Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ezt nem hiszem el!
Tényleg sehol nincs sem chat sem help betfairen?!
az a baj,hogy már nem az első eset,hogy nem számoják el a profitot!
Ok,kis összegekről van só,de már jó párszor megcsinálták!
Persze,ha veszitek azt egyből le tudják vonni!

Nem ír senki!
Ok!
Találtam googleba írva bf supportot.
Remélem,nem kamu.
van chat is!
csak nem bafnak át!
:D:D

Van amugy, asszem a sugobol nyilik, lent van vhol az aljan

Help, majd lent get in touch.

Elég érdekes sztori, ha van kedved, írhatnál róla.

Állítsd át a nyelvet angolra, és akkor előjön a felső sávban a Help felirat, arra rányomva már megnyílik az oldal ahonnan tudod indítani a chatet.

Sziasztok!

Nyert már valaki a beat the drop játékon?
Milyen taktikával, tételosztással?
Én elsőre tegnap a 7. kérdésnél elbuktam, ahogy láttam sokakkal együtt.
Ma 2 eddig jó, kár, hogy itt nincs előre "kifizetés", spurs meccs is jó lett volna btts-be.

Szia! Én most így állok! Nem sok de kevés  ;D Természetesen örülök nagyon, hogy csurran-cseppen valami egy ingyenes játékban!  :yeah:Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Sziasztok! Beat the drop. 7. kérdésem jön, megvan az egész pot. Tudom, innen ha felezek, marad 15 euró, de ennél többet szeretnék nyerni.  :)
Valaki járt már így itt? Milyen taktika lenne a jó?
Eddig kizárólag NBA meccsekre tippeltem jól a "kiszámítható" meccsekre. Most viszont ott már a negyeddöntő 1. meccsek jönnek, amik nem kiszámíthatóak.

Sziasztok!

Nektek megjelenik bármilyen meccs a mai "beat the drop" tippelési akció alatt?

Nekem semmi nincsen jelenleg ott! Más mit lát?
Köszönöm a megerősítéseket!

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 22, 2022, 13:30:33Sziasztok!

Nektek megjelenik bármilyen meccs a mai "beat the drop" tippelési akció alatt?

Nekem semmi nincsen jelenleg ott! Más mit lát?
Köszönöm a megerősítéseket!

Nálam is üres.

Sziasztok

Véget ért a  Beat the drop , vagy még nem írtak ki semmit
Már nincs ott a promócióknál.

Az ír meccsre lehet tippelni. Nem ért véget.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 27, 2022, 10:39:59Az ír meccsre lehet tippelni. Nem ért véget.

Megtaláltam, csak eltették a kiemelt hírdetések közül.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 27, 2022, 09:23:43Sziasztok

Véget ért a  Beat the drop , vagy még nem írtak ki semmit
Már nincs ott a promócióknál.

Kar lenne, ha veget erne (bar nem hiszem, hogy sor kerul ra). Habar meg egyszer sem vittem vegig, de voltam 11. kerdesnel max tettel. Most 7 of 12 van, teli pottal. 5-6-7 kerdesig rendre eljutok, utana kerul porszem a gepezetbe.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 27, 2022, 20:30:30Kar lenne, ha veget erne (bar nem hiszem, hogy sor kerul ra). Habar meg egyszer sem vittem vegig, de voltam 11. kerdesnel max tettel. Most 7 of 12 van, teli pottal. 5-6-7 kerdesig rendre eljutok, utana kerul porszem a gepezetbe.

Nekem is bakancslistás, kétszer voltam 9-nél teli pottal, meg kb. ötször a hetesnél. Én ugyanazt az elvet vallom,mint te: Gyáva péknek nincs lapátja!
Max. 2 felezés, tehát 100 ezernél alább nem adom. Most egy hónapja viszont ezekkel a zsibbadt kínai, argentín, brazil meccsekkel még négyig sem jutok. Hamarosan beindul azonban a foci, szeptemberig "kipucolom" a nagy lóvét. :great: