akkor kapom meg a 10.000-et?

Köszi

Csak azon szelvények számítanak a forgatásba amelyeknek az össz-oddsa minimum 2.00-ás. Tehát nem lehetséges az, hogy több 1,20-as szorzós szelvényt teszel, hisz ezek nem számítanak a forgatásba.

Sziasztok a kérdésem az lenne,hogy a Gamebookersen a felhasználói azónositómat azt hol találom?(ha egyáltalán van),ritkán járok ott,nem nagyon ismerem az oldalt,és nem találtam sehol,igaz zéró vagyok angolbol:(Előre is köszönöm a segitségeteket.

Idézetet írta: juve 75 Dátum április 16, 2010, 11:25:01
Sziasztok a kérdésem az lenne,hogy a Gamebookersen a felhasználói azónositómat azt hol találom?(ha egyáltalán van),ritkán járok ott,nem nagyon ismerem az oldalt,és nem találtam sehol,igaz zéró vagyok angolbol:(Előre is köszönöm a segitségeteket.

Bejelentkezéskor meg kell adnod a felhasználóneved, nem? Pontosan arra van szükség.  ;)

Tegnap benyomtam 10 eurót a Gamebookershez, hogy fogadjak egy kosárlabda meccsre, amin a tegnap kint voltunk. A nyertes fogadást az este vissza is kértem az MB számlámra, 30 perc alatt rajta is volt a pénz. Elég gyorsak ezek :)

igen évek óta a leggyorsabbak MB-re  :great:

Írhatok a Gamebookersnek magyarul vagy angolul kellene?

Idézetet írta: nkornel Dátum április 27, 2010, 10:43:08
Írhatok a Gamebookersnek magyarul vagy angolul kellene?

közben írtam egy kétnyelvűt és magyarul válaszoltak  :ok:

Idézetet írta: nkornel Dátum április 28, 2010, 15:09:20
közben írtam egy kétnyelvűt és magyarul válaszoltak  :ok:
PartyPokernek asszem van magyar ügyfélszolgálata, és a Gamebookers az övéké. Szóval ez jó hír, már csak a weboldal magyaritása hiányzik.

Tegnap tettem egy ilyet:

Method of victory: Inter Milan 90 minutes to win, 1,7-es oddson. Ez mi másra vonatkozhatott volna, mint hogy az Inter továbbjut a rendes játékidő alatt? A Barca oddsa ugyanerre 2,2 volt. Reggel nézem a számlám, vesztesnek értékelték ki!  :o:

Írtam nekik, de ha azt válaszolják, hogy ez a fogadás a rendes játékidős győzelemre vonatkozott, akkor  :noway: Ha erre akartam volna tenni, megteszem az 1X2-nél 5,0 feletti oddson, mint itt 1,7-ért, mert hülye azért nem vagyok!  :idiot2:

Járt valaki hasonlóan?