Napi tippek - Február 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tippek - Február 2019

Van egy tipped? Oszd meg fórumtársaiddal. Gyűjtsük össze a februári hónap legjobb tippjeit ebben a fórumtémában.

#1 február 03, 2019, 18:07:10, peshark
02.03. Síugrás, Obertsdorf 16:00

A fő tippem egy német dobogó, egész szezonban kitűnő formában van Eisenbichler, hazai sáncon is elég jól megy neki most a hétvégén, pénteken harmadik lett, tegnap második, ebből a jelenlegi nagyon erős mezőnyből is kiemelkedik most egy kicsit, a dobogós pozíciójáért elég jó oddsot kapunk szerintem...

Markus Eisenbichler - dobogón végez 1,66   :noway:  :noway:  :noway:

#2 február 11, 2019, 13:58:53, oakland23
élő
D. Police - JA Jifar
Etióp bajnoki
állás félidőben 6-0  ;D

tabella:
https://int.soccerway.com/national/ethiopia/premier-league/20182019/regular-season/r49531/

érdekes félidei állás, lehet a rendőrök tudnak valamit  ;D

Hat kaput találó lövés, mind gól (kapus biztos benne volt a bundába a Jifartól). Viszont a vendégek 15-öt lőttek, egyelőre gól nélkül. Egyébként 6-0-után szinte kivétel nélkül a Jifar próbálkozott, Debub kap gól 2.00-ért szerintem value, bár fogalmam sincs az erőviszonyokról (Már csak 1,72, de még így is jónak tűnik)

De egy félidő alatt kapni hatot úgy, hogy előtte kb kilenc bajnokin erősebb csapatok ellen nem kapott szinte annyit, az nem semmi.

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 11, 2019, 13:56:47
élő
D. Police - JA Jifar
Etióp bajnoki
állás félidőben 6-0  ;D

tabella:
https://int.soccerway.com/national/ethiopia/premier-league/20182019/regular-season/r49531/

érdekes félidei állás, lehet a rendőrök tudnak valamit  ;D

Hat kaput találó lövés, mind gól (kapus biztos benne volt a bundába a Jifartól). Viszont a vendégek 15-öt lőttek, egyelőre gól nélkül. Egyébként 6-0-után szinte kivétel nélkül a Jifar próbálkozott, Debub kap gól 2.00-ért szerintem value, bár fogalmam sincs az erőviszonyokról (Már csak 1,72, de még így is jónak tűnik)

De egy félidő alatt kapni hatot úgy, hogy előtte kb kilenc bajnokin erősebb csapatok ellen nem kapott szinte annyit, az nem semmi.

Látom nagyon ráérsz!  ;) ;D ;D Mindenesetre köszönet érte, mert ült is a tipp!  ;) :beerchug:

Én a 60. perc környékén raktam meg 2.05-ért.  :)

Érdekes kis bajnokság lehet, megy a Welvalo-Sidama meccs is, ahol a 83. percben 0-0 az állás, kaput eltaláló lövés nem volt, mellé menő lövések aránya 1-2  ;D

Közben az általam beírt meccsen 50 lövésnél tartanak a 90. percben, a Jimma Aba Jifar úgy kap ki 6-1-re, hogy 31 lövése volt a meccsen  ;D

Ha az NB1 bundás, akkor milyen lehet ez etióp élvonal  ;D  :D

Mondjuk ahogy nézem, egyelőre csak februárban lesznek meccsek, de ezek után érdemes lesz még figyelgetni, mert hogy ezerrel csalják a meccseket, az fix  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 11, 2019, 14:55:58
Érdekes kis bajnokság lehet, megy a Welvalo-Sidama meccs is, ahol a 83. percben 0-0 az állás, kaput eltaláló lövés nem volt, mellé menő lövések aránya 1-2  ;D

Közben az általam beírt meccsen 50 lövésnél tartanak a 90. percben, a Jimma Aba Jifar úgy kap ki 6-1-re, hogy 31 lövése volt a meccsen  ;D

Ha az NB1 bundás, akkor milyen lehet ez etióp élvonal  ;D  :D

Mondjuk ahogy nézem, egyelőre csak februárban lesznek meccsek, de ezek után érdemes lesz még figyelgetni, mert hogy ezerrel csalják a meccseket, az fix  ;D

Ez a Welvalo szerintem kiskapura játssza a meccseit ahogy nézem...  ;D 15 meccs után 6:9 a gólarányuk...  :redchug:

Mekelakeya - Ethiopia Bunna
14:00

Etióp bajnoki  ;D
Ahogy nézem, a Mekelakeya azért háromszor kapott már 5 gólt a tabella első felébe tartozó csapatoktól.
Konkrétan az utsó 7 meccséből három volt olyan, ahol ötöt kapott...
az egyik ilyen meccsen, ahol 5-öt kapott, két büntető került megítélésre, a másikon három  ;D
Jó kérdés, hogy mi lesz, de most 3.00 a 2,5 over a bet365-ön.
Egyébként ez a Mekelakeya utsó hét bajnokijából 5-söz hozta az overt 2,5-ös line mellett, sokszor nagyon lazán, szóval szeritem aki annyira ráér, mint én, az live belenézhet majd, mert elvileg lesz rá live is (már nem stream, csak élő fogási opciók  ;D)

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 12, 2019, 11:41:59
Mekelakeya - Ethiopia Bunna
14:00

Etióp bajnoki  ;D
Ahogy nézem, a Mekelakeya azért háromszor kapott már 5 gólt a tabella első felébe tartozó csapatoktól.
Konkrétan az utsó 7 meccséből három volt olyan, ahol ötöt kapott...
az egyik ilyen meccsen, ahol 5-öt kapott, két büntető került megítélésre, a másikon három  ;D
Jó kérdés, hogy mi lesz, de most 3.00 a 2,5 over a bet365-ön.
Egyébként ez a Mekelakeya utsó hét bajnokijából 5-söz hozta az overt 2,5-ös line mellett, sokszor nagyon lazán, szóval szeritem aki annyira ráér, mint én, az live belenézhet majd, mert elvileg lesz rá live is (már nem stream, csak élő fogási opciók  ;D)

Pedig megnézném azt a stream-et is...  :D

se stream, se élő kínálat, jó kérdés, hogy egyáltalán meccs van-e  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 12, 2019, 14:26:46
se stream, se élő kínálat, jó kérdés, hogy egyáltalán meccs van-e  ;D

Pont akartam is írni, hogy nem találok semmit...  ??? Prematch azért dobtam egy kicsit a 2.5 over-re  ;D

#10 február 12, 2019, 14:41:44, oakland23
Az jó, akkor legalább kiderül, hogy jött-e az over.  :D
bet365 kitette az élő felületre meccs előtt pár perccel, de végig roló volt, aztán ki is vette. simán el tudom kézelni, hogy csúszik, srí lanka, algéria, india is ilyen, szinte csoda, ha egy meccs akkor kezdődik, amikorra ki van írva  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 12, 2019, 14:39:36
Az jó, akkor legalább kiderül, hogy jött-e az over.  :D
bet365 kitette az élő felületre meccs előtt pár perccel, de végig roló volt, aztán ki is vette. simán el tudom kézelni, hogy csúszik, srí lanka, algéria, india is ilyen, szinte csoda, ha egy meccs akkor kezdődik, amikorra ki van írva  :redchug:

Tette. A én is az overt :D amúgy 3 kor kezdődik. Az etióp szövetség oldalán élőben tudositanak is róla ha érdekel :D

https://www.soccerethiopia.net/football/44621

jaja, közben beten kinn is van élőben

Ebből már nehezen over, még tizenegyesből sem sikerült eltalálni a kaput  :D Nagyon úgy néz ki, 0-0-ra tették a srácok

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 12, 2019, 15:30:47
Ebből már nehezen over, még tizenegyesből sem sikerült eltalálni a kaput  :D Nagyon úgy néz ki, 0-0-ra tették a srácok

Ja, nekem is feltűnő, hogy kapuralövéssel nem nagyon próbálkoznak a skacok...  :twak_125: