Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum július 17, 2018, 16:46:23
Sziasztok. Jelenleg még nem regisztráltam a betfairre, de olvasgatva a fórumokat a paypales fizetési lehetőségekről nem igazán találtam semmi infót, pedig a betfair főoldalán ott a logója. Mindenki a skrillt ajánlja, pedig szinte csak rosszakat hallottam felőle(pénz befagyasztás, fizetési késedelmek, egyéb ba**akodás). Alternativ linkről, itthonról szeretnék játszani, ebben az esetben lehet paypalt használni? Jobban bízok benne.
Előre is köszi

Tudtunk szerint Paypal német ügyfeleknek érvényes.

Szia!

Magyarországról nem elérhető a PayPal befizetés, kifizetés.

Tudom ajánlani Tippmixpro a befizetéshez engedi. Kifizetéshez már nem!

Köszönöm. Még egy kérdés: van olyan bank itthon ami engedélyezné a betfair ki es befizetést, vagy csak a skrillés neteller maradt opcionak?

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum július 17, 2018, 19:27:08
Köszönöm. Még egy kérdés: van olyan bank itthon ami engedélyezné a betfair ki es befizetést, vagy csak a skrillés neteller maradt opcionak?

Bankkártya?


Azt akarod mondani, hogy bankkártyával megoldható a be és kifizetés? Mind a betfair, mind a magyar bankok részéről?

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum július 19, 2018, 13:24:11
Azt akarod mondani, hogy bankkártyával megoldható a be és kifizetés? Mind a betfair, mind a magyar bankok részéről?

Van egy Visa kártyád? Próbáld ki.

Az irodák java elfogadja a bankkártyát úgy befizetésre, mint kifizetésre.

Úgy hallottam elég bonyolult a betfairen szamlaszamot modositani stb. Esetleg van valakinek tapasztalata a visával?

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum július 24, 2018, 10:16:16
Úgy hallottam elég bonyolult a betfairen szamlaszamot modositani stb. Esetleg van valakinek tapasztalata a visával?

Számlaszámot módosítani? Részleteznéd?

Rengeteg tapasztalatom van a Visa kártyával. Tegnap este is használtam. Megadtam a kért adatokat és sikeres volt a tranzakció.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 24, 2018, 11:36:49
Számlaszámot módosítani? Részleteznéd?

Rengeteg tapasztalatom van a Visa kártyával. Tegnap este is használtam. Megadtam a kért adatokat és sikeres volt a tranzakció.

Hát csak azt akartam mondani ezzel, hogy nem szívesen kísérletezgetnék a fizetési módokkal, inkább tanácsot kérek, mielőtt belekezdek.
Ma felhívtam egy bankot, utánanéztek a betfairnek és azt mondták hogy elvileg nincsen tiltólistán, azaz elviekben küldeni és fogadni is tudok pénzt, ha ott csinálnék számlát. Arról nem esett szó, hogy mastercarddal vagy visával. Annyit mondtak még hogy ha gyanús az oldal(azaz nincs ellene eljárás), akkor átvizsgálják az adott pénzmozgást, ami 1-2 nap késéssel jár, de semmi egyéb.
Tehát közvetlenül engedi neked a visa kártyádról a betfair be és kifizetést? Eddig igyekeztem okosan csinálni a dolgaimat, ezért soha nem volt még bankszámlám(csak diákként), szóval nekem még az se tiszta hogy mi a különbség a mastercard és a visa között...

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum július 25, 2018, 09:29:20
Hát csak azt akartam mondani ezzel, hogy nem szívesen kísérletezgetnék a fizetési módokkal, inkább tanácsot kérek, mielőtt belekezdek.
Ma felhívtam egy bankot, utánanéztek a betfairnek és azt mondták hogy elvileg nincsen tiltólistán, azaz elviekben küldeni és fogadni is tudok pénzt, ha ott csinálnék számlát. Arról nem esett szó, hogy mastercarddal vagy visával. Annyit mondtak még hogy ha gyanús az oldal(azaz nincs ellene eljárás), akkor átvizsgálják az adott pénzmozgást, ami 1-2 nap késéssel jár, de semmi egyéb.
Tehát közvetlenül engedi neked a visa kártyádról a betfair be és kifizetést? Eddig igyekeztem okosan csinálni a dolgaimat, ezért soha nem volt még bankszámlám(csak diákként), szóval nekem még az se tiszta hogy mi a különbség a mastercard és a visa között...

Hasznos olvasnivaló a két kártyatípusról:
https://kiszamolo.hu/tudnivalok-a-bankkartyakrol/

Én a Visát ajánlom.  ;)

#2921 július 25, 2018, 13:06:43, Keskeny Károly
Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 25, 2018, 10:50:04
Hasznos olvasnivaló a két kártyatípusról:
https://kiszamolo.hu/tudnivalok-a-bankkartyakrol/

Én a Visát ajánlom.  ;)

Köszi.:)
Azt írja: "Ha forintban vásárlunk, ennek nincs jelentősége, de ha euróban, akkor a Visa kártyánkkal költött összeget először dollárra váltják, majd utána forintra"
Ez a beftaires be és kifizetésekre is vonatkozik?
(Ha ez nem tartozik a forum tematikájába privátban is írhatok)

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum július 25, 2018, 12:19:36
Köszi.:)
Azt írja: "Ha forintban vásárlunk, ennek nincs jelentősége, de ha euróban, akkor a Visa kártyánkkal költött összeget először dollárra váltják, majd utána forintra"
Ez a beftaires be és kifizetésekre is vonatkozik?
(Ha ez nem tartozik a forum tematikájába privátban is írhatok)
A visa kártya dollár alapú, ami azt jelenti, hogy ha a kártya pénznemétől eltérő pénznemben fizetsz, akkor mindig először dollárra vált, aztán a dollárt a megfelelő vatutára, arra ami a tranzakció pénzneme.
Erre azért van szükség, mert ha például elutazunk Gambiába, akkor az ottani dalasit kártyás vásárlás esetén a helyi bank valószínű, hogy nem túl kedvező árfolyamon váltaná át.
Ez egy betfaires befizetésnél úgy néz ki, hogy először átváltják a forintot dollárra most éppen 278,71 árfolyamon, onnan a dollár eurora 0,8534 árfolyamon. Tehát 326,58-ra jön ki az euro a hivatalos 326,20-hoz viszonyítva szerintem elenyésző.

Idézetet írta: ede Dátum július 25, 2018, 13:58:24
A visa kártya dollár alapú, ami azt jelenti, hogy ha a kártya pénznemétől eltérő pénznemben fizetsz, akkor mindig először dollárra vált, aztán a dollárt a megfelelő vatutára, arra ami a tranzakció pénzneme.
Erre azért van szükség, mert ha például elutazunk Gambiába, akkor az ottani dalasit kártyás vásárlás esetén a helyi bank valószínű, hogy nem túl kedvező árfolyamon váltaná át.
Ez egy betfaires befizetésnél úgy néz ki, hogy először átváltják a forintot dollárra most éppen 278,71 árfolyamon, onnan a dollár eurora 0,8534 árfolyamon. Tehát 326,58-ra jön ki az euro a hivatalos 326,20-hoz viszonyítva szerintem elenyésző.

Köszi a választ. Akkor a Visa miért éri meg jobban, mint a mastercard(a betfairhez)?

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum július 25, 2018, 15:26:06
Köszi a választ. Akkor a Visa miért éri meg jobban, mint a mastercard(a betfairhez)?

Azért mert kormánybácsi kiegyezett a Mastercardosokkal, hogy ne hajtsák végre a tranzakciót. Az eredményességéről most ne itt tárgyaljunk.