Dance monkey

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MVV v Den Bosch 1. felido 1.5 gol felett 2.37 az elsotippem

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 26, 2020, 19:00:14
MVV v Den Bosch 1. felido 1.5 gol felett 2.37 az elsotippem

Viszont nem túl alacsony szorzó ez ebben a kategóriában?

#17 február 27, 2020, 08:42:10, baliizu
Én 3 eseményt szűrtem ki, amik tetszenének.

Florida Panthers - Toronto Maple Leafs, over 6.5 rendes játékidőben, 1.91 unibet
Góllövési mutatókban mindkét csapat a top5-ben van, de mellette még sokat is kapnak. Januárban és februárban is találkoztak már, 12 illetve 8 gól született.

Ottawa Senators - Vancouver Canucks, over 6.5 hosszabbítással, 1.98 unibet
A Senators védelme gyenge, 3-4 gólt sok esetben bekapnak, a Canucks góllövés terén a liga első harmadában szerepel és ez a határ utóbbi 4 összecsapásukkor is lejött.

Golden State Warriors - Los Angeles Lakers, over 225 körül van egyes helyeken az 1.90-es határ
A liga legrosszabb csapata ellen a Lakerstől nagyjából a 120 pont körüli eredmény elvárható lenne. 125-120-as meccset játszottak 3 hete, azóta van győzelmi sorozatban a gárda és 222 pont volt minimálisan a meccseken.

Nekem megvan a tuti, sajna a kézis események kínálata még karcsú csütörtökön, top bajnokságokban lapokra még nincs bővebb kínálat, így abból választottam, amiből lehet. Két spanyol meccs között gondolkodom, hát majd eldöntöm, melyiket húzom.

baliizu, mind jónak tűnik  ;) Amelyiket legjobbnak gondolod, az maradjon.

Latzka?

Én úgy vélem, nem szabad ezt túlgondolni, minél többet polemizálunk, annál rosszabb.

Rendben :ok:


Sportág, időpont: Labdarúgás 2020.03.01. 15:00
Esemény: Tottenham - Wolverhampton
Tipp: 1,5 gól felett + 1,5 lap felett + 4,5 szöglet felett
Odds: 1,50
Iroda: bet365

Nem azt mondom, hogy ez a hétvége bombatippje; csak annyit, hogy szerintem jönni fog; az meg elég :)

Akkor ezekszerint megvagyunk. Én maradok a Panthers - Maple Leafs tippemnél, unibeten a legjobb az odds ahogy néztem.

Én vállalom, hogy összeírjam és képernyőfotózzam a tippeket, ezt kb. 7 körül meg tudnám tenni, esetleg Latzkához hasonlóan az irodát is hozzáírhatnátok majd RedMunchen és oakland az egyszerűbb keresés miatt.
Ha valaki előbb megteszi persze oké  :great:


Szóval a tutim:

Valencia-Betis
LaLiga
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben @ 4.00 (bet365)

Én sem azt mondom, hogy 100%, mert valóban nem több 90-nél, de ez value szorzó.  ;) Őszintén szólva ennél erősebbet nem igazán találtam.

Akkor meg gyorsan en is valasztok egyet, aztan mehet a jatek.

#23 február 27, 2020, 18:48:22, baliizu
@RedMunchen 2.50-re ugrott a szorzó a holland tippeden a bet365-ön. Keresel továbbra is valami mást, vagy akkor marad ez?

@baliizu
Ez legyen inkabb:

Kosar NcaAB
USC Trojans - Arizona Wildcats
143.5 felett
2.55
Unibet

#25 február 27, 2020, 19:12:40, baliizu
@Latzka közben egy másik csapatnál is előjött egy fogadásépítős tipp, ahol írták, hogy érvénytelenek ezek. Gyors átfutottam a szabályzatot újból, és sajnos tényleg. Szóval kellene valami más. Vagy marad az over 1.5, mondjuk az csak 1.40-es odds.

Pinnaclen 1.416

Ha Latzka nem lenne aktiv 8 oraig, akkor mit szolnatok ehhez? MVV Maastricht - FC Den Bosch 2.5 gol felett 1.63 unibeten. Nagyjabol ua mint az elso gondolatom volt e meccsel kapcsolatban, csak Latzka odds kategoriajaban.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 27, 2020, 19:31:36
Ha Latzka nem lenne aktiv 8 oraig, akkor mit szolnatok ehhez? MVV Maastricht - FC Den Bosch 2.5 gol felett 1.63 unibeten. Nagyjabol ua mint az elso gondolatom volt e meccsel kapcsolatban, csak Latzka odds kategoriajaban.

Az már az én oddskategóriám lenne, Latzkáé 1.50-ig volt. Ha nem írna akkor maradjon szerintem a Tottenham meccsre az 1.5 gól felett

Ja-ja, maradjon az 1,5 gól felett a Tottenhamre, én is azt mondom, mégiscsak az ő tippje kell legyen

#29 február 27, 2020, 20:12:13, oakland23
baliizu akkor küldheted egybe a véglegest  :ok: