OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum július 16, 2018, 19:35:03
https://www.architecturendesign.net/world-prison-cells-prisoners/

Svájci börtön Magyarországon kapna 4 csillagot, ha hotel lenne.


Nagyon komolyak... mennyire ég és föld különbségek vannak országok között... mennyire más világok...  :o :)

#3496 július 18, 2018, 22:43:09, davixxx
Dél-Koreában bekövetkezett az, amire már a VB alatt is sokan gondoltunk. Mivan akkor, ha a kétes tizenegyes szituáció után közvetlen gól lesz. Hát Koreában így oldották meg :D

Az már mellékes, hogy a 83. percben esett az első gól, és a vége pedig 3-3 lett... ;D

https://www.youtube.com/watch?v=w_9q8wK-rec

Az ivás nemzeti sport, nem csoda hogy ír róla a Nemzeti Sport :D

Idézetet írta: TiB Dátum július 29, 2018, 09:56:46
Az ivás nemzeti sport, nem csoda hogy ír róla a Nemzeti Sport :D

Igazából nem az NS ír róla, ő csak megosztotta a LikeBalaton.hu posztját, nem? Igazából más kérdés, hogy hogyan passzol ez az NS oldalára. Itt valószínűleg tényleg TiB véleménye a helytálló  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum július 29, 2018, 10:03:44
Igazából nem az NS ír róla, ő csak megosztotta a LikeBalaton.hu posztját, nem? Igazából más kérdés, hogy hogyan passzol ez az NS oldalára. Itt valószínűleg tényleg TiB véleménye a helytálló  ;D

Tényleg nem ők írnak róla, fel sem tűnt. Csak rámentem az oldalukra aztán láttam hogy koncert, borok stb, mondom életmódmagazin lett belőle :D

Más téma: profilképed alapján elkezdtél UFC felé nyitni? Vagy ez a Warrriorból van?

Idézetet írta: TiB Dátum július 29, 2018, 10:13:44
Tényleg nem ők írnak róla, fel sem tűnt. Csak rámentem az oldalukra aztán láttam hogy koncert, borok stb, mondom életmódmagazin lett belőle :D

Más téma: profilképed alapján elkezdtél UFC felé nyitni? Vagy ez a Warrriorból van?

Warrior...:) Próbálom elérni a mindennapokban ezt a testfelépítést! 60-70%-nál tartok..legalábbis bízom benne  ;D Amolyan kis motiváció a mindennapokra, ha több helyen látom :) :-\

http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/poker-a-semmibol-berobbano-magyar-kedvenc-erre-koltotte-nyeremenyet-2650641

Ne legyen igazam, de szerintem lesz még egy köre a NAV-val, amire ő még most nem is számít. 2019-ben, késedelmi pótlékkal, mint hab a tortán.

2018 március: Vona Gábor miniszterelnök akar lenni
2018 augusztus: Vona Gábor vlogger akar lenni

;D ;D ;D

Jöhetnek a bebaszós lájvok Gabi, meg a gameplay videók! Kicsit furcsálom amúgy, hogy kihagyta a Való Világ 9-be jelentkezést.

Vona=Nova=Avon
Zázrivecz Gábor

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 07, 2018, 21:27:22
2018 március: Vona Gábor miniszterelnök akar lenni
2018 augusztus: Vona Gábor vlogger akar lenni

;D ;D ;D

Jöhetnek a bebaszós lájvok Gabi, meg a gameplay videók! Kicsit furcsálom amúgy, hogy kihagyta a Való Világ 9-be jelentkezést.

"Augusztus 14-én indul a 39. alkalommal megrendezésre kerülő magyar körverseny, a Tour de Hongrie.

A 2018-ban kategóriát váltó és UCI 2.1-es besorsolást nyerő verseny nem akármilyen felületen hívja fel a biztonságos előzési oldaltávolságra a figyelmet. Az összetettben első helyen álló versenyzőnek járó sárga trikón kapott helyet az új, 1,5 m-es logó, amit a ,,Távolság, ami közelebb hoz" kampány indítóján mutattak be először a szervezők. A kategóriaváltásnak is köszönhetően, idén kiemeltebb médiafigyelmet kap a verseny, hiszen ezen a szinten már kontinentális és nemzeti csapatok fognak versengeni az összetettért és a különböző színű trikókért.

Nem kevesebb, mint 195 ország láthatja idén a magyar kerékpáros körversenyt, ezzel együtt a biztonságos előzési oldaltávolság üzenetét a sárga mezen. A Tour de Hongrie ezzel csatlakozott a Tour de France-hoz, ahol a júliusban lezajlott viadalon szintén hangsúlyos szerepet kapott az ilyen jellegű szemléletformálás.
Reményeink szerint a versenynek köszönhetően nagyon sokakhoz el fog jutni az üzenet."
- masfelmeter.hu

csaoo

volt már vkinek olyan, hogy fészbukon jobb oldalt a chat sávban nem azok az emberek vannak, akikkel a leggyakrabban besz, hanem olyanok, akikkel nagyrészt soha? mit lehet ilyenkor csinálni, h visszatérjen a leggyakrabban beszéltekre? köszi előreis

Ha valaki ért egy kicsit a kocsikhoz, küldene nekem egy üzenetet? Köszi...

"Fontos kérdés: melyik whiskybe hajíthatunk jeget?

Az amerikaiba igen, a skótba nem illik. Bezárul az ízvilág a jég és a víz hatására. Ha a skótok régen hidegen akartak whiskyt inni, akkor kivették a hűvös patakból a köveket és arra csurgatták az italt. Innen a mondás: on the rocks. A bourbon kukoricából van, ami szabadabb, nem befolyásolja az ízét annyira az elolvadt jég. Az árpa ennél markánsabb.

Nem is szívesen szolgál ki olyat, aki skótba jeget kér?

Dehogynem. A pénztárca odaát van."


Nagy arc a fickó.

https://24.hu/elet-stilus/2018/08/20/whisky-nagykovet-kottra-dezso-robert-de-niro-vendeglatas-szocializmus/

A bead & button és beadwork (gyöngyfűzés) témában otthon van valaki (vagy ismerőse)? Online magazinokra lenne szükségem, lehet angol nyelvű is, a lényeg hogy inkább szöveges leírás legyen, mintsem képekkel teli.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 31, 2018, 13:33:10
A bead & button és beadwork (gyöngyfűzés) témában otthon van valaki (vagy ismerőse)? Online magazinokra lenne szükségem, lehet angol nyelvű is, a lényeg hogy inkább szöveges leírás legyen, mintsem képekkel teli.

Az nCore oldalán van pár régebbi Beadwork magazin. Ha nincs regisztrációd szívesen letöltöm neked.