Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 14, 2017, 10:45:33
vall of text comming  ;D :D

De hol vannak a fotók amiket elloptak? :D

 :uglystupid2: :uglystupid2: :uglystupid2:

fappeningblog list nora mörk

Legszebb nap az eletemben. ????
Csak annyit mondok hogy reggelig....

úristen milyen képek Mörkről, hát nem gondoltam vna h valaha láthatom így ezt a segget

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 14, 2017, 20:39:25
úristen milyen képek Mörkről, hát nem gondoltam vna h valaha láthatom így ezt a segget

Lökjetek már be valami linket azokról a képekről, én frankón nem találok semmit  :)


#1701 november 15, 2017, 19:15:30, drogos
Idézetet írta: hubika88 Dátum november 14, 2017, 20:39:25
úristen milyen képek Mörkről, hát nem gondoltam vna h valaha láthatom így ezt a segget

Szerintem nagyon gyengék ezek a képek, azért reméltem, hogy a legalább cickóit vagy a nyuszikáját látni fogjuk (normális minőségben). Jó nagy segge van, vaskos combokkal, de basszus, én is látni akartam már vagy 4-5 éve :D

:beerchug:

Heidi Löke nem lesz újra a Győr játékosa

    Budapest/Győr, 2017. november 17., péntek (MTI) - A norvég beálló, Heidi Löke nem lesz újra a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC játékosa.


    A magyar klub honlapjának pénteki beszámolója felidézi, hogy a dán Midtjylland otthonában 27-24-re megnyert szombati BL-csoportmeccsen a német Anja Althaus súlyosan megsérült. A tapasztalt beálló csapattársával, a norvég Stine Oftedallal ütközött, jobb térdében belső oldalszalag-szakadást szenvedett, ezért műtét és három-négy hónapos kihagyás vár rá.
    A klub vezetése feltérképezte az összes lehetséges beállót, aki helyettesíthetné Althaust. Az egyik terv Heidi Löke szerződtetése volt. A 34 éves, olimpiai, világ- és Európa-bajnok játékos 2011 és 2017 között erősítette a győrieket, akikkel háromszor nyert Bajnokok Ligáját, igaz, az idei fináléban már nem lépett pályára.
    Bár Heidi Löke azt válaszolta, érdekelné a kölcsönjáték, norvég klubja nem egyezett bele a visszatérésébe.
    A Storhamar Elite Handball elnöke pénteken írásban arról tájékoztatta a győrieket, hogy Lökét a csapat legfontosabb játékosának tartja. Céljuk, hogy a dobogón végezzenek a bajnokságban, emiatt teljes mértékben elzárkózott attól, hogy elengedje a beállót.
    Az átigazolás valószínűleg a következő szezonban sem jöhet létre, mert a játékost kétéves szerződés köti jelenlegi klubjához.

Az Issy Paris 31–20-ra legyőzte a tíztalálatos előnnyel érkező Érdet a női kézilabda EHF-kupa 3. selejtezőkörének visszavágóján, és összesítésben egygólos különbséggel kiejtette a magyar csapatot.
Ezt, hogy tudták összehozni? Jesszus  :bash:

hát vagy kibaszott nagy balfaszok, vagy mára már kurva gazdagok az érdiek  ;D

Pár hete a Csurgónak is sikerült hasonló bravúrt véghez vinnie. És felteszem a költői kérdést: vajon egy ilyen és hasonló kieséssel jobban lehet keresni mint a fizu mellé kapott prémium, ha van egyáltalán...

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 19, 2017, 11:28:29
hát vagy kibaszott nagy balfaszok, vagy mára már kurva gazdagok az érdiek  ;D

Idegenben eléggé balfasz csapat, de mix sem áll tőlük messze, ez nem véletlen kiesés volt.
Szabó Edinának már a takarítónői szerződés elő lenne készítve egy komoly célokért -- idény kezdetén még BL indulásért nyafogtak.- építkező csapatnál.

Összejött a pénz bodzázásból egy klippre. Brávó érte.

Idézetet írta: slices Dátum november 19, 2017, 12:34:20
Idegenben eléggé balfasz csapat, de mix sem áll tőlük messze, ez nem véletlen kiesés volt.
Szabó Edinának már a takarítónői szerződés elő lenne készítve egy komoly célokért -- idény kezdetén még BL indulásért nyafogtak.- építkező csapatnál.

A kupabúcsú után Szabó Edina felajánlotta lemondását. :laugh: :D

Nagyon remélem, hogy nem valami színjáték lesz csak és keresnek egy valódi edzőt..

...amit természetesen nem fognak elfogadni, így minden marad a régiben. :bash:

Meg sem néztem az eredményt, mondván ezt nem lehet elbaszni, aztán ma írja a helyi lap, hogy kiesett az Érd. Aztán most nézem a neten, hogy tényleg kiesett  ;D

Hihetetlen