Battle of the Forums

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ill Milan-hoz lenne egy kerdesem -
Az OLBG indul ezen a versenyen, mert akkor nemtudom h hogyan fog ez menni, mert Veluk indulok mindig.... de ha Ok is indulnak, akkor asszem megis ezt az oldalt valasztom!
udv: jaaas

Idézetet írta: jaaas Dátum november 04, 2008, 18:30:10
Ill Milan-hoz lenne egy kerdesem -
Az OLBG indul ezen a versenyen, mert akkor nemtudom h hogyan fog ez menni, mert Veluk indulok mindig.... de ha Ok is indulnak, akkor asszem megis ezt az oldalt valasztom!
udv: jaaas

Üdv,

Már volt ekkora díjazású battle?

Hi Guys,
en szivesen indulnek,mert imadok pokerezni,csak nekunk(nepzenesz vok)az eloadasok mindig hetkozben alakulnak.
Jelenleg mindket datum jo,meddig kell befizetni,meg hasonloak.Irjatok...go Canucks  drassy

Idézetet írta: drassy Dátum november 04, 2008, 19:26:59
Hi Guys,
en szivesen indulnek,mert imadok pokerezni,csak nekunk(nepzenesz vok)az eloadasok mindig hetkozben alakulnak.
Jelenleg mindket datum jo,meddig kell befizetni,meg hasonloak.Irjatok...go Canucks  drassy

drassy, a jatekra jelentkezhetsz a kezdesi idopontig, de ha majd elinditod a bwin poker-t akkor ott pontosan meglessz, hogy meddig is lehet jelentkezni.

Idézetet írta: jaaas Dátum november 04, 2008, 18:30:10
Ill Milan-hoz lenne egy kerdesem -
Az OLBG indul ezen a versenyen, mert akkor nemtudom h hogyan fog ez menni, mert Veluk indulok mindig.... de ha Ok is indulnak, akkor asszem megis ezt az oldalt valasztom!
udv: jaaas

Sajnos nem tudom, hogy mely forumok fognak szerepelni...errol meg nem ertesitettek, s szerintem nem is fognak.

A jelszot a het folyaman kozolni fogom.

Apropo, jaaas, Moneybookers-on keresztul is tolthetsz fel penzt.

Hello!
Én is jelentkeznék!

srácok ebből én se maradok ki :)

1 hülye kérdés még nemtaláltam rá választ , ez csak magyar forumok között lesz megrendezve ?

ReAdy For BaTTle

Idézetet írta: karajjj Dátum november 04, 2008, 20:47:04
srácok ebből én se maradok ki :)

1 hülye kérdés még nemtaláltam rá választ , ez csak magyar forumok között lesz megrendezve ?

ReAdy For BaTTle

Jó is lenne :)  Bwin/bajnokságok/speciális/nov 16-nál lehet szemezni az ellenfelekkel.

Kérdés: Mi lennénk a sportfogadas.tk? Úgy is bejön az oldal. Hogy-hogy nem .org lettünk?

Idézetet írta: karajjj Dátum november 04, 2008, 20:47:04
srácok ebből én se maradok ki :)

1 hülye kérdés még nemtaláltam rá választ , ez csak magyar forumok között lesz megrendezve ?

ReAdy For BaTTle

Nem csak magyar forumok...

Idézetet írta: Latzka Dátum november 04, 2008, 20:55:29
Idézetet írta: karajjj Dátum november 04, 2008, 20:47:04
srácok ebből én se maradok ki :)

1 hülye kérdés még nemtaláltam rá választ , ez csak magyar forumok között lesz megrendezve ?

ReAdy For BaTTle

Jó is lenne :)  Bwin/bajnokságok/speciális/nov 16-nál lehet szemezni az ellenfelekkel.

Kérdés: Mi lennénk a sportfogadas.tk? Úgy is bejön az oldal. Hogy-hogy nem .org lettünk?


Igen, sportfogadas.tk nev alatt jelenunk meg, mivel amikor a partneri szerzodest csinaltuk a bwin-nel akkor meg sportfogadas.tk volt a cim.
Megprobalom kicserelni.

Tőlem aztán maradhat, csak szólni kell a többieknek is.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 04, 2008, 21:19:36
Tőlem aztán maradhat, csak szólni kell a többieknek is.

En is csak ma tudtam meg...azert jobb lenne ha a .org jelenne meg...

Helló!

Szeretnék én is jelentkezni a tornára!

Szia Milán!
Szeretnék részt venni a pókerversenyen.

Én is jelentkeznék, pont msot fizettem be Bwinre.