Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Chicago Bulls hogy rohadnátok el!
A 3. negyed vége felé már hússzal megy ellenetek egy buzi Knicks akiknek tökmindegy, hogy egymillió vagy egymillió -1 veresége lesz idén, de ti fosok elvileg a rájátszásért harcoltok.
Annyira remélem, hogy pont ez a győzelem fog hiányozni hozzá ti retkes buzik!!!!

Basszátok meg a kurva anyátokat, tetves geci ausztrálok!!!

Halys akaszd fel magad a picsába, te alsóbbrendű lény!!!!!

Idézetet írta: butyi Dátum március 24, 2016, 07:21:26
eugenie bouchard..... az isten basszon meg, hogy rajtad ment el a kombi!!! .... 1.25.....
az összes többi jött persze  :bash: :bash: :bash: :bash:

hagyd abba ezt a szart!!!!!! te rohadt celeb

Nyugi nekem a 18 meccses kombim vitte el...44 euro jott volna 0,50 eurobol...

Idézetet írta: Greipel Dátum március 24, 2016, 14:00:52
Halys akaszd fel magad a picsába, te alsóbbrendű lény!!!!!

Tényleg egy nagy gyökér. Tegnap is szenvedett mint a kutya, de most szettelőnyben megbíztam benne egy poénosra vett 1,1 -es szorzós allin sorozathoz. Kurva nagy kár volt. Pedig a harmadik elején brékelhetett volna, és minden jó...  :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 24, 2016, 14:18:52
Tényleg egy nagy gyökér. Tegnap is szenvedett mint a kutya, de most szettelőnyben megbíztam benne egy poénosra vett 1,1 -es szorzós allin sorozathoz. Kurva nagy kár volt. Pedig a harmadik elején brékelhetett volna, és minden jó...  :bash:

Pont a tegnapi miatt hanyagoltam. Tegnap sem voltam benne biztos, bár tudtam, hogy jobb, mint a másik arc, de a tegnapi produkció után inkább hagytam.

mainz-karlsruhe
2 kihagyott karlsruhe büntetővel is csak 2-2-re volt képes  :bash: :bash: :bash:

#8707 március 24, 2016, 15:55:22, ragnaROCK
Üzbégeket már majdnem kezdtem kedves szavakkal illetni, de végre bevertek egyet. Remélem most kinyílik a gólzsák!


Jó, hát akkor a kurva anyjukat, 36 lövésből 1 gólra voltak képesek. Menjenek a büdös picsába, oda, ezek a falábú senkik!

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum március 24, 2016, 15:20:37
Üzbégeket már majdnem kezdtem kedves szavakkal illetni, de végre bevertek egyet. Remélem most kinyílik a gólzsák!


Jó, hát akkor a kurva anyjukat, 36 lövésből 1 gólra voltak képesek. Menjenek a büdös picsába, oda, ezek a falábú senkik!

és 80 percet emberelőnyben...

A jo budos kurva edes anyadat hlgy dogolnel meg a sajat levedben te mocskos patkany geci Borna Coric!!!! Hogy a jo kurva anyadra hogy vilagra szult egy ekkora rohadek nyomorek undorito patkany embert mint te!!! Hogy vernek agyon peppe a sajat utoiddel a fejedet bazdmeg!!!! Tepnek le a fejed es hanynanak beled te undorito kis nyomorek csicska feci !!!!! Szett es break elonyrol kiszopsz bazdmeg....a rohadke ubdorito horvat bundas anyadat azt te mocskos kis kocsog buzerans fereg....

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum március 24, 2016, 19:39:32
A jo budos kurva edes anyadat hlgy dogolnel meg a sajat levedben te mocskos patkany geci Borna Coric!!!! Hogy a jo kurva anyadra hogy vilagra szult egy ekkora rohadek nyomorek undorito patkany embert mint te!!! Hogy vernek agyon peppe a sajat utoiddel a fejedet bazdmeg!!!! Tepnek le a fejed es hanynanak beled te undorito kis nyomorek csicska feci !!!!! Szett es break elonyrol kiszopsz bazdmeg....a rohadke ubdorito horvat bundas anyadat azt te mocskos kis kocsog buzerans fereg....

Nyugiiii csak ő is keres egy kis pénzt ;)

Idézetet írta: Szurki Dátum március 24, 2016, 07:35:47
Chicago Bulls hogy rohadnátok el!
A 3. negyed vége felé már hússzal megy ellenetek egy buzi Knicks akiknek tökmindegy, hogy egymillió vagy egymillió -1 veresége lesz idén, de ti fosok elvileg a rájátszásért harcoltok.
Annyira remélem, hogy pont ez a győzelem fog hiányozni hozzá ti retkes buzik!!!!

meseszépen oda-vissza leszívtak, még jó, hogy raktam a newyorkra

A büdös kurva anyját ennek a paradicsommadár geci dartsos Wrightnak. Múlt héten kibaszottul ikszre volt rakva Anderson ellen, akkor bezzeg 3 nyíl sem volt elég a dupla négyre! Most bezzeg 6-4 Taylornak, Taylor 40-en, ez a faszfej meg valahol 240 felett és onnan baszdki képes lehozni ikszre a meccset. Elmegy a jó kurva anyjába!
Gerwent nem írom, mert nem raktam, de meg van arról is a véleményem...

Az, hogy Lisicki kiszop, annyira nem zaklat fel. Még azon sem lepődök meg ahogy (döntő szett, 5-0-ról 6-7). Aki olyan elvetemült hülye, hogy még fogad női teniszre az számoljon ezzel...
DE! Nagyon-nagyon szeretném már megérni végre, hogy az én emberem nyer egyszer ilyen vert helyzetből, ahogy Begu!!! El sem tudom képzelni milyen lehet egy ilyen mák, mert velem biztos nem fordulna elő. Legalábbis az utóbbi pár hónapban biztos nem...  :crazy:

Monaco, Granollers Pujol, Strycova, Lisicki, Suarez Navarro :fakk: :fakk: :fakk: :idiot2: :idiot2: :idiot2: