Betfair befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LeGOATJaMESSI Dátum január 17, 2024, 19:01:54Hello. Csak egy otlet: Account - manage payment methods, itt torold a francba azt a kartyat, ezutan szerintem jobb hijan engednie kellene a skrilles kiutalast (feltetelezem, mas kifizetesi lehetoseg nem is lenne). Kicsit masabb szitu volt, de egyik cimboram nemregiben belepett betfairre, volt fent nemi zsetonja, gondolta kivenne valamennyit, egyetlen opciokent ott volt a korabbrol mentett magyar kartya, amire mar nyilvan nem lehetett kikerni. Egybol arra gondoltam, hogy toroljuk azt a kartyat, adjuk hozza a revolutosat, menjen egy minimum befizetes, aztan biztosan mukodni fog oda a kifizetes is. Mukodott. Persze ez kicsit masabb szitu, de szerintem a kartya kiiktatasaval az oldalrol mindenkeppen "tiszta lappal" kene indulni ebbol a szempontbol ugyanugy. Lenyeg, ha ezutan megsem engedi a skrillt (saccra engednie kene, ha csak az marad opciokent), es van esetleg revod + ahhoz kartya, akkor probalj egy ilyesmit, vagy neteller lehet meg jo, de ott a kartyaval mar korabban problemak voltak, szoval a kartya nelkuli megoldast probald, kozvetlenul a netellerrol. Remelem sikerul valamelyik, hajra! 

Hatalmas köszönet! Tényleg pofonegyszerű volt a megoldás: törölni kellett a bankkártyát, és ezek után már gond nélkül utalhattam Skrillre.

Neha szoktam kiutalni kis nyereményt magyar bankkártyára, de mivel kicsi a nyeremény, zavar hogy levonják mindig az 5 eurót az utalásért. Tudnátok egy működő, és nagyon egyszerű módszert mondani amivel ingyenessé válna a dolog? Revolutot nem szeretnék használni, és skrill-el kapcsolatban is olvastam vmit hogy gambling, nem gambling kérdésnél meghülyül (nincs ilyenem, nem értek hozzá). Eddig wise bankkartyaval fizettem be, es kiutalas volt rendes magyar bankkártyára. E helyett kellene vmi ingyenes módszer.

Idézetet írta: Azta Dátum március 05, 2024, 08:41:54Neha szoktam kiutalni kis nyereményt magyar bankkártyára, de mivel kicsi a nyeremény, zavar hogy levonják mindig az 5 eurót az utalásért. Tudnátok egy működő, és nagyon egyszerű módszert mondani amivel ingyenessé válna a dolog? Revolutot nem szeretnék használni, és skrill-el kapcsolatban is olvastam vmit hogy gambling, nem gambling kérdésnél meghülyül (nincs ilyenem, nem értek hozzá). Eddig wise bankkartyaval fizettem be, es kiutalas volt rendes magyar bankkártyára. E helyett kellene vmi ingyenes módszer.

A Wise és Betfair közé a Neteller pénztárcáját használom.

Neteller Betfair között oda-vissza ingyenes.

Idézetet írta: csucsu Dátum március 05, 2024, 13:45:04A Wise és Betfair közé a Neteller pénztárcáját használom.

Neteller Betfair között oda-vissza ingyenes.

Ezt egy kicsit ha lesz időd kifejtenéd egy laikusnak?
Eurós betfairem van. Akkor eurós netteller kell igaz?
Tehát valahogy tegyek pénzt erre az eurós nettellerre (én példám alapján mondjuk wiseról), és utána azzal hogy tudok befizetni Betfairre hogy jó legyen? A netteller is ad egy virtuális kártyát ami alapján azzal befizetek mintha bankkártya lenne? Kifizetésnel is betfairen ranyomok hogy kártyás fizetés és megadom a netteller kártya adatait is kifizetnek rá szó nélkül?
Magyarul legyen euró a nettellerren, és azzal kártyas be és kifizetés Betfairen?

Idézetet írta: Azta Dátum március 05, 2024, 15:26:57Ezt egy kicsit ha lesz időd kifejtenéd egy laikusnak?
Eurós betfairem van. Akkor eurós netteller kell igaz?
Tehát valahogy tegyek pénzt erre az eurós nettellerre (én példám alapján mondjuk wiseról), és utána azzal hogy tudok befizetni Betfairre hogy jó legyen? A netteller is ad egy virtuális kártyát ami alapján azzal befizetek mintha bankkártya lenne? Kifizetésnel is betfairen ranyomok hogy kártyás fizetés és megadom a netteller kártya adatait is kifizetnek rá szó nélkül?
Magyarul legyen euró a nettellerren, és azzal kártyas be és kifizetés Betfairen?

Wise => Neteller-re eurót teszel

Betfair kiválasztod a befizetést, => Neteller
itt megadod a Neteller email címedet és hogy mennyi eurót szeretnél befizetni.